Do jaké doby je člen mužů roste: co říkají urologové?

Otázka, jak dlouho člen roste a jaký je normální indikátor velikosti genitálního orgánu, neustále vzniká u mužů všech věkových kategorií. Je jasné, že nikdo o takových citlivých tématech nehlasuje hlasitě, ale na internetu ve fórech a komunitách je to jiná záležitost. Odborníci jsou připraveni sdílet informace o tom, jaké faktory ovlivňují růst genitálního orgánu a věkové mezery tohoto procesu.

Podle anatomické eseje pokračuje růst pohlavního orgánu i v období puberty mladých lidí. Rozdíly v ukazatelích a mírách mohou záviset na národnosti člověka, ale v přírodě je délka růstu pohlavních orgánů přibližně stejná. Po nalezení všech odpovědí se muži budou moci zbavit předsudků a stereotypů, stejně jako komplexů a zkušeností s růstem a velikostí své „důstojnosti“.

Od kolika let roste člen?

Penis je mužský vnější orgán, který má v úmyslu odstranit moč z těla, vykonávat pohlavní styk a vydávat sperma pro narození potomků. A první věc, kterou všichni muži a muži chtějí vědět, je starázačíná růst člena. Navzdory skutečnosti, že velikost pohlavního orgánu má na to malý vliv, je stále nejpodstatnějším požadavkem v mužských fórech a komunitách.

Lékaři poznamenávají, že přirozený růst vnějších pohlavních orgánů začíná chlapcovou pubertou. Je těžké říci přesné číslo, protože každý organismus je individuální, ale v průměru začíná puberta ve věku 12-17 let. Někdo má rychlý růst, jiní mají nárůst penisu ke konci sexuálního vývoje.

Podle statistických lékařských informací je průměrný věk mezi mladými muži, když penis začíná růst, ve věku 15–18 let. Růst může být pozorován jak v délce, tak v průměru, ai když v průběhu 15 let nedochází ke změnám, není důvod pro vzrušení. V dospělosti je intenzivní růst penisu nutně indexován, pokud nejsou pozorovány žádné patologické procesy.

Do jakého věku roste člen?

Jakékoli změny v těle všech lidí se odehrávají v různých časech as různým stupněm. A pokud otázka, od kterého věku sexuální orgán začíná růst, poskytuje různé odpovědi pro různé lidi, pak otázka bude členem na kolik let, má přesnější odpověď. Pokud neexistují žádné patologické procesy, poruchy spojené s urogenitálním nebo hormonálním systémem, růst penisu se zastaví ve věku 18-21 let.

Biologické charakteristiky vývoje pohlavních orgánů úzce souvisejí s obdobím puberty, jeho konec připadá na 21 let, zřídkajsou chvíle, kdy sexuální vývoj končí blíže 25 let. Tyto případy jsou však vzácné, statistiky hovoří o hranicích v rozmezí 18–21 let. Pochybnosti a vzrušení mužů v těchto otázkách jsou ve větší míře spojeny s jejich nespokojeností s velikostí pohlavního orgánu.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Pro každou státní příslušnost se navrhuje průměrná normální velikost penisu. Také proces růstu vnějších pohlavních orgánů úzce souvisí s genetickou predispozicí a životním stylem mladého chlapce. Škodlivý vliv na růst člena může mít špatné návyky, jako je kouření a alkohol.

Co určuje vývoj mužských genitálií?

Abychom pochopili, v jakém věku člen roste, když růst přestává být pozorován, je třeba věnovat zvláštní pozornost faktorům, které tento proces ovlivňují. První věc, kterou potřebujete vědět o růstu a velikosti penisu přímo závisí na rase a národnosti člověka. Například, velká čísla jsou pozorována u mužů s tmavou kůží a nejmenší postavy jsou v Asiatech.

Kromě toho mohou růst a velikost penisu ovlivnit následující faktory:

  1. Hormonální systém- za hormony produkované endokrinním systémem jsou zodpovědné puberty a růst mladého muže. S nedostatkem testosteronu může být sexuální vývoj zpomalen, a pokud ne okamžitěK nápravě situace v této fázi pak bude téměř nemožné zvýšit růst penisu.
  2. Metabolismus- v důsledku metabolických poruch jsou pozorovány různé problémy, jako je obezita, hormonální nerovnováha, nedostatek důležitých látek v těle.To vše může způsobit pomalý růst genitálií.
  3. Nedostatek vitaminu- puberta se shoduje s růstovým stadiem celého těla mladého muže.Proto je v této době pro něj nesmírně důležité, aby získal všechny vitamíny, minerály, mikro- a makroživiny, které jsou stavebním materiálem pro tělo.Akutní nedostatek bílkovin, vlákniny, vitamínů skupiny B a dalších prospěšných látek může inhibovat růst penisu.
  4. Obecné zdraví- jakákoli zranění, chronická onemocnění a vážná onemocnění mohou ovlivnit růst genitálií.
  5. Špatné návyky- jak vyplývá z lékařského potvrzení, kouření a zneužívání alkoholu v adolescenci negativně ovlivňují sexuální vývoj a růst primárních a sekundárních sexuálních charakteristik.

Lze tedy konstatovat, že penis může růst různými rychlostmi a v různých obdobích pod vlivem celého komplexu faktorů.To zahrnuje genetiku, dědičnou predispozici a rasu mladého muže, tvorbu pohlavních hormonů, jakékoli poruchy uvnitř těla a nevhodný životní styl.

Co přesně ovlivňuje periodické změny velikosti penisu?

Změny velikosti penisu u mladého muže závisí přímo na kavernózních tkáních, které jsou uvnitř orgánu.Mluvíme o speciálních buňkách, které jsou zodpovědné za velikost penisu v normálním a vztyčeném stavu.Medicína říká, že růst tkání a buněk v těle každé osoby končí asi o 22 let, resp. Zvýšení přirozeného způsobu penisu již nebude možné.

Důležité! Pokud by v mládí byli muži, kteří trpí mikrofalliem, difalií nebo jinými závažnými onemocněními genitourinárního systému, šance na přenos nemocí v genetice jsou poměrně vysoké.Proto je důležité sledovat růst a vývoj celého organismu a zejména reprodukčního systému.

V období dospívání může být růst konstantní a postupný a může být rychlý a rychlý.Jedna věc je jistá: po ukončení růstu kavernózních buněk se přirozený růst pohlavního orgánu zastaví, když se překoná věková známka od 16 let do 20 let.Někdy je stejně důležitým faktorem, který ovlivňuje periodické změny velikosti penisu, možné považovat za teritoriální rys a prostředí, v němž mladý muž žije.

Jaká velikost penisu může být považována za normální

Navzdory tomu, že vědí, jak dlouho penis roste, většina mužů projevuje obavy o velikost svého pohlavního orgánu i po skončení puberty.Odborníci to připisují nadměrné náchylnosti ke stereotypům a uvalenému úsudku.a také tendence mužů porovnávat svá data s charakteristikami ostatních mužů.

V lékařském potvrzení se uvádí, že normální míra velikosti genitálního členu je 11–18 cm ve vztyčeném stavu. Hodně záleží na národnosti mužů, například nejpůsobivější velikosti patří Afričanům, průměrné hodnoty jsou pozorovány mezi Evropany a skromné ​​údaje patří Asiatům. Také velikost penisu je způsobena růstem, upínáním síly a postavou člověka.

Pokud je velikost penisu v době vzrušení 9 cm nebo méně, lékaři hovoří o nedostatečném rozvoji penisu v důsledku patologií a poruch v těle. Ale bere v úvahu růst a proporce celého těla člověka. Měření velikosti orgánů a porovnání s normálními hodnotami je nezbytné, když přestane období sexuálního vývoje, respektive zastavení růstu vnějších pohlavních orgánů.

Způsoby zvýšení penisu

Pro ty muže, kteří, když byli mladí, čelili nedostatečnému růstu penisu, existuje mnoho alternativních metod, jak to urychlit. Je jasné, že před takovou praxí je důležité vidět a poradit se s lékařem, abyste nepoškodili sebe a svůj pohlavní orgán. Nejvíce populární jsou dnes následující metody přirozeného zvětšení penisu:

  1. Metody stimulace průtoku krve- roztažitelnost kavernózních těl a zvětšení penisu během erekce přímo závisí na oběhovém systému. Člověk potřebujepalcem a ukazováčkem vezměte základnu penisu, jako by blokoval odtok krve z penisu.Dále musíte posunout paži vpřed, jako by naplnění těla kavernózou krví, a dosažení špičky penisu, musíte znovu přenést základnu orgánu, ale druhou rukou.Toto cvičení je 20-25 minut.
  2. Způsoby natahování tkání- tělo by mělo být nejprve uchopeno hlavou, mírně stlačeno, pak by měl být penis natažen a veden ven před sebe.Po 10 - 15 vteřinách v napnutém stavu je nutné vrátit do své obvyklé polohy a opakovat cvičení několikrát.Na konci by mělo být tělo lehce masírováno úpravou průtoku krve.
  3. Další metodys pomocí nákladu, nástavců, čerpadel nebo masáží.Každé zařízení a zařízení pro zvětšení penisu naleznete v lékárnách a specializovaných prodejnách.Je nutné používat přísně podle pokynů a v případě nepříjemných pocitů okamžitě cvičení zastavit.
  4. Cvičení- penis nejprve zahřívá masáž, teplá sprcha nebo ručník namočený v teplé vodě.Dále provádějte různá cvičení nebo jednoduše masturbujte s postupným protahováním penisu.Účinek bude patrný po 5-6 týdnech každodenního cvičení.
  5. Léky- existuje mnoho nástrojů, které pomáhají mírně zvětšit velikost pohlavního orgánu.Například ProSolutionPills 100% přírodní tablety, přírodní ingredience ProEnhance nebo bylinné tablety SizeGenetics.

Někteří muži praktikují několik možností a způsobů najednou, jak zvětšit velikost penisu tak, aby bylo dosaženo maximálních výsledků. Hlavní věc je, že všechny akce by měly být promyšlené a správné, aniž by to poškodilo zdraví člověka. V každém případě bude zvýšení zanedbatelné - pouze + 2-4 cm od předchozí velikosti. Radikální změny mohou poskytnout pouze operaci.

Závěr

Velikost mužského penisu přímo závisí na několika faktorech - genetice, zdraví, hormonech, národnosti, ekologii, životním stylu. Stejné důvody mohou ovlivnit věk, kdy začíná a končí penis, na růstové rychlosti a období puberty. V průměru je růst penisu pozorován od 12 do 20-25 let.