Co odlišuje styl plešatý vous

V současné době není brutální člověk tak složitý. K tomu stačí změnit styl. Chcete-li transformovat svůj obraz, je důležité věnovat pozornost vašemu oblečení, účesu a vousům. Dnes budeme hovořit o tom, jak může být plešatý muž s vousy atraktivní.

Budeme také zvažovat, proč se kombinace plešatosti a vousů stala módou, jaké typy takových obrazů jsou a jaký druh obleku těmto mužům vyhovuje.

Proč jsou plešatí muži s vousy populární?

Mnozí muži pěstují vousy, aby svým vzhledem dodávali originalitu. Ale teď, popularita získává vousy pro plešatý muž. Tento styl představil Bruce Willis. Ačkoli Bruce nosí holé místo bez vousů, zvítězil nad mnoha fanoušky, kteří chtěli být jako on.

Jelikož herec jednal v mnoha akčních filmech, každý ho zná jako silného a odvážného muže. Plešatý nevyvolával dojem slabosti ani stáří.


Atrakce, kombinace plešatosti a vousů, ukázali Duane Johnson a Jason Stethem. S holou hlavou chtěli zdůraznit svaly astrniště - vytvořit obraz skutečného muže.Ve skutečnosti, holení vlasů na hlavě, se zaměřujete na své tělo, které okamžitě začne udeřit do oka.

Vousy zase zdůrazňují tvé lícní kosti a oči.Čím větší je, tím lepší jsou vady brady.Jak vidíte, jen brutální člověk, který chce upozornit na své tělo, bude nosit holou hlavu s vousem.

Dávky

Když nosíte vousy a plešatou hlavu, nejenže vám to pomůže vytvořit obraz odvážného a silného muže.Tento styl má několik výhod, například:

 • Vytváří vzhled vážného muže.
 • Plešatost nepotřebuje velkou péči - šetří vám čas.Máte-li vousy, pak stačí, abyste je včas umyli a upravili.
 • Holohlavá hlava umožňuje nosit čepici.
 • ​​
 • Ušetříte peníze, pro plešaté muže nemusíte kupovat šampony, gely a kondicionéry.
 • Tato kombinace je oblíbená.
 • Holohlavá hlava vytváří obraz inteligentního člověka.
 • Nemusíte se obávat, že vám vlasy vypadnou na hlavu nebo máte plešatá místa.

Dokonce i několik těchto výhod povzbuzuje muže ke změně vzhledu.

Pro informaci! Ti muži, kteří mají špatnou strukturu vlasů, nemohou nosit vousy.

Druhy vousů pro plešatý: foto

U plešatých mužů musíte zvolit vousy, protože každý má své vlastní zvláštnosti obličeje.Je důležité vzít v úvahu tvar hlavy, strukturu vlasů a typ brady.Mnoho holohlavých mužů nosí vousy tlusté a lívancové.Úplnězavírá dolní část obličeje.


Plešatí muži by neměli dělat Goatee nebo Anchor, protože nevytvářejí vzhled brutálního muže. Tyto vousy vypadají krásně v kombinaci s dlouhými vlasy.

U plešatých mužů jsou tyto druhy vousů vhodné:

ruský vous . Takové vousy rostou dlouho a pokrývají tváře, bradu, horní ret a krk.

Hollywoodský vousje podobný ruskému, ale zde je třeba oholit vousy. Slavní lidé rádi nosí toto ne příliš dlouhé vousy. Lze jej nosit s krásnými vlasy nebo plešatým místem.

Vous bradyje plnovous, ve kterém upravujete pouze délku vlasů.

Je třeba se o takové vousy starat, ale to netrvá dlouho. Získejte zastřihovač s keramickými lopatkami pro rychlé nastavení tvaru vousů. Oleje, speciální šampony a masky vám pomohou starat se o vaše vousy.

Na fotografii vidíte, jak různé typy vousů vypadají na holohlavého muže.

Jaký styl oblečení je vhodný pro tento typ?

U plešatých mužů je vytvořen zvláštní obraz, který zdůrazní jejich vzhled.

Existuje několik tipů pro výběr oblečení:

 1. Módní bundy pomáhají odvrátit pozornost od hlavního obrazu silnějšího sexu.
 2. Oblečení by mělo odpovídat vašemu pleti.
 3. Používejte krásné doplňky ve formě hodinek, klobouků a brýlí, ale nezapojte se do této položky.
 4. Zvedněte límce, když si koupíte košile nebo svetry, pomohou zdůraznit krk.
 5. Oblečení musí být vhodné pro váš věk, nepokoušejte se omladit oděvy pro nezletilé.

Když si vyberete ten správný a stylový oděv - to zlepší pouze váš obraz a pomůže vám vypadat odpovídající vašemu stylu.

Plešatí muži s knírkem

Někteří plešatí muži nosí knír, ne bradku. Muž s knírkem vypadá krásně v případě, že mu vyhovují a pravidelně je následuje. Pokud nevíte, zda vám bude váš knír vyhovovat, obraťte se na odborníka nebo použijte speciální program, který vám pomůže vidět váš budoucí obraz.

U tohoto typu samců vypadají kníry s plnovousem krásně, takže pozorně rozmyslete při pěstování knírek.

Pro informaci!Každý muž má různé typy knírek, takže se musíte rozhodnout, který knírek vám bude vyhovovat.

Štětiny v kombinaci s holou hlavou

Zvláštní pozornost by měla být věnována kombinaci plešatosti a plešatosti. Tento styl vypadá jedinečně. Ne všichni muži chtějí mít vousy, ale nejsou ochotni pěstovat strniště. Ačkoli štětiny nevytvářejí tak výrazný vzhled jako vousy, je to silný mužský muž a vytváří vzhled sebevědomého a vážného muže.

Je velmi snadné sledovat štětiny, stačí upravit délku a tvar v čase. Mnoho herců ráda kombinuje plešatosti se strništěm.

Má plešatost a vousy vyhovovat každému muži?

Ve ​​skutečnosti je plešatost vhodná pro mnoho mužů.Pouze ošklivá hlava může způsobit, že se vzdáte plešatosti.

Chcete-li pěstovat vousy, hlavní je mít správnou strukturu vlasů.Máte-li řídké a tenké vlasy, pak je lepší opustit vousy a kníry.

Jak jsme dnes přezkoumali, plešatý náplast se dobře mísí s plnovousem a strništěm, stačí si vybrat pro každého člověka svůj vlastní obraz.Oblečení vám pomůže zdůraznit vaši zvláštnost, vážně přistupovat k této problematice, jinak nesprávně zvolené věci budou jen zkazit váš brutální vzhled.Také nezapomeňte včas opravit vousy a řádně se o ně starat.Čisté vousy, vytvoří dobrou pověst.