Co vypadá jako kanadský vous: foto, pěstování, péče

Móda pro vousy se dotkla mužů celého světa, mnoho slavných osobností se dokonce stalo pro mnoho příkladem volbou tohoto nebo toho vousového stylu. Málokdo ví, že každý typ vousů má specifický název. Tak například, kanadský vous je nejjednodušší provedení a nevyžaduje zvláštní péči. Charakteristickým rysem vousů je jeho malá plocha.

Mnozí muži se stávají vlastníkem módního externího obrazu a zakrývají svou tvář libovolnou vegetací. Stylisté v jednom hlase trvají na tom, že zarostlé vousy získaly určité linie a obrysy. Prakticky v každém městě Ruska jsou dokonce i speciální kadeřnické salóny, ve kterých se specialisté zabývají řezáním a modelováním vousů člověka, včetně Kanaďanů.

Jak kanadský vzhled vypadá?

Zpočátku, aby bylo možné pochopit, co je kanadská vousy, mohou muži prohlížet fotografie na internetu nebo fotografie osobností, kteří dávají přednost tomuto typu vousů. Vizuálně, kanadský je nosit knír, procházet s postupnými linkami do vousu, tvořit začarovaný kruh mezi knírkem a vousem. V tomto případě by měl být krk a tváře člověka čistě oholený, aby vegetace zůstala jen kolem úst.


Skutečný Kanaďan, kromě obvodu vlasů kolem úst, navrhuje neporušený, ale krátký lemovaný vlasový pás pod spodním rtem. Tento typ modelování vousů nebere v budoucnu mnoho času a úsilí k jeho tvorbě a péči. Odborníci nazývají kanadské ideální řešení pro začínající muže, kteří na svém obličeji dosud nenosili hustou vegetaci.

Kdo je vhodný?

Kanadský vous je vhodný především pro ty muže, kteří neradi zakrývají tvář silnou, velkoplošnou a dlouhou vegetací. Kanadští experti nedoporučují dělat ty muže, jejichž tvář má obdélníkový nebo čtvercový tvar, protože to učiní obličej vizuálně ještě širším, a vegetace na něm - malá a nevýrazná, spíše než neatraktivní.

Holičství praktikuje kanadské modelování na mužech, kteří nebudou zasahovat do vizuálně protahujících obličej. V této věci neexistují žádná věková omezení, protože kanadský člověk vypadá na mladé muže a na zástupce silnějšího věku ve stáří dokonale. Také univerzální forma vousů se liší v tom, že může být prováděna na vlasech různých typů a barev.

Důležité!Kanadský vous bude vypadat reprezentativně na člověku obchodního stylu v obraze, ne méně originální na atletech, kteří se oblékají ve vhodném stylu.

Jak na to?

Nemá-li člověk schopnost samo-modelováníjeho vousy, můžete provést první střih v holičství, po obdržení cenných informací od specialisty.V praxi se však většina začátečníků a amatérů snadno vyrovná s úkolem řezání kanadské vousy.

​​

K tomu je třeba skladovat na standardním arzenálu nástrojů, jmenovitě zastřihovač a stroj na stříhání vlasů a holení.Jak udělat Kanaďana doma, řekněte vedoucím holičům:

  • Celková délka vousů by měla být vyrovnána s tryskou stroje na úrovni 5 mm;
  • dále, pomocí zastřihovače, musíte vytvořit symetrický kruh vousů kolem úst;
  • v oblasti líc a krku by se zbytky vousů měly vyholit na nulu, přičemž nejprve na tuto oblast naneste gel na holení;
  • Použijte podrobný zastřihovač k oholení tváří v blízkosti kanadské, udržujte je v úhlu 90 stupňů.

Aby se vlasy holily a holily lépe, je nutné je před zákrokem vyprat a vousy nechat mokré.Tuto radu by měli používat ti muži, kteří mají hustou a tvrdou srst ve struktuře.

Jak pečovat?

Jakýkoli druh ostříhaných vousů vyžaduje systematickou péči, ale každý může vykonávat všechny tyto úkoly.Péče nevyžaduje mnoho času a úsilí.

Bude postačující oholit viditelné štětiny na lících a krku pomocí holicího strojku a speciálního nástroje na holení .Obličej a vousy je třeba omýt mýdlem dvakrát denně a častěji a samotný vous může být omyt šamponem.

Pro informaci! Kanadský vous vypadá dobře upravenýchlupy budou asi 5 mm. V budoucnu je třeba vlasy pravidelně česat, což jim dává správný tvar a umístění.

Hvězdy s kanadským vousem

Není žádným tajemstvím, že nejdůležitějšími diktátory módy a zákonodárci jsou světoznámé hvězdy show businessu, herců, zpěváků, sportovců, politiků atd. Proto holiči a další specialisté na modelování a stříhání vousů v různých stylech předpokládají jejich klasifikaci druhů. vousy podle hvězdných sbírek. Následující hvězdy se staly jasnými a slavnými znalci kanadské vousy:

Al Pacino ;

Leonardo DiCaprio ;

David Beckham ;

Edward Norton ;

Ryan Gosling ;

Brad Pitt ;

Fyodor Bondarchuk ;

Ashton Ketchera kol.

Seznam hollywoodských hvězd a ruských slavných osob, které upřednostňují tento typ vousů, může pokračovat donekonečna. Praktické, snadné vytvoření a udržení, omezené a všestranné kanadské vousy se vejdou téměř všem mužům.

Tip!Je třeba chápat, že pěstované štětiny a vousy kanadské jsou neslučitelné, protože přebytečná vegetace zkazí tvar a vzhled takového modelu vousů. Proto je důležité se zbavit chlupů na tvářích a krku.

Závěr

Kanaďan je univerzálním typem modelování vousů mužů, kterým holiči doporučují začínajícím nositelům vegetace na obličeji. Malé množství vlasů způsobuje, že se člověk cítí zdrženlivýpro různé události. Kanaďan navíc dokonale zapadne do téměř jakéhokoli obrazu a obrazu člověka. Jedinou nevýhodou je potřeba pravidelného holení pěstovaných štětin kolem vousů.