Co sleduje celebrity nosit muže: 10 celebrit

Slavní lidé v moderní společnosti se často stávají standardem krásy a stylu, stejně jako trendy.Například mnoho fanoušků napodobuje své idoly při výběru oblečení, vlasů a dokonce i doplňků.Proto je otázka, jaké hodinky celebrity nosí muži, nejvýznamnější dnes pro muže a ženy.První z nich chce napodobit dobrý příklad, druhý může vyzvednout módní hodinky na dárek.

Odborníci poznamenávají, že mnoho moderních mužů se při výběru náramkových hodin věnuje zvláštní péči, jako by si vybíralo nové auto.Upřednostňují zpravidla ty modely a značky, které preferují slavné osobnosti a zástupci showbusinessu, protože jistě hodně vědí o dobrých hodinkách.Ano, a mnoho televizních hvězd se stalo tváří značky hodinek, což z něj dělá dobrou reklamu pro výrobce.

Watch je opatřenípostavení mužů

Odborníci se domnívají, že pánské hodinky pro celebrity mohou být skutečně vynikajícím příkladem pro výběr modelů a značek pro muže, kterým takové drobnosti nerozumí.Pro každého muže se hodinky mohou stát přízvukem jeho individuálního stylu a dokonce i indikátorem některých znaků.Etiketa také klade zvláštní požadavky na kombinaci takového příslušenství s oblečením a dalšími detaily obrazu.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Moderní podnikatel je prostě povinen nosit kvalitní a stylové náramkové hodinky, které odpovídají celkovému obrazu a stylu.Je tedy možné zdůraznit nejen vztah k času, jako je stav, obchodní prozíravost, solventnost a konzistence.

Zpočátku a do dnešní doby výrobci nabízejí 3 typy hodinek v závislosti na principu provozu a designu - mechanické, elektronické a křemenné modely.Křemenné a mechanické hodinky, které byly vyvinuty kolem konce 19. století, jsou považovány za nejvíce stavové a luxusní.První modely mohly být poskytnuty pouze aristokraty a bohatými lidmi a od té doby se dochovalo stanovisko, že hodinky jsou indikátorem prosperity.

Jaké hodinky nosí celebrity?

Chcete-li si prohlédnout nejúspěšnější a luxusní pánské hodinky celebrit, odborníci provedli šetření a sestavili špičkové hodnocení nejoblíbenějších hvězdných mužů, kteří vědí, jak takovému příslušenství porozumět.Mnozí z nich se dokonce stali tváří firem, které vyrábějí luxusní hodinky pro obchodníky.Top seznam obsahuje 10 celebrit s jejich oblíbenými modely hodinek, konkrétně:

 1. Tom Cruise .Tento světoznámý úspěšný filmový herec nosí hodinky značky Bremont, britskou společnost specializující se na kvalitní a odolné doplňky.Společnost souvisí s letectvím, jejími tvůrci v roce 2006. \ Tminulost byli návrháři letadel, a herec je velmi rád vše, co se týká letadel. Mnoho modelů se podobá designu letadlových náhradních dílů a odborníci považují tuto značku za loajální cenové politice.
 2. Oleg Menshikov . Úspěšný domácí herec má také zvláštní vášeň pro módní a vysoce kvalitní hodinky, jeho preference upřednostňuje značku Longines ze Švýcarska. Vzhledem k tomu, že herec po dlouhou dobu nosil pouze exkluzivní a sebrané chronometry od tohoto výrobce, brzy se stal i tváří společnosti. Herec často nosí hodinky na obou rukou najednou a nazývá je dokonalou výzdobou silného a moderního člověka.
 3. Leonardo DiCaprio . Tento úspěšný herec je znám téměř každému člověku na světě a miliony lidí raději napodobují jeho styl, včetně výběru hodinek. Herec se vždy chlubí originálními švýcarskými hodinkami značky Tag Heuer, ale jeho nejoblíbenější je chronograf Carrera.
 4. Konstantin Meladze . Výrobce domácího show businessu, který preferuje výhradně švýcarské značky hodinek. Jeho prasátko má kvalitní doplňky od různých výrobců, ale model velkých masivních hodinek „Audemars Piguet“, konkrétně model „Royal Oak“, je nesporným favoritem.
  ​​

 5. Jason Statham . Tento herec byl pamatován brutálními a odvážnými postavami v hollywoodských akčních filmech. Mnoho mužů napodobuje styl.charismatický herec, včetně výběru hodin. Britský rodák Jason vždy nosí pouze kvalitní doplňky, značka Panerai se často účastní filmů s jeho účastí.
 6. Brad Pitt . Další hollywoodský herec, který se stal módou v pánské módě. Úspěšný a bohatý muž, Brad preferuje značku hodinek Carrera od Tag Heuer, stejně jako Leonardo DiCaprio. A dnes se Brad dokonce stal tváří této společnosti.
 7. Robert Downey Jr. . Tento herec je dnes na vrcholu své popularity díky talentovaným hereckým a pokladním filmům s jeho účastí. Jeho volba hodin padla na značku Jaeger LeCoultre nebo přesněji na model Amvox 3. Pokud dáváte pozor, můžete vidět, že právě tento model je přítomen na hercově ruce v roli Iron Mana. Značka se stala známou po celém světě díky hodinkám s nejmenším a nejsložitějším mechanismem.

 8. John Travolta . Jeho kariéra herce se děje již několik desetiletí, a navzdory změně obrazu, herec byl konzistentní v jeho výběru hodinek. Jeho nejoblíbenější je švýcarské hodinky Breitling a toto příslušenství od značky na světě je běžně spojováno se stroji Bentley.
 9. David Beckham . Populární po celém světě, fotbalista preferuje luxusní a odolné švýcarské náramkové hodinky od značky Breitling pro Bentley. Stylisté považují herce za měřítko britského stylu a krásy a takovéto hodinky jsou dokonalým doplňkemelegantní a luxusní vzhled.
 10. James Bond .Navzdory tomu, že se jedná o postavu z hollywoodských filmů, obraz super mužů je stále napodoben miliony.Jeho obraz pečlivě vyvinuli stylisté do nejmenších detailů a na agentově ruce je vždy několik modelů Omegy.

Sbírka fotografií osobností s hodinkami


Závěr

Mnoho mužů pečlivě prostudovalo, jaké celebrity muži nosí oblečení ve světě show businessunapodobováním jejich stylu.Herci, fotbalisté, politici a tvůrčí osobnosti se zvláštní zodpovědností přistupují k výběru svého stylu a obrazu.Když se podíváte na špičkové hodnocení slavných mužů, můžeme konstatovat, že nejodolnější, vysoce kvalitní, elegantní a luxusní hodinky jsou od švýcarských výrobců.