Dlouhé účesy pro chlapce: podřezání a další

Pro každé dítě si kadeřník vybere určitý tvar a typ střihu tak, aby jeho pomocí mohl napravit tvar obličeje, skrýt některé nedostatky a zvláštnosti a zdůraznit krásné rysy tváře a charakteru chlapce.Proto odborníci radí vybrat účes pro chlapce konzultací se zkušeným mistrem.

Například, prodloužené stříhání vlasů pro chlapce je vhodné pro všechny chlapce, ale kulaté a čtvercové tváře jsou nejlépe opraveny.A aby chlapec vypadal stylově, moderně a moderně, musíte si prohlédnout nejnovější módní trendy a fotografie s oblíbenými účesy pro chlapce různého věku.

Dlouhé srážky pro chlapce

Dlouhé účesy pro chlapce znamenají víceúrovňové účesy s různými délkami vlasů.Pomáhají korigovat kulatý a čtvercový tvar obličeje, ale nejlépe napravují nedostatky lichoběžníkového tvaru hlavy.Dnes, kadeřníci nabízejí různé prodloužené účesy pro dospívající chlapce, jako je Undercut, Ladder nebo Canadian.

S prodlouženým zátylkem

Pokud vezmeme v úvahu srážky pro chlapce s prodlouženým zátylkem, mohou být ozdobeny řemeslníky podlejinak, ale liší se v rozmezí 4-16 cm vlasů. Maximální délka je pozorována v horní části hlavy, ale jedna část jde směrem k ránu a zbytek je česán na zadní straně hlavy. Střih přísný, ale stylový a moderní, perfektně řeší drobné vylepšení vzhledu.

Podříznutí

Zkosený účes je typ klasického účesu pro chlapce všech věkových kategorií. Nevhodný takový účes bude pouze v případě kudrnatých vlasů nebo trojúhelníkového obličeje. Průměrná délka srsti u korunky je česaná do okcipitální oblasti a v oblasti chrámů a hřbetu hlavy je minimální délka srsti. Často v takovém stylu, chlapci a muži dospělého věku dávají přednost shromažďování v culíku.

Kare-bob

Doplňte prodloužené účesy pro chlapce, kteří si mohou vybrat bob-karek účes, který je dobře známý mnoha lidem a nosí ho spravedlivý sex. Mluvíme o standardním autě, ale se zkrácenou délkou a odstupňováním délky vlasů v krku. To vám umožní vytvořit objem vlasů a upravit tvar obličeje.

Kanadský

Hlavním účelem kanadského účesu je vytvořit maximální množství vlasů v koruně a čele. Toho je dosaženo pomocí střední délky vlasů, která je obvykle česaná zpět. Časová oblast však zůstává hladce oříznuta. Kanadský vizuálně činí tvář protáhlou a tenkou, což je nezbytné pro baculaté chlapce nebo v případě čtvercové hlavy.

Žebřík

Nejoblíbenější dlouhé dětiúčes pro chlapce školního věku - tento žebřík.Doporučuje se chlapcům s neposlušnými kudrnatými prameny, kteří díky své tvrdohlavosti vytvoří módní a atraktivní vzhled chlapce.Střih předpokládá gradaci délek, roztrhaných pramenů, potřebuje neustálou korekci.

Whelpling

Tento typ účesu se nejčastěji provádí mladším chlapcům, například:ve věku 3-6 let.Střih se podobá zkrácené verzi Iroquois, stejně jako oholené chrámy v půlkruhu až k šíji.Vlasy ve středu hlavy jsou položeny a napodobují ocas draka.A v oblasti chrámů můžete na stroji vytvořit figurální řez se speciální tryskou.Tento druh účesu je ideální pro neklidné, hravé a statečné děti.

Pro informaci! Všechny výše uvedené účesy pro chlapce, prodloužené v oblasti horní části hlavy a zadní části hlavy, jsou vhodné pouze pro majitele objemných a hustých vlasů.Pokud jsou vlasy tenké a nemají objem, je lepší zvolit krátkou interpretaci účesů.

Prodlužování účesů pro chlapce: foto

Módní účesy, které se prodlužují zezadu, umožňují dítěti nosit účes s různou délkou vlasů.U korunky můžete zvětšit délku sbírání vlasů v ocasu, splétat copánky nebo bičíky, experimentovat s obrázky chlapce.Také takové srážky mohou být položeny všemi možnými způsoby.Jasné příklady uvedené účesy lze prohlížet na fotografii.

)

]

Závěr

Pokud chlapec má ostříhaný účes s dlouhými vlasy, otevírá široký výběr všech typů účesů a účesů pro experimentování s obrázky.Je třeba vzít v úvahu pouze skutečnost, že délka vlasů by neměla spadnout do očí a zavřít pozorovací úhel, protože to nepříznivě ovlivňuje vidění chlapce.

Účes by měl v ideálním případě vyhovovat jeho myšlení a charakteru, jakož i zájmům a preferencím.V žádném případě není možné uvalit na dítě názor na ostříhání rodičů, chlapec si může vybrat vlastní účesy.