Dívky by neměly budovat vztahy: 15 znamení

Někteří muži se zabývají otázkou, kde najít dobrou přítelkyni pro manželství, jiní si myslí, že dívky by neměly budovat vztahy tak, aby v životě neudělaly fatální chyby. Psychologové jsou připraveni podělit se o cenné rady s ohledem na to, která kritéria určují dívku, které se nejlépe vyhnete. Je třeba chápat, že všechny pokyny odborníků jsou povrchní, to znamená ne pro všechny muže, ale pro většinu.

Obecně je poměrně těžké hovořit o tom, které dívky jsou lepší, aby se nepořádaly, protože požadavky, zásady a koncepty morálky jsou pro všechny muže odlišné. Někdo chce potkat nevinnou a neposkvrněnou dívku, někoho, kdo má ráda osvobozené a zkušené dámy, jeden slouží poslušnému a tichému, druhý - odvážnému a temperamentnímu. Navzdory jejich různým vkusům, psychologové nazývají špičkové typy žen, které by neměly být povoleny do jejich životů.

Jak pochopit, že vám dívka nevyhovuje?

Psychologové nabízejí několik jasných znaků, které naznačují neslučitelnost se ženou po prvním datu. Když se člověk zaměří na několik bodů, bude schopen vidět nějaké „úskalí“, které vztah dříve nebo později strhne. Takže k otázce, jak pochopit, že vám dívka nevyhovuje,psychologové uvádějí tyto ukazatele:

 • Její postoj k ostatním.Například, pokud se datum koná v kavárně nebo restauraci, můžete se blíže podívat, jak manipuluje se zaměstnanci. Pokud s mužem dívka může šířit, aby se dobrý dojem, pak se číšník se bude chovat důvěrně.
 • Její zájem o výdaje mužů.Opět platí, že pokud mladí lidé seděli na prvním rande v restauraci, musí za to zaplatit člověk. Ale zároveň si člověk musí uvědomit, zda se podívala do šeku, který přinesl číšník. Její lhostejnost k plýtvání člověkem ukazuje opravdový postoj k člověku, což se projeví nepříznivě ve společné budoucnosti.
 • Pravidla konverzace dvě.Během prvního setkání bude většina konverzace obsazena dívkovým cvrlikáním, což je zcela normální. Je-li dívka šťastná, že o sobě mluví, ale nezeptá se na otázky člověka, respektive je buď úplným egoistou, nebo mužem, který působí jako divák jejího úspěšného života, ale není partnerem pro společnou budoucnost.
 • Pití alkoholu.Nejčastěji je první rande doprovázeno použitím alkoholických nápojů, člověk musí sledovat, kolik alkoholu dívka pití. Pokud konzumuje více silných nápojů než člověk, nemá čas na svačinu, může být stěží považována za ideálního kandidáta na roli ženy a matky.
 • Smysl vděčnosti.Po prvním datu a pojednáním vrestaurace, kterou organizoval člověk, musí za vše poděkovat. Důležitým ukazatelem je včasnost vděčnosti, pokud ta dívka řekla tato slova později než 48 hodin po datu nebo se zbavila vděčnosti prostřednictvím SMS, s největší pravděpodobností stojí za zvážení, zda je ta dívka pro vás vhodná.

Jakákoli dívka z prvního rande může být nervózní, chovat se poněkud omezeně a rozpačitě, ale pokud je naopak, příliš nenásilně osvobozená s náznaky nedůvěry, je s největší pravděpodobností lhostejná k výsledku setkání. Zdá se, že tyto znaky nemohou charakterizovat osobu, ale mohou se vyrovnat s trochou pochybností o tom, zda se s touto dívkou opět setkat.

Jaké dívky jsou lepší, aby se nepořádaly?

Bylo napsáno mnoho knih a publikací psychologů a interpersonálních specialistů o tom, které dívky by se neměly radovat. Po analýze všech tipů a kontraindikací psychologové nazývají nejlepších 15 dívek, se kterými byste se neměli zabývat muži, kteří chtějí mít vážný vztah. Tento seznam obsahuje následující typy:

 1. Sticky- taková dívka se stává pokračováním člověka, ztrácí svou individualitu a jednoduše začíná „dusit“ svého společníka.
 2. Majitel- taková dívka by zasahovala do svobody a volby muže, překonala svou neustálou žárlivost a kontrolu.
 3. Uživatel- bude vnímat člověka jako příležitost otevřít dveře k lepšímu životu, ale vždy bude jiný, který bude výhodnějšípředchozí partner.
 4. Nelze se omluvit- na základě svého egoismu zlomí člověka, ale nepřijme její porážku a nikdy nebude souhlasit s kompromisem.
 5. Whiner- bude se neustále stěžovat na všechno, sdělit negativní náladu člověku a všem kolem ní.
 6. Unconfident- ona nikdy neví, co chce, nemůže si vybrat, a bude vždy používat ostatní kluci, aby zvýšili její sebeúctu.
 7. Dominantní- imperiální dívka bude od svého partnera neustále očekávat a požadovat něco, a bez ohledu na to, jak moc dostane, bude vždy malá.
 8. Tvrdohlavý- prokazující její názor, i když je chybný, je připraven jít příliš daleko do sporu.
 9. Spy- na pozadí nedůvěry a paranoie bude kontrolovat každý krok člověka, jeho telefonu, seznamu přátel, sociálních. a dalších.
 10. Foolishje sladká a nádherně vypadající dívka, která nemá žádný názor. Bude spokojená se vším, v jakýchkoli situacích bude souhlasit a mlčí, ale tohle je vlastně časovaná bomba.
 11. Zápasník- díky horkým temperamentům a rozzlobeným záchvatům se může chovat mimořádně neadekvátně, jedinou otázkou je, kdo se s ní vyrovná.
 12. Cenově dostupná- pro její vlastní užitek a účel se tato dívka rychle přizná k sobě člověku a možná ani po jednom.
 13. Mučitel- machinace a emocionální vydírání se stanou trvalou zbraní pro získání všeho, co od člověka potřebuje.
 14. Oblíbená dcerasvých rodičů- na pozadí úzkých vztahů s rodiči budou učiněna všechna důležitá rozhodnutí, která budou obsahovat seznam a osobní nezralost.
 15. Nespokojen- vždy bude porovnávat svůj život s životy jiných lidí a ukazovat svou vlastní nespokojenost se životem.

Jsou-li tyto případy v potenciální dívce jasně viditelné, měl by člověk přemýšlet více než jednou, pokud takovou dívku potřebuje. Abychom pochopili, zda je dívka pro vás vhodná, je možné pouze s časem, absolvováním různých testů a situací. Pokud však spadá pod jeden nebo více z výše uvedených popisů, je lepší odříznout vztah u kořene.

Kde je nejlepší místo k setkávání?

Existuje mnoho míst, která se setkávají s lidmi a všemi možnými způsoby podporují spojení osamělých srdcí. Ale odborníci jsou připraveni pojmenovat ta místa, kde opak nestojí za to, aby datování pro vážný vztah. Například:

 • datování lokalit- je zde tak velká konkurence, že byste neměli ztrácet čas na datování;
 • noční klub - klubové dívky nejčastěji hledají krátkodobé intriky nebo sponzory;
 • bar- sotva by někdo toto místo nazval zdrojem slušných dívek, připravených pro rodinu a děti.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Nejtěžší místo, kde se setkáváme, je ulice, protože dívky se hádají stereotypně,věřit, že poznání první osoby na ulici je špatná forma a znamení neslušnosti.Ve skutečnosti, praxe ukazuje opak, to je v davu nebo na cestě do práce, školy, mladí lidé splňují svůj osud.

Vždy je vaše volba vaše

Konečná volba dívky je vždy muž, protože jen on ví jistě své potřeby a priority v životě.Někdo chce potkat skromnou a učenlivou dívku, která v člověku pomůže rozvinout vůdčí schopnosti a potenciál.Jiní mají rádi způsob, jakým se děvčata děvčat a ženy se silným chováním chovají, jak rozněcují vášeň a oheň.

Někteří muži jsou ideální pro dívky, které plně sdílejí své názory na život a mají podobný charakter.Tam jsou někteří muži, kteří jsou kresleni do přesného opaku s cílem partnerů vzájemně se doplňovat.Všechna výše uvedená doporučení proto nejsou vždy vhodná, v některých situacích mohou být pouze vodítkem, ale musíte se spoléhat na své vlastní instinkty a cíle.

Závěr

Psychologie podrobně zkoumá znaky a ukazatele, jak chápat, že vám dívka nevyhovuje, díky čemuž mohou být muži varováni před špatnou volbou společníka.Uvádí také typy žen, které nejsou určeny k vážným vztahům a budování rodiny.Člověk musí v sobě rozhodnout, jakou ženu vidí vedle něj, teprve po modelování objektu můžete začít hledat svého milovaného.