Co se nedá říct dívka: témata, která je lepší se nedotýkat

Každá žena miluje muže na prvním místě ušima, velmi citlivě a citlivě vnímá všechno, co řekli.V psychologii jsou zvažovány všechny druhy frází a slov, které mohou dobýt ženu a navždy ji odtrhnout od sebe.Pokud budete postupovat podle "indikací a kontraindikací", vymýcení z řeči vše, co nemůžete říct dívce, člověk riskuje, že ji nejšťastnější.

Vzhledem k rozdílnému vnímání různých věcí a slov muži často urážejí dívky, aniž by si toho všimli.V důsledku toho se v její zranitelné duši hromadí drobné stížnosti, na jejichž pozadí jsou hádky, nedorozumění, možná i přestávka ve vztazích.Aby bylo možné sdělit lidem celou podstatu problémů, ženy samy nazývají témata a fráze, které se dívce v žádném případě nedají říci.

Jaká témata byste neměla mluvit s dívkou?

Ve ​​skutečnosti může být seznam zakázaných frází udržován nekonečně kvůli nadměrné citlivosti, citlivosti a zranitelnosti ženy.Pro zjednodušení osudu mužů, kteří potřebují porozumět těmto „kontraindikacím“ a tabu v komunikaci s krásnou polovinou společnosti, psychologové spojili všechny fráze do klasifikace podle předmětu.V tomto ohledu můžete zavolat seznam nejtypičtějších témat, o kterých muži nemohou hovořit v přítomnosti svého milovaného.

Bzahrnuje tato témata:

 1. Připomínky k jejímu vzhledu .Pokud je náhle dívka s nadváhou nebo šaty kazí čáry její postavy, v žádném případě nemusí deklarovat to přímo.Člověk může nabídnout, že bude společně chodit na sportovním hřišti nebo si koupit další šaty.
 2. Porovnání s jinými dívkami .Fráze, že je nejkrásnějším mužem všech jeho vášní, ve skutečnosti způsobí spravedlivý hněv.
 3. Kritika jejích kulinářských dovedností a úklidu .Každá dívka se ji snaží obdivovat láskou a pozorností, a to i v případě nepřesností, že není nutné se na toto téma zabývat.
 4. Negativní slova směrem k blízkým lidem .Jakákoli nepříjemná slova vůči příbuzným dívky nebo jejích přátel budou vnímána jako urážka její osobnosti.
 5. Podvod a lži .Pokud má člověk vážný vztah s dívkou, bude od něj vždy cítit lži a klam, a to i v maličkostech.

Ve skutečnosti komunikace není jen způsobem přenosu informací, je to také emocionální spojení mezi partnery, které může nést pozitivní i negativní postoje.Některé fráze mohou tak zranit jemnou duševní organizaci, že v důsledku toho bude vztah nemožný.

Jaké fráze nemohou mluvit dívky?

Ve skutečnosti seznam stop fráz, které by dívka neměla říkat, může pokračovat po dlouhou dobu, ne omezeně na 10 bodů.Ale tím, že dělá sociální ankety a díkystatistiky, odborníci sestavili top 10 seznam nejčastějších chyb mužů.

Zahrnuje tyto věty, které nelze dívce říct:

 1. „Máte úžasnou postavu, zejména hrudník, kněze“- bude si myslet, že kromě jejího vzhledu nedokáže dobýt člověka.
 2. „Líbí se mi, že jste tak jednoduchí“- bude si myslet, že je to simpleton bez hádanky a rozinky.
 3. „Vypadáte jako Angelina Jolie nebo jiní.“- každá dívka je a priori individuální a jedinečná, což znamená, že ji nelze srovnávat ani se světovými krásami a sexuálními symboly.
 4. „A můj ex takhlehle ...“- takové srovnání ubližuje dívkám hluboce, poté si budou pamatovat polovinu života člověka za takový přestupek.
 5. „Vaše přítelkyně má krásné šaty, dobrou postavu, ztratila tolik váhy atd.“- to ji nejen přesvědčí, že její přítel je lepší a krásnější, ale stane se také důvodem k soupeření mezi nimi.
 6. „A matka přidává něco do polévky, opéká ji jinak a tak dále.“- dívka bude tuto situaci považovat za své vlastní selhání, jako milenka.
 7. „Jste dnes mimořádně krásná, chci, abyste vždycky byli takoví“- to znamená, že předtím, než byla dost krásná, ale aby měla, měla by vždy nosit vlasy, nosit podpatky a večerní šaty?
 8. „Je to pro ženy jednodušší žít“- pouze slabí a nejistí muži si myslí, že všechno v ženách je v životě dáno jen pro krásné oči.
 9. „Máte příliš mnoho příbuzných, jsou to jánamáhání “ - pokud člověk nerešpektuje svou přítelkyni, stejný postoj bude vůči jejím příbuzným.
 10. „Žena…“- i když má tři děti a věk již dlouho prošel 30 let, není to důvod, proč by jí bylo možné říkat žena, zdůrazňující věk.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Nejdůležitější zakázanou frází muže pro dívku je „Miluji tě“, ale pouze v případě, že to není pravda.Je to tato fráze bez půdy a pravdy, která často porušuje ženská srdce.Při výběru frází, které jí budou příjemné, je důležité, abyste s ní i se sebou byli upřímní.

Jak napravit situaci, pokud jsem mluvil příliš mnoho?

Zaprvé, muž, který už řekl další přítelkyni, musí včas přijít ke svým smyslům a pochopit svou vinu.Mnozí dělají typickou chybu, když začínají ospravedlňovat svá slova.To jen potvrzuje skutečnost, že člověk svou vinu nepřiznává.V ideálním případě se musíte ihned omluvit hned po tom, co bylo řečeno, vysvětlovat, že to člověk opravdu nechce říct.

Není nutné odkládat omluvu, protože žena bude mít čas na to, aby si po dlouhou dobu uchovala zášť a zapamatovala si nepříjemná slova.Aby se urážka, komplexy a pochybnosti o správnosti jeho volby z hlediska mužů neusazovaly v její duši, musí blokovat špatný skutek příjemnou činností.Může to být kytice květin s poznámkou, kde budou řečena diametrálně odlišná slova (že je nejlepší hosteskou,štíhlá a krásná, nejžádanější dívka), ale můžete si domluvit termín.

Závěr

Urážet dívku slovem je ve skutečnosti jednoduchý úkol, protože všechny poctivé pohlaví jsou citlivé a emocionální ke slovům ne méně než akcím.Člověk je povinen filtrovat témata pro rozhovory a odstraňovat zakázané možnosti z pohledu ženské psychologie.Je také důležité odstranit stopové fráze ze slovní zásoby, které mohou způsobit ženské přestupky.