Co vousy jsou nyní v módě: top populární

Moderní módní trendy naznačují vytvoření odvážného stylu mezi představiteli silnějšího pohlaví.Hlavní podmínkou pro takový obraz je povinná přítomnost tlustých vlasů.Móda pro vousy otevřela pro muže široký výběr cesty, která jim umožňuje vybrat si správný tvar pro jejich obraz.

V dnešní době je na obličeji více než čtyři tucty odrůd a typů vegetace obličeje.Níže se budeme podrobněji zabývat nejoblíbenějšími a nejvyhledávanějšími druhy, které jsou oblíbené nejen mezi obyčejnými lidmi, ale i hvězdami světové úrovně.

Módní vousy

Pokud mladé dámy používají make-up a stylové oblečení k vytvoření svého obrazu, pak pro muže je styl vousem.A nechodí jen jako zarostlí dřevorubci.


Módní typy vousů naznačují, že budou muset být denně pečlivě sledováni, jinak bude veškeré úsilí zbytečné.

Poradenství! Pokud jste se rozhodli pěstovat vousy, pak nespěchejte na to sami.Doporučuje se přijmout konečné rozhodnutí pouze po konzultaci s odborníky.V dobrém holičství průvodce vybere optimální tvar vousů,odpovídající vašim fyzickým a vernálním datům, a také vám, jak se správně starat o tento módní pánský doplněk.

Francouzština

Jedná se o plnovous s knírkem, který vychází z vousů a co nejvíce uzavírá tváře.

Zvláštnost této formy spočívá ve spodní části vousu, která vizuálně připomíná vidličku se dvěma zuby.Někdy majitelé, aby to plné a hladké.

Van Dyck

Tento vous je pojmenován po slavném vlámském malíři.Pro svůj design nevyžaduje velkou tloušťku vlasů.Obraz je založen na čistém knírku a pruhu vlasů na vousu pod spodním rtem.

Doporučuje se zpočátku ponechat tento režim široký a mírně úzký, přičemž se blíží jeho ideálu.Konce vousů mohou být mírně zvýšeny pomocí speciálního vosku a vousy by měly být naostřeny na dno, jak je znázorněno na fotografii.

Kapitán Jack

Tento pohled připomíná Van Dyke, ale vousy nezůstávají v tenké vrstvě vlasů, nýbrž jako ostrov, připomínající kotvu.Tato forma se často nazývá Čechov.

Nedává smysl pokračovat dále.Vzpomeňte si na velkého ruského básníka a všechny dodatky budou zbytečné.

Pro informaci! Kapitán Jacku vypadá elegantní a aristokratický, ale vyžaduje neustálou péči, jinak riskuješ, že se dostaneš nedbalý a nedokonale upravený vzhled.

Třídenní štětiny

Tato volba je vhodná pro texturované muže.Pro dosažení módního efektustačí na pár dní zapomenout na holicí strojek. Ale pro jeho udržení budete muset koupit holicí strojek nebo vyžínač se speciální tryskou a neustále udržovat velikost štětin na stejné úrovni.

Když se podíváte na fotografie v módních časopisech a modelech, které procházejí po molu, můžete vidět, že každý druhý člověk má na obličeji lehké štětiny. Mnohé ženy považují takové rozhodnutí za velmi sexy a přitažlivé a muži jsou rádi, že to zkusí!

Hollywood

Tato forma vousů zcela rozbije bradu a dolní čelist, ale nemá žádné spojení s kotlety. Délka vlasů by neměla být příliš velká, takže tvar byl čistý.

Já také nazývám tuto formu Brett, ale vzhledem k tomu, že většina hollywoodských milovníků umění ji upřednostňovala, získali své druhé jméno. Tato forma bude klást důraz na jakoukoliv oválnou tvář, tedy vhodnou pro téměř všechny.

Dlouhé vousy

Tato možnost není určena pro všechny, ale pouze pro muže, kteří mají geneticky silné vlasy. Za prvé, aby rostly dlouhé vlasy, nebudete muset holit vousy alespoň dva měsíce.

Dále se bude muset zlepšit, aby nevypadal jako tramp.

Důležité!Tato možnost navenek vytváří iluzi úplné svobody růstu chloupků na obličeji, ale to je daleko od případu. Je nutné pravidelně udržovat tvar, aby se odstranily volné chlupy, a pravidelně hřebenem dlouhé vousy.

Délka podletouha může být ponechána, ale formulář musí být oříznut bez selhání .Jasné lemující linie se tvoří, přebytečná vegetace na krku a tvářích se oholí.Obecně platí, že forma je brutální, ale se správnou kombinací s účesem, oblečením a doplňky můžete dosáhnout dokonalého vzhledu.

Můžeme říci, že odchozí rok prochází pod znakem vousů a mody dávají přednost strništi a nikoli tvaru Van Dyke, ale dlouhým hustým vlasům na obličeji, které nás opět vracejí do doby Vikingů, kdy to byl nepostradatelný atribut skutečného člověka.Zde jsou některé vousy v módě!V loňském roce globální výrobci holicích strojků zpanikařili kvůli prudkému poklesu prodeje a to je jen přirozené, protože dnes nejen hvězdy začínají vousy, ale i obyčejní úředníci a právníci se přestanou holit úplně.