Co nosit s pánským parkem?

Žádné oblečení pro období podzim-zima?Vyberete si oblečení pro sebe tak, aby bylo krásné a pohodlné?Mnoho lidí koupí park, který je ideální pro každodenní nošení, a také má mnoho dalších pozitivních vlastností.Ale musíte vědět, jak si vybrat tento výrobek, stejně jako to, co se nosí s parkem pro muže?

Park je protáhlá bunda s kapucí, která se nosí na podzim i v zimě.Design je jiný, možná s dalšími prvky nebo bez nich.Je vhodný pro téměř všechny muže, bez ohledu na jejich výšku nebo stavbu.Je vhodné ji nosit na různých aktivitách, odvážně a stylově vypadá jako muž.

Park kombinujeme

Pokud mladý muž může mít svetryhodně, pak stačí jeden sako.Aby bylo dobře nošeno, je nutné zvolit ten správný.Pro zimní období je důležité, aby byl teplý, vhodný pro nošení, a to jak na renomovaných akcích, tak i na víkendech na dachách.Z těchto důvodů může být park jedinou věcí, která splňuje všechny požadavky na tyto výrobky.

Pokud je v jedné kopii, můžete si dovolit utratit na ní své úspory - to bude nejen užitečný nákup, ale také záruka vašeho zdraví.S čímopotřebovaný pánský park?

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Můžete kombinovat různé oblečení s tímto typem bundy, ale jak teplé je, že pokud je pod bundou jen jedno tričko, nebudete mrazit.

S oděvy

Mladí lidé, kteří si váží univerzálního vzhledu pro období podzim-zima, ocení jako kus svrchního oblečení. Majitel by na ní měl zastupovat, jaké prvky na něm budou doplňkem stylového obrazu a praktického nošení.

Pro příležitostný vzhled by bylo vynikajícím řešením kombinace přímých nebo lehce hubených džínů, chinos s košili nebo sportovní bundou. Nejvhodnější barva parku bude v tomto případě hnědá, šedá nebo tmavě zelená. Pokud ukážete kreativitu, můžete udělat krásný obraz v khaki a kamufláži.

Park vypadá velmi pěkně v neformálním stylu. Kombinace džíny a svetr s košili pomůže vytvořit ležérní, ale stylový vzhled. Pokud chcete, můžete přidat vysoké boty s tkaničkami, světlý šátek a klobouk. Vhodnými botami mohou být Timberlands, pouště, chukki a chelsea. Vypadá skvěle variace s použitím semišové boty.

Velkou možností pro park je oblek. Nebude se umýt, rukávy nevyčnívají na okrajích, nebude tam žádný pocit omezení. Ale ať je vzhled s džíny a košili jakýkoliv, je to nejlepší volba. Pro mladé lidi krásnéVolbou je kombinace džíny ve stylu ulice a bundy z terakotové barvy.Dalším neméně atraktivním řešením je zelená parka, džíny, dlouhé pruhované vysoké boty.Bílé tričko, tenisky a černé chinos vypadají působivě.

Vypadá skvěle s pulóvrovou flotilou vedle bot s vysokými prsty na tkaničkách.Pro plný obraz a jasný odstín by měl být použit šátek a klobouk.

V chladném období bude chytrý styl diskrétní, ale stylový, včetně parku s kapucí, svetrů, šedých kalhot a černých bot.

​​
Poradenství! Výběr parků musí být zpracováván velmi opatrně, aby vás v zimě ochránil před chladem a dodal mu stylový vzhled.

S botami

Co se nosí s mužem v parku, jaké boty nosit?To je důležitá otázka.

 1. Boty.Budou vhodné, pokud dáváte přednost klasickým džínám nebo vojenským kalhotám.Pro vytvoření obrazu takových bot bude konečný detail.
 2. Derby.Brutální boty, které jsou známé jako praktické a univerzální.Vypadá velmi pěkný park, který má kapuci s novostavbou derby.
 3. Oxfordové.Doporučuje se kombinovat bundu s lakonicky přísnými, zdrženlivými, ale ne bez milosti, oxfordy, které se staly personifikací anglického stylu.
 4. Opice.Jak je nosit?Kombinace podobných bot a parků nezůstane bez povšimnutí.Obsahují proto ozdobné přezkyJe nutné vyzvednout džíny zkráceného typu.Zvláštní boty nevyžadují nošení ponožek.
 5. Pouště.Tento typ boty je určen pro každodenní jaro-zimní období, dokonale kombinovaný s parkem.Mají rádi elegantní, styloví muži - to vše díky kvalitnímu, hladkému a měkkému semišu.
 6. Chelsea.Jedná se o vhodnou obuv pod parkem.Je důležité zajistit, aby ponožky nevypadaly zpod kalhot, takže legíny jsou dobrou volbou.

S příslušenstvím

Mladí noví chlapi chtějí kromě toho, aby oblečení bylo pohodlné a pohodlné.Tyto vlastnosti splňuje pánská parka, která umožňuje nošení nejen běžnými džíny, ale i přísným klasickým oblekem.Pokud si koupíte prodlouženou bundu, zakryje podlahu bundy.

V závislosti na ročním období jsou parky vyrobeny z materiálů, které mohou odpuzovat vodu, zateplením je syntetický zimovod, dolů, stejně jako polyester a přírodní srst.

Když se podíváte na příslušenství a dekorační prvky, můžete vidět, že každá z bund má spoustu kapes, které jsou:

 • štěrbinové;
 • tajné;
 • nákladní listy.

Kromě toho existují modely s náplastí, které zakrývá a chrání zip, stejně jako zákulisí, což pomáhá přizpůsobit hustotu samotného výrobku výrobku.

Důležité! S parkem vypadají krásně pletené čepice a šály.Vak je lepší nosit bez pevné základny a objemné.Mladí kluciMůžete nosit batohy.

Omalovánky, které si vybrat?

Chcete-li vytvořit jedinečný obraz s parkem, musíte zvolit správné barevné schéma.

)

 1. Klasický žánr parků je šedozelený .Tato volba je vhodná pro ty, kteří rádi neustále kombinují styly a barvy.Pokud kombinujete bundu s neutrálními odstíny, získáte klidný a výstižný obraz.S doplňkovým příslušenstvím a správně zvoleným oblečením bude obraz přitahovat oči kolemjdoucích.
 2. Tmavě zelená barva je považována za vznešenou, elegantní .Světlé, světlé barvy a šedozelené jsou pro něj ideální, protože jsou univerzální.
 3. Khaki je moderní řešení .Dnes můžete vidět spoustu oblečení v této barvě.Má mnoho půltónů, ale vrcholem je, že se hodí téměř každému a vypadá krásně.Pokud nevíte, jakou barvu zvolit, hacky jsou vaší volbou.V kombinaci s červenou, oranžovou, olivovou, hnědou.

Kde je park vhodný?

Jak se ukázalo v parku - je to univerzální oblečení.Z tohoto důvodu jej můžete nosit nejen při práci, ale i při procházce, stejně jako v obchodě.

Je důležité myslet na barvu, aby bylo možné ji nosit v kanceláři.Vhodná barva by například mohla být: modrá, šedá, černá nebo hnědá.

Pokud je kostým nezbytný pro vytvořený obraz, měly by být boty vybrány správně.V ziměboty budou vhodné, a na podzim brogues nebo mniši.

Další informace

Je-li na obrázku potřeba přidat jasné barvy, je nutné použít šály, rukavice ze světlých odstínů.

Návrháři nabízejí mnoho možností pro šicí parky. Dříve bylo možné pozorovat srst, pouze na kapotě, a nyní existují možnosti s velkými kožešinovými límci. Nosit podobné bundy lze zvolit pro pěší i obchodní jednání. Měli byste si vybrat nejvhodnější oblečení pro vaši příležitost a styl.