Co muži jako ženy váhy: vzhled a kvalita

Zevně, žena narozená ve znamení šupin vypadá elegantní, ale nepřístupná, která dále ohřívá zájem opačného pohlaví. V tomto ohledu se mnozí obávají otázky, jaký druh mužů ženy chtějí být váhami a jak mohou být dobyti. Astrologové a psychologové, kteří znají charakter a chutě takové osoby, to mohou říct.

Pouze odvážný, rozhodný, sebevědomý a trpělivý člověk, který dokáže tolerovat nevysvětlitelnost nálady a nepředvídatelnost dámy, může dobýt ženu s váhami. Ne poslední roli při výběru společníka v životě taková dívka věnuje pozornost atraktivitě mladých lidí a její charakter má jasné požadavky.

Co muži jako ženy váží?

Aby člověk pochopil, jak ovládnout ženské šupiny, musí si uvědomit, že takové dívky jsou velmi mimořádné osobnosti, které jsou zajímavé pro každého kolem něj. Takový zájem bude vždy vytvářet soutěž v boji o srdce. Podle všech kritérií a ukazatelů vyhrává jen to nejlepší.

Vnitřní vlastnosti

Za prvé, dívka bude hledat váhyslibný muž s vysokým sociálním statusem, aby mohl zajistit svou rodinu.Tato dívka potřebuje stabilitu, což znamená, že člověk musí být racionální, praktický, ekonomický.Je také důležité, aby váha, kterou ostatní závidí její volbě, což znamená, že člověk musí být silný, silný, atraktivní, sebejistý.

Postava muže

Co se týče charakteru potenciálního společníka, muž se silným charakterem, vysokými ambicemi a morálkou, vzdělanou, statečnou a vzdělanou osobou může potěšit dívku.No, jen majitel tenkého a ostrého smyslu pro humor se může zamilovat s dívkou šupin, protože se ráda baví ze srdce.Můžete ho dobýt romantikou, ale jen jako v nejlepších filmech a románech.

Být zahalen

Aby se člověk zamiloval do ženských šupin, je nesmírně důležité, aby se člověk staral o svůj vzhled, aby byl uklizený a čistý.Váhy dbají na svou přitažlivost, dívky tráví spoustu času a peněz na péči o svou krásu, resp. Čekají na slušného partnera v okolí.Navenek musí být ideál družice váhy slušný, aristokratický a elegantní.Její chuť je estetika v tandemu s rovnováhou ve vzhledu člověka i jeho charakteru.

Další rysy osobnosti

Pokud je člověk navenek dobře vypadající, je to dobrý příspěvek k vyhlídce na vztah, ale to nebude stačit.Člověk musí být vzdělaný, musí mít dobrou a dobře placenou práci, musí být podřízen ve společnostireprezentativní a mnohotvárnou osobou. V duchu ideálního společníka pro váhy, energický, veselý, charismatický člověk, díky kterému by její přátelé záviděli.

Jaké znamení zvěrokruhu zapadají dívce s váhami?

Je možné zúžit hledání ideálního partnera, pokud se naučíte z astrologie, která vyhovuje dívce podle znamení zvěrokruhu. Astrologové volají několik dobrých znamení s dobrými ukazateli slučitelnosti, jmenovitě:

 • Beran- protiklady přitahují, což znamená, že tento muž určitě uvidí známky ženy v lásce s váhami;
 • Leo- pro tohoto muže bude šupinatá dívka trofejí, která se předvádí ostatním;
 • Libra- dá ženě se stejným znamením harmonie a té notoricky známé rovnováhy ve vztazích;
 • Střelec- jej ovládne svou volností, účelností a otevřeností pocitů;
 • Vodnář- překvapí svou excentricitou, která poskytne šupinám jemný a dlouhý vztah.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Váhy jsou poměrně náročné znamení, které mužský tele, dvojče, rakovina a škorpión rozhodně nebude vyhovovat, stejně jako velmi krátkotrvající spojení s rybami.

Jak vyhrát dívčí šupiny?

Zpočátku bude člověk potřebovat ve všech směrech přitahovat pozornost ženy se znaménkem šupin, protože je náročný a není postříkán pro každého. Měla by vidět muže s elegantnímvzhled, povaha aristokrata a uvolněného partnera.Při komunikaci s ní by se měl člověk dotýkat různých témat, aby měl vše, ale co nejlépe z hlediska rovnováhy.

Dívka může být potěšena šupinami, aby se muž mohl zamilovat do ženy následujícími způsoby:

 • muž by měl být lepší než ostatní, projevující se v bezchybnostioděvy, obuv, doplňky, stříhání vlasů atd .;
 • svým chováním a charakterem musí prokázat vůdčí schopnosti;
 • Váhy potřebují obránce a podporu, pokud jí člověk dá stabilitu a klid, bude na svém háku;
 • musí své problémy řešit a plnit své úkoly;
 • si zaslouží její laskavost tím, že ji zavádí do příbuzných a přátel;
 • Závaží potřebují pozornost, takže člověk jí může pravidelně oddávat květiny a dary;
 • v budování vztahů je nesmírně zakázáno spěchat, protože tyto dívky potřebují čas na zhodnocení potenciálního partnera.

Člověk k ní může vyjádřit pocity nejen slovy a činy, ale také gesty, dávajícími přednost neverbálním znakům.Pokud budete ignorovat její požadavky, můžete rychle ztratit její preference a dokonce i pocity.

Známky dívky v lásce s váhami?

Muži věnují zvláštní pozornost otázce, jak chápat, že je v lásce, když se ujal všech rad a doporučení odborníků.Ve skutečnosti se žena v lásce se šupinami promění v dravce, ale nevyhraje člověka, aleprostě se k tomu připojí. Veškeré chování ženy v lásce bude zaměřeno na potěšení člověka, stejně jako na neverbální prokazování jejích pocitů. Bude mu radit, opravovat oblečení, hýčkat kulinářská mistrovská díla atd.

Závěr

Váhy jsou nestálé dívky, které jsou proto obtížné jako partner ve vztazích, ale zároveň přitahují a zajímají silnou polovinu společnosti. Je pro ně důležité vidět takového muže vedle něj, kvůli němuž by jiní měli pocit závisti. Takže musí být hezký, chytrý, úspěšný a lídr od přírody.