Co znamenají náušnice v pánských uších a jaké ucho se vkládá?

Časy, kdy byly náušnice považovány za výhradně ženské šperky, se potopily do léta. Dnes se mladí kluci sami nepopírají doplňky, včetně náušnic, které doplňují jejich obraz. Hlavní věc je vědět, na které uši muži nosí náušnice. Karafiáty nebo prsteny v diskrétním designu vypadají velmi stylově, ale volba je dnes velmi široká.

Muži nosili náušnice dlouho předtím, než byly tyto šperky považovány za ženy. Dnes tento originální a odvážný pánský doplněk zůstává v módních kruzích v poptávce. Moderní člověk je kořist a zároveň elegantní, následuje svůj vlastní styl a módu, proto v jeho uchu můžete s největší pravděpodobností vidět stylové náušnice. Jakou hodnotu má náušnice pro muže v uchu, nevím? Pak o tom dnes mluvíme.

Móda pro pánské náušnice

\ t

Pokud se ptáte sami sebe, proč muži nosí náušnice, pak můžeme říci, že se nosili během úsvitu civilizace. Co znamenají náušnice u mužů?

Byly chvíle, kdy toto příslušenství vybralo šlechtice z davu, jindy zvolený patřil knězi. Dekorace v uchu piráta říká, že je kapitánem lodi a cikánové měli na sobě syna náušnice,předchozí dítě zemřelo z nějakého důvodu.

Pro informaci!V Rusku, od doby dávných Slovanů a až do XII století, muži nosili Odiany - toto bylo jméno užité na jediné mužské náušnice. Ale v době bojarů bylo propíchnutí uší odmítnuto. Během panování Petra Velikého, muži také nezdobili své ušní lalůčky, protože nikdo by neviděl ozdoby kvůli dlouhým parukám. Teprve za vlády Elizabeth, když se paruky zkrátily, začaly dvorní krásy opět nosit náušnice.

Jaké modely se nosí?

Dnes jsou pánské náušnice omezeny na jednu nebo dvě formy.

Uvažujme o nejběžnějších a nejoblíbenějších možnostech. Mezi ně patří:

  • Karafiáty . Oni jsou považováni za mužské klasiky. Hlavní výhodou tohoto formuláře - dodržování jakéhokoliv kostýmu a příležitosti. Tyto modely se vyznačují diskrétním výstižným designem, takže je lze nosit v obou uších a nemusíte se obávat, že bude vypadat vzdorně.
  • Prsteny . Další zajímavá varianta pánských šperků. Schopen doplnit jakýkoliv, dokonce i nejkontroverznější obraz. Kroužek v uchu muže doplňuje vzpurný styl a zároveň zdůrazňuje odvahu a sílu mysli.
Důležité!Aby mužské náušnice měly diskrétní a výstižný vzhled, doporučuje se věnovat pozornost materiálu, ze kterého byl odlit. Nejlepší materiály pro pánské šperky jsou kovy s chladným klidným leskem: platina, bílé zlato, stříbro.
  • Tunely a zátky .Obě možnosti si nejčastěji vybírají mladí lidé. Aby bylo možné nosit tunely, je nutné do ušního lalůčku vytvořit otvory s impozantním průměrem. Tímto způsobem mladí kluci mají tendenci vyniknout. Zástrčky - černé náušnice vypadají jako tunely, ale aby je bylo možné nosit, není nutné uši uřezávat.
  • Klipy nebo manžety . To je volba pro ty muže, kteří milují doplňky, ale nechtějí proniknout do uší. Klipy vypadají jako karafiáty a manžety jsou velmi originální produkty, které jsou připevněny k horní nebo střední části ucha a nezpůsobují nepohodlí.

Další informace o typech pánských náušnic.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Tvar pánských náušnic má velký význam. Zlaté karafiáty s jasnými kameny často nespadají do celkového stylu chlapa a obtěžují ostatní. Pokud nejste tak styloví jako Cristiano Ronaldo nebo Timati, pak je lepší se vzdát jasných náročných modelů a dát přednost platinovému prstenci malého průměru.

Co znamenají náušnice pro silnější sex

V jakém uchu na ucho k člověku, aby nezpůsobilo negativní reakci společnosti? Abych byl upřímný, co se týče módy a etikety, neexistují žádná zvláštní pravidla pro ucho, ve kterém by měli být uši nošeni, ale existují určité nuance.

Poradenství!Pánské náušnice by měly vypadat úhledně a stručně, aby nedošlo k jejich zachycení. To je důvod, proč masivní šperky stojí za to vybrat pouzeMáte-li silnou pleť a velké funkce.

V levém uchu

Náušnice v levém uchu muže říká, že sleduje tradiční sexuální orientaci. Pokud budete kopat trochu historie, pak všechno od té doby pohanské. Kroužek se nosil v levém uchu, aby se ho během bitvy náhodně nedotkl, a protože tam byla spousta válek, byla tato opatrnost velmi užitečná. Dnes si tuto teorii téměř nikdo nepamatuje, ale každý zná pravidlo orientace. To je důvod, proč muži nosí náušnice v levém uchu.

V zákoně

Mužská náušnice v pravém uchu říká, že patří k sexuálním menšinám. Jinými slovy, on je gay. V dávných dobách poslední mladý muž v rodině nosil náušnici v levém uchu a poslední v jeho rodině v pravém uchu, ale to bude muset být ostatním dlouho prokázáno. Každý, kdo vidí náušnici v pravém uchu, bude přemýšlet o prvním prohlášení.

V obou uších

Někteří umělci, hudebníci, režiséři a dokonce i fotbalisté, kteří jsou obdařeni tvůrčími kořeny, raději zdobí oba laloky. Dva náušnice ,podle módních kritiků, jsou stylové a světlé.

Na laloku můžete nosit šperky ve tvaru vlčího psího, abyste přitáhli pozornost ostatních v klubu nebo na párty, ale pro každodenní nošení nic jiného než stříbrný nebo zlatý prsten ještě nebyl vynalezen. Jednoduchý design tohoto formuláře bude vyhovovat jakémukoli typu osoby a jakémukoli účesu a zároveň nebude přitahovat mnoho zbytečných pohledů na sebestran.

Závěr

Dnes se muž s náušnicí nepovažuje za něco mimořádného. Nyní víte, co znamená náušnice v levém uchu a co je v pravém uchu. Tyto dekorace jsou nejen hvězdy, ale také jednoduše kreativní jednotlivci, kteří chtějí svůj styl doplnit. Zároveň je zajímavé, že dívky přitahují více „špatní“ kluci s náušnicí než chlapci. Velmi ráda se tímto způsobem ozdobí cyklisté a zástupci emo a připraveni. Ale ve skutečnosti, každý obyčejný člověk, který ví, co pánské náušnice znamenají, může propíchnout uši!