Co určuje růst vousů a faktory, které ho ovlivňují

Zdálo by se velmi snadné zastavit holení a růst nádherné, svěží vousy. Většina mužů ani netuší, že tento proces je tak pracný a vyžaduje zvláštní péči. Vyhodil břitvou, rozhodl se pěstovat vousy a to je vše - úspěch byl dosažen.

Když však čelíte ohromné ​​touze pěstovat bujné vlasy, můžete čelit stejnému ohromnému množství problémů v péči, pěstování a samotném procesu jako v současnosti. Podívejme se na kořen problému - co určuje růst vousů a proč neroste.

Faktory, na nichž závisí růst vousů

Existuje dostatek faktorů lidského těla, které ovlivňují růst vlasů. Chcete-li pěstovat nádherné vousy, musíte věnovat pozornost každé takové signalizaci.

Důležité.Většina problémů spojených se špatným růstem vousů může být vyřešena konvenční medicínou.

Můžeme tedy rozlišit 4 faktory, které podporují nebo naopak zvyšují ochlupení.

  • Geny . Často hodně řeší. Dědičná predispozice může mít hluboký účinek.na růst vousů.Muž, který se rozhodne pěstovat vousy, musí znát svůj rodokmen přes mužskou linii, aby se zeptal, jak předci růstu vousů a zda to vůbec bylo.Pokud je dědičnost taková, že ve vaší rodině muži nebyli slavní vousy, pak byste se neměli spoléhat na bujné vlasy.
  • Výkon .Věnujte pozornost tomu, co jíte.Muž musí jíst maso, zeleninu a vlašské ořechy.Také v nabídce by měly být ryby, ovoce, tvaroh, vejce.Navíc musíte vypít 2 litry čisté vody denně.
  • Životní styl .Pokud se setkáte s neustálým stresem, jste závislí na špatných návycích, nedostanete dostatek spánku nebo jsou příliš přeplněni, pak je to možná příčinou špatného růstu vousů.
  • Správná péče .Podle statistik poroste brada s patřičnou péčí podstatně rychleji.Je nutné počkat na určitou délku chlupů a snažit se je oholit.Používejte různé krémy a masky, oleje ( lopuch, ricinový ) a kosmetiku ( Shevelux, Minoxidil, Aleran ]).Každý den je třeba bradku a bradku, protože nebylo triviální starat se o osobní hygienu, zejména vousy.
]

Proč mají bělochy lepší vousy?

Pro muže jižní národnosti je geneticky začleněna nadměrná a dokonce dřívější distribuce vlasů.Vše záleží na předcích, kteří potřebovali přežít.vousy Chránila tvář mužů před sluncem a silným větrem.

Tajemství růstu vousů od našich pradědů

Již dávno naši pradědové nepoužívali šampony, masky a kosmetické krémy. Měli však nádherné, dokonce mohu říci luxusní vousy. Co je to tajemství?

Na povrchu leží malé tajemství. Je to všechno o výživě. Bylo to domácí a s vysokým obsahem kalorií. Zejména tělo bylo nasyceno zdravými bílkovinami a tuky.

Rada.Pokud se rozhodnete pěstovat vousy - jíst správně!

Také naši dědové nemuseli každý den holit svou dokonale čistou tvář. Velmi zřídka používali břitvu, protože přítomnost vousů nebyla považována za špatnou formu.

Ovlivňuje hormon testosteronu růst vlasové linie na obličeji?

Odpověď je samozřejmě ano! Nedostatek testosteronu je hlavní příčinou mastných vlasů. Pokud jste prošli analýzou a zjistili nízkou úroveň hlavního mužského hormonu, pak stačí jít do sportu, přejít na zdravou stravu, dostat dostatek spánku a být nervózní.

Pro informaci.Pro růst vousů je nezbytné udržet tělo normální - sport, zdravé jídlo, spánek - základ a základ mužských vlasů.

Není tedy tak těžké zvýšit koncentraci tohoto hormonu. To jsou běžné požadavky na normální život a fungování mužského těla.

Můžete jít na masáž. Relaxace vám pomůže, aby se tělo po stresu dostalo na dno.

Proč -vousy

Kdyby před bradkou byl způsob, jak chránit tvář člověka před vnějšími faktory, jako je vítr, slunce nebo mráz, dnes je to znamení sexuality.

Mnoho mužů sní o tom, že se stanou brutálními a rozhodnou se pěstovat vousy.Musím říct, že stále mají prospěch.Protože ženy jako vousy.Přitahují je a musí komunikovat.Zvláště, pokud vousy vypadají dobře upravené.80tvář.

Dnes existuje velké množství různých forem vousů, jedna z nich je pro vás vhodná!

Nemyslete si - rozhodněte

Souhrnně lze říci, že lze s jistotou říci, že vousy jsou skutečným trendem.Mluví o ní hodně, píšou hodně, dokonce mají speciální holičství pro vousy - holičství.Taková popularita není náhodná.Vous je opravdu čelit mnoha mužům.

Proto stojí za to vynaložit úsilí, aby bylo vynaloženo velké úsilí a vypadalo ohromující.Není tak těžké dodržovat zdravý životní styl - bude to užitečné nejen pro vousy, ale i pro zdraví celého těla.Doplňte svou mysl, stojí to za to!