Co obsahuje základní šatní skříň?

Není to nic za to, že říkají, že člověk je přivítán oblečením, a že stylisté trvají na tom, že podle vzhledu lze posuzovat charakter člověka, jeho životní styl a sociální postavení.To znamená, že je nesmírně důležité přistupovat k tvorbě skříně, aby byly módní, univerzální a praktické stylové věci.Pro tyto účely byl dokonce vytvořen podmíněný základní pánský šatník.

Základní soubor věcí umožní všem lidem, aby neztratili mnoho času a úsilí, hledají módní trendy a trendy a mají ty věci, které budou vždy a všude relevantní.Je důležité vzít v úvahu životní styl člověka, jeho věk a vnější data, osobní preference a tipy stylistů.Odborníci s přihlédnutím k výše uvedeným kritériím již navrhli základní věci pánského šatníku.

Základní věci pro muže v závislosti na stylu oblečení

Aby se člověk stal vlastníkem módních a stylových věcí, musí v nepřítomnosti učinit seznam takových oděvů, které musí mít k dispozici, bez ohledu na stylpreference.Stylisté nazývají takové věci - stožár, to znamená seznam povinných a nenahraditelných věcí.Poté by měla volbana základě stylu oblečení, který bude co nejblíže muži.

Základní položky šatní skříně

Pojem základní šatní skříň je chápán jako soubor věcí, které se stanou povinným programem pro člověka, bez ohledu na sezónu, událost a preference.

Seznam těchto položek obsahuje tyto položky:

 1. Svrchní oděvy- tento oděv, který pomůže chránit před povětrnostními vlivy a chladem. Stylisté doporučují věnovat pozornost takovým možnostem, jako je černá nebo hnědá kožená bunda, zimní kabát, trenčkot, větrovka ve stylu bombardéru. Trekkot, vyrobený z vodoodpudivé tkaniny, bude také relevantní.
 2. Oblek- Klasický kalhotový oblek by byl vhodný v jakémkoliv prostředí, takže stylisté doporučují mít deku nebo trojici tmavě modré nebo černé vlny, tvídu, manšestru. Je důležité, aby kostýmní model v ideálním případě zdůrazňoval postavu muže na příznivé straně.
 3. Kalhoty a džíny- univerzální model rovných džínů tmavě modré barvy bude vhodný v jakémkoli obraze, ale vhodnější pro každodenní nošení a ležérní styl. Kalhoty mohou být různých modelů, v závislosti na konfiguraci a postavě muže, je lepší mít jeden pár lehkých kalhot z tenkých tkanin pro letní sezónu, stejně jako pár tmavých odstínů pro formální setkání.
 4. Košile a tričko- takové oblečení by mělo být co nejvíce možné, aby je bylo možné změnit pro různé události, obrázky a roční období. Jedna košile je nutnáby měla být klasická bílá, další monochromatická, některá více sportovní a univerzální pro každodenní nošení.Pokud jde o trička, měl by to být model póla, několik variant bílé, pastelové a kontrastní barvy.
 5. Rolák, svetr a svetr - pletené výrobky pro chladné období, které musí být v šatníku každého muže.Low-key rolák je mobilní a vypadá luxusní s kalhoty a džíny.V-neck svetr nebo svetr vypadá perfektně přes košili a svetr se zipy bude skvělou alternativou k svrchnímu oděvu.
 6. Boty- při výběru obuvi je třeba vzít v úvahu roční období a styl, podle kterého je kombinován s některými oděvy.Klasické boty pod oblekem budou modelky oxfordů, derby a mokasínek, broggies a chelsea.Pro teplý čas, mokasíny a topsiders jsou vhodné, pro příležitostné a sportovní styl, můžete si vybrat tenisky nebo tenisky.
 7. Příslušenství- muž musí mít dva popruhy klasického stylu v černé a hnědé barvě.Také v arzenálu musí být několik modelů vazeb, rukavice pro zimní období, klobouk ( čepice, čepice ) a šátek.V letních měsících nemůžete bez slunečních brýlí, jejichž styl by se měl shodovat se stylem v oblečení, ale i bez světelného klobouku nebo baseballové čepice.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Je jasné, že odchylky od výše uvedeného seznamu základních věcí jsou přípustné, pokud má člověk osobní preference, pracovní oděv a stylistické sklony.Osobní úprava je proto přípustná, protože výše uvedené body jsou povrchní možností.

Základní šatní skříň podle stylu oděvu

Stylisté také doporučují, aby se osobní šatník pro muže podle stylu.

)

Dosud se za nejoblíbenější a nejvýznamnější považuje několik stylů:

 • ) Kancelářje styl pro obchodní muže, který se může skládat z prostého oblečení, klasické košile s tuhým límcem, kravaty a vysoce kvalitních klasických bot.
 • Strictje styl pro slavnostní oficiální události, které vypadají velkolepé a luxusní.Pro tento styl bude člověk potřebovat kvalitní a módní kabát nebo smoking model, kalhoty ve stejném barevném schématu, přísné tričko, stejně jako motýlek a boty z lakované kůže.
 • Avantgarda- kreativní styl pro kreativní muže s neštandardním myšlením.Věci by měly být světlé a stylové s nádechem nehorázného náletu.V šatníku musí být kostýmy s výraznými barevnými variantami, potištěné košile, roláky, předměty s asymetrickým střihem a různé dekorační prvky.
 • Ulice- oblečení pro volný čas, to znamená městské ležérní oblečení pro muže,preferují svobodu a pohodlí.Mohou to být džíny s jednoduchým tričkem nebo neklasickou košili, kalhoty s rolákem, svetr a spodní košili nebo polo.Boty mohou být také úplně jiné, od bot až po tenisky.
 • Mládež- Neformální oblečení na ulici, které je ideální pro mladé a aktivní muže.To může být praktické a nenápadné věci, a to může být světlé a tištěné košile, barevné kalhoty nebo džínové džínsy s štěrbinami.Mládež styl je zvláštní důraz na doplňky a čelenky, a proto muži mohou bezpečně experimentovat s obrázky.
 • Sport- styl pro milovníky aktivní zábavy.Pokud se jedná o kalhoty, pak rovný a volný řez v khaki nebo kamufláž, pokud se jedná o košile, pak jen polo, volné košile a trička.Sportovní styl neakceptuje pestré barvy, přijatelné klasické barvy - černá, bílá, khaki, hnědá, šedá.Boty by měly být také prostorné a pohodlné.
 • Brutal- v tomto stylu bude každý člověk vypadat odvážně a silně.Ve skříni musí být kožená bunda, roztrhané džíny, hubené kalhoty z tmavých barev, masivní boty, sluneční brýle.Také černý luk může být připsán brutálnímu obrazu, kde košile, kostým, doplňky a boty budou tmavě černé barvy.
 • Grungeje styl pro nestandardní a neformální muže, kteří dávají přednost vynikání pomocí oblečení.Zde si můžete prohlédnout hrubé boty, roztrhané a záměrně otírané džíny, košile s otvory a odření, svetry a trička bledé, jako by vybledlá barva. Ale přítomnost příslušenství je lepší minimalizovat.

Pánská šatní skříň Evelina Khromchenko

Evelina Khromtchenko je skutečným odborníkem ve světě módy a krásy, a proto pravidelně vydává hodnotná doporučení a rady pro ženy a muže. Takže základní pánská šatní skříň od Eveliny Khromchenko v moderním a stylovém člověku musí obsahovat několik nenahraditelných věcí:

 • kabát z kašmírových klidných barev a klasického střihu;
 • jednobarevné košile klasického střihu a barvy (bílá, šedá, modrá, světle růžová nebo černá);
 • svetr s dlouhým pleteným dresem a svrchním svetrem;
 • tenké monofonní tričko a alkoholický dres;
 • klasické modré džíny;
 • kalhoty z bavlny, lnu, bavlny pro letní sezónu;
 • klasický černý oblek;
 • několik možností pro kravaty;
 • klasické černé boty;
 • tepláky pro aktivní zábavu.

Pokud budete postupovat podle doporučení světově uznávaného odborníka Eveliny Khromchenko, můžete se vždy oblékat stylově a vhodně na různé události a povětrnostní podmínky. Stylista a designér věnuje zvláštní pozornost pánským doplňkům a kloboukům. Hlavním kritériem pro výběr bude styl a téma konkrétního mužského oblečení. Pod klasickým oblekemMůžete nosit klobouk, tričko a tepláky - baseballovou čepici nebo čepici.

Rady stylistů

Při výběru oblečení nezapomeňte vzít v úvahu roční období.Například základní pánská šatní skříň na jaře nebo na podzim může zahrnovat kromě obleků, kalhot, džíny, trička a košile, tenké a lehké svetry a roláky, vesty nebo lehké větrovky a bundu nebo mikinu.V zimě bude do seznamu nenahraditelných věcí přidán klasický kabát, čelenka a teplý model obuvi s tlustými podrážkami.V letním období je však nabízen nejvhodnější a neomezený výběr oděvů z jakýchkoli tkanin, designu a barev.

Podle stylistů by základní pánská šatní skříň měla odpovídat rovnosti minima věcí - maximu kombinací, takže byste si měli vybrat klasické modely a styly, omezené a nejpřínosnější barvy a tisky.Člověk by měl opustit zbytečné části a věci a pak správně zlikvidovat základní sadu.Jediná věc by měla být jasným prvkem v obraze, zbytek objektů jej pouze doplní nebo zastíní.

Závěr

Základní šatník člověka by neměl být těžkopádný a přesto multifunkční.Pokud se jedná o kostým, pak klasické a obchodní, které lze nosit na různých akcích a oslavách.Pokud se jedná o trička a trička, pak tyto barvy, které jsou nejsnadněji kombinovatelné s jinými barvami.Pokud se jedná o boty, pak ten, který lze nosit pod džíny, pod kalhoty, a dokonce i pod kraťasy.Dokončete libovolný obrázekbude schopen různých doplňků, ať už se jedná o klobouky, brýle, kravaty a manžetové knoflíčky a další.