Co odlišuje koktejlový koktejl (Cocktail) pro muže?

Šaty - to jsou specifické požadavky na vzhled osoby podle tématu akce, obvykle se týkají oděvů, obuvi a doplňků. Dnes, obchodní etiketa má několik typů oblékání pro muže, díky kterému je možné si vybrat správné oblečení pro konkrétní akci, vypadat perfektně a vhodně. Například, oblékání je koktejl pro muže, který poskytuje návštěvníkům oslava volný výběr oblečení.

Ze všech stávajících a stávajících oděvních předpisů je Cocktail nejsvobodnější možností, protože pro něj neexistují žádné přísné požadavky a rámce. Hlavním úkolem, kterému člověk čelí, je správná a harmonická kombinace oblečení podle textury, barvy a stylu. Hodně záleží na samotné události, jejích tématech a specifikách, které by měly být také vzaty v úvahu při výběru šatníku.

Základní pravidla oblékání v závislosti na typu události

Kód koktejlových šatů je dnes rozšířen po celém světě mezi ženami a muži, používá se pro různé příležitosti v životě, ale častěji na formálních akcích.

Pokud proUrčitá událost, která by byla ocasem, by byla příliš obřadní volbou, a smoking fantázie znamená, že byste se měli oblékat podle kódu koktejlového oblečení.Pozvánka na takovou akci bude označena jako Coctail Attire, která je vhodná pro několik typů akcí.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Kód koktejlových šatů se nejčastěji praktikuje na takových akcích, jako je otevření knihy slavného autora, večírek ve společnosti významných osobností, firemní rauty, rodinné oslavy s velkým počtem hostů, otevření restaurace, galerií atd.,odborný pokrok, který bude důležitý pro budoucnost společnosti.

Klasická verze

V klasické verzi se jedná o večerní oblékání pro akci, která se bude konat později než ve 9 hodin večer.Zde je přijatelná a pohodlná sada oblečení, to je obvyklá, ale elegantní verze klasického obleku, na který můžete nosit manžetové knoflíky a drahé náramkové hodinky k zdůraznění vašeho sociálního postavení a stylu.Je však lepší odmítnout kravatu, protože do akce zavede nadměrný oficiální status.

Společenská akce

Pokud hovoříme o jakékoli společenské události, měli bychom ji nosit přísněji než v předchozí verzi.Zpravidla se jedná o položky jako kvalitní klasický oblek, ideálně kombinovaný s klasickým a slavnostnímkošile, řekněme kravatu a manžetové knoflíčky.Obraz můžete doplnit luxusní koženou nebo koženou botou.

Obchodní strana

V tomto případě může být koktejl pro večerní šaty užitečný při vyjednávání v restauraci s partnery nebo smluvními partnery, dřívemuž čelí úkolu vybrat si poměrně přísný koktejlový koktejl.To může být přísný černý oblek, který odpovídá obchodní etiketě, také dostupný v tmavě modré a hnědé. Košile může být monofonní nebo tenký, obraz je nutně doplněn o kravatu a boty v klasickém provedení.

Hlavní prvky oděvů

Ve skutečnosti je kód koktejlových šatů považován za nejjednodušší z hlediska výběru oděvů, jeho základem je vždybude v tmavém odstínu v klasickém provedení.Pro formální příležitosti, můžete použít černý oblek, na akci v 17:00 můžete nosit klidný šedý oblek, a na pozdní denní dobu, bude model tmavě modré nebo tmavě šedé bude dělat.

Kalhoty obleku by měly mít vyžehlené ruce, bunda je vítána ve stejném designu.Na oficiální příležitost můžete nosit vestu.Stupeň formality takových případů a zařízení navíc ovlivní také odstín košile a obleku muže.Podle standardu může být košile černá nebo bílá, pokud nepřitahuje pozornost.

Zvláštní pozornost by měla být věnována , jak správněšaty košili vypadat reprezentativně. Pokud kravata není připevněna k košili, nelze na ni upevnit horní tlačítko. Podle oblékání je zakázáno sundat kabát, jako poslední možnost, je to možné, pokud má košile dlouhý rukáv.

Obuv a doplňky

Podle oděvního řádu koktejlu by měl člověk určitě věnovat pozornost výběru obuvi a doplňků pro celkové oblečení. Klasické derby boty jsou perfektní, ale měly by mít elegantní, ne masivní ponožku a dokonale leštěnou texturu.Barva bot může být černá nebo hnědá, obvykle kvůli obchodní etiketě, boty odrážejí tón kalhot . Alternativou k derby boty mohou být oxfordy ve stejném způsobu zpracování.

Povolené příslušenství pro podobné oblečení muže jsou hodinky, kravata, opasek na kalhoty a manžetové knoflíčky. Pokud jde o kravatu, nosí se pouze na obchodních a společenských akcích, ale na firemní večírku můžete nosit ležérnější oblečení bez kravaty. Kravata s neutrálním nebo geometrickým vzorem bude vypadat perfektně, ale jeden ze vzorů nebo vzorů by měl být někde jinde v oblečení.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat pásu, jeho barva by měla odpovídat barvě obuvi, tj. V klasické verzi. Neutrální spona je nutností, neměla by být zřejmá. Náramkové hodinky mohou být buď na koženém pásku, nebo na kovovém náramku. Hlavními kontraindikacemi jsou ale šátek na hrudi a motýlŠaty kód koktejl.

Sbírka fotografií


Závěr

]

Když si vyberete šaty pro tuto nebo takovou událost, tak významná výzva jako určitý oblékání mu pomůže.Z tohoto důvodu můžete bezpečně vyzvednout oblek, košili, doplňky a boty, aniž byste se museli obávat, zda by vzhled a šatník člověka v této společnosti byl vhodný.Koktejl je nejslabší verzí oblečení pro oficiální akce, společenské akce a obchodní jednání.