Dlouhé mužské účesy: kdo jdou, fotky a typy

V moderním světě je velký výběr pánských účesů. Každý zástupce silnějšího pohlaví si bude moci vybrat pro sebe přesně ten účes, který má rád a který mu vyhovuje.

Účesy pro muže s dlouhými vlasy po mnoho let v módě. Co jsou a kdo se vám líbí čtením tohoto článku.

Móda pro dlouhé pánské vlasy

Jak je známo, všechno nové je dobře zapomenuto na staré. Móda pro pánské účesy s dlouhými vlasy není výjimkou.

Dlouhé vlasy u mužů se objevily za vlády císařů. Pak se nosily paruky a jejich přirozené se pěstovaly a svázaly s ocasem tak, aby se nezasahovaly, nebo aby byly odříznuty tak, aby z umělých vlasů nevyčnívaly.

Do poloviny dvacátého století muži chodili s krátkými vlasy, pečlivě položenými na bok nebo dozadu. V padesátých létech, zpěvák Elvis Presley, kdo přispěl k módě pánských účesů, stal se velmi slavný. Vyrostl vlasy a česal je zpět. To se stalo velmi populární styling, kterýmuži začali vytvářet sami.

Během příštího desetiletí se muži nakonec rozhodli pěstovat kadeře a nosit objemné účesy. Další.

Pro informaci! To bylo od šedesátých lét, že móda pro dlouhé pánské účesy šla.

Dlouhé vlasy kadeřníci dnes dělají velmi krásné a působivé. Dokonce i vysoce postavený muž může mít podobný účes. A to vše proto, že vzpurný nebo neformální styl s dlouhými vlasy byl daleko v minulosti, nyní je to relevantní a stylové.

Komu je vhodné

Každý účes je určen tvarem tváře osoby. Dlouhé mužské účesy nejsou výjimkou. Mohou příznivě zdůraznit celkový obraz člověka nebo ho zkazit.

Jaký účes je třeba pro každý typ obličeje?

 1. Mužům, kterým čelí náměstí, doporučují odborníci, aby zkrátili chrámy a nechali prameny na koruně střední délky. Pokládka takového ostří bude kolem hlavy;
 2. Trojúhelníkový obličej pomůže prodlouženým vícevrstvým účesům. Prameny, které padají na obličej, vyhladí širokou horní část obličeje. Ostrá brada se omývá, aby zakryla vlasy na obličeji;
 3. Účes pro dlouhé vlasy přispěje k úpravě protáhlého obličeje. Střih jako kaskáda s nerovnostmi a roztrženými hranami skryje nedokonalosti obličeje;
 4. U mužů s kulatým obličejem je přípustný také dlouhý účes, avšak za podmínky, že jsou položeny nahoru. V opačném případě bude délka přidávat další objemvzhled je ještě plnší;
 5. Oválný tvar obličeje je naprosto vhodný pro jakékoliv stříhání vlasů, ale rovné dlouhé vlasy zdůrazní mužné lícní kosti;
 6. Tvář „diamantového“ tvaru bude přiměřenější, pokud má člověk průměrnou délku pramenů a dá jim objem v chrámech a korunách;
 7. Pánské účesy s dlouhými vlasy budou vyhovovat těm silnějším pohlavím, jejichž nos je nepřiměřeně velký a vystupuje na obličej. Tekoucí kadeře na obličeji vám umožní odvrátit pozornost od nosu;
 8. Stylistům se doporučuje, aby majitelé dlouhého krku nosili středně dlouhé kadeře.
Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Dlouhé vlasy u mužů zakryjí jakékoli vady v obličeji a zdůrazní výhody.

Pánské dlouhé vlasy mohou být uspořádány v různých módních účesech, které mohou být vybrány naprosto pro každého muže.

Druhy mužských účesů s dlouhými vlasy

Rozmanitost účesů pro kluky s dlouhými vlasy je impozantní. Může to být, jako tkaní, a kreativní účes. Proto je prostě nutné studovat alespoň ty nejoblíbenější účesy, než se vydáte na pána pro aktualizovaný vzhled.

Vlastní účesy pro dlouhé vlasy pro muže, nevycházející z módy, budou dále diskutovány v článku.

S dlouhým třeskem a krátkým zátylkem

Jeden z nejoblíbenějších účesů pro muže je model účes s dlouhými rány akrátká šíje.S tímto designem, hlava hlavy vlasů, někdy chrámy, jsou velmi krátké oříznuté nebo zcela oholené.Rána zůstává dlouhá, nejčastěji pochází z horní části hlavy.

Střih takového účesu vyžaduje každodenní pozornost.Rány mohou být položeny na bok nebo poslány nahoru.

Poradenství! Střih s dlouhými rány a krátkým zátylkem musí být často aktualizován, jinak dospělé krátké vlasy dávají neupravený účes.

Pompadour

Pompadour byl po desetiletí ve velké poptávce mezi lidmi.Nejoblíbenější účesy jsou Elvis Presley a David Beckham.

Tento účes je vhodný pro muže s tenkými a hustými vlasy.

Takový účes znamená krátké vlasy na bocích a zádech, ale pokožka hlavy by neměla být viditelná skrze ně.Zbývající části by měly být delší.

Mužský styling dlouhých vlasů se provádí pomocí modelových nástrojů.Pompadour nebyl výjimkou.Nejoblíbenější účes účesu: hojně potřete kadeře pěnou nebo jiným stylingovým činidlem, protáhněte dlouhé dlouhé vlasy a přidejte mu objem.První pokusy o pokládání potrvá poměrně dlouho, ale po doslova 5-6 krát to bude trvat jen několik minut.

Ocas, svazek

Má-li člověk na zádech dlouhé vlasy, které nejsou oříznuté, mohou být jednoduše nasazeny s gumičkou v ocase nebo v housce.

Ale aby vzhled nebylnudné, existuje několik možností, které pomohou diverzifikovat účes:

 • Ocas s kosou - zřídka cvičil, ale vypadá to originálně.Chcete-li to provést, sbírat ocas v dolní části hlavy, kravatu s gumičkou.Kadeře se dělí do tří částí a lemují obvyklý cop, fixují se také gumičkou nebo odcházejí tak, jak je;
 • Ocas vypadá originálně, má-li člověk krátkosrsté chrámy a zadní část hlavy;
 • Bundle - vlasy by měly být sbírány do kužele na samém vrcholu hlavy a zajištěny elastickým páskem (pokud jsou vlasy dlouhé nebo těžké, můžete použít vlásenky a neviditelnost), ponechat objem blíže k čelu.

Kaskáda

Srážky v délce ramen mužů se nejčastěji vaří na víceúrovňovou kaskádu nebo žebřík.V tomto případě jsou vlasy jemně prodlouženy z vrcholu na špičku.

Účes je od té doby považován za univerzálnívhodné pro jakýkoliv typ obličeje a jakýkoliv tvar hlavy, struktura vlasů také nevadí.

Tento účes vám umožňuje položit prameny velmi různorodé jak doma, tak v salonech.Kadeřníci dali dlouhé vlasy na bok a vytvářeli efekt padajících vlasů ve větru.Doma si člověk může jednoduše umýt vlasy a umístit prameny s vysoušečem vlasů podle vlastního uvážení.

Asymetrické srážky

Stylové pánské účesy pro dlouhé vlasy se vytvářejí pomocí asymetrie.Profesionálové zastřihují vlasy nerovnoměrně, nakonec dostávají jednu stranu déle než ostatní.Bangs v tomto případě je šikmý a roztrhaný, který dá obrazu snadnou nedbalost.

Agresivní asymetrii preferují spíše mladí kluci, protože podobné možnosti účesy přitahují pozornost a zdůrazňují individualitu. Mírné asymetrické účesy lze vidět iu mužů na vedoucích pozicích.

Střih je vhodný pro všechny muže. Specialisté mohou upravovat pouze délku vlasů, protože Různé tvary obličeje budou vyhovovat různým délkám.

Prýmky a dredy

Tkaní kudrlinky u mužů nejsou o nic méně populární než módní dlouhé mužské účesy. Ve starověku, plivat na muže bylo znamením mužskosti, dnes je to jen způsob, jak vyčnívat z davu a zapomenout na vlasový styling.

Muži zřídka pletou obyčejný klasický cop. Kluci upřednostňují rybí pliv, afrokos, dredy a copánky. Složitost účesu spočívá v tom, že je to jen zřídka to, co může zástupce silné poloviny lidstva rozpletat vlasy, takže se musíte obrátit na profesionály.

Grunge

Styl grunge je v módě asi půl století, ale nevzdává se svých pozic, ale pouze je opravuje. Vyvolává na hlavě krásný nepořádek. Účes v tomto stylu je často prováděn na krátkých vlasech, ale mladí lidé mají tendenci k takovému stříhání vlasů, aniž by ztratili délku pramenů, protože To umožní ztělesnit odvážný styl.

Vznešený pohled lze snadno dosáhnout na základě jednoduchého algoritmu:

 1. Mokré vlasy s fénem, ​​zvedání pramenů u kořenů;
 2. Některé prameny k hřebenu a fixaci lak na vlasy na základně;
 3. Nasaďte prameny v různých směrech a znovu upevněte lakem.

Stylingovým problémem je udržet ho neustále, protožepůvodní vzhled účesu se snadno ztratí s větrem nebo deštěm a dalšími okolnostmi.

Fotografie stylových pánských účesů pro dlouhé vlasy

Abychom měli alespoň sebemenší představu o mužských účesech pro dlouhé kudrlinky, musíte se podívat na různé fotografie zobrazující účes.

)


Dlouhé mužské účesy vypadají velmi stylově.Aby však bylo možné zvolit přesně to, co je vhodné, je třeba vzít v úvahu některé nuance týkající se mužského vzhledu.Dlouhé vlasy budou vyhovovat každému člověku, hlavní je nakreslit je bez poškození celkového vzhledu.