Co můžete dát ženskému lékaři vděčnost?

Po úspěšném ukončení terapie by mnoho pacientů chtělo poděkovat ošetřujícímu lékaři. To by mělo být provedeno výhradně upřímně ze srdce a podle určitých pravidel etikety. Přemýšlel o tom, co dát ženskému lékaři vděčnost? Využijte náš výběr 10 nejlepších nápadů jako inspiraci.

Jedná se o květiny, sadu aromatických a kosmetických olejů, čajový set, vázu, certifikát v lázeňském nebo oděvním butiku, vstupenky na kulturní akce (divadlo, koncert atd.), Suvenýry, šperky, stojany nebo šperkovnice, suvenýry medaile "Nejlepší doktor." Poslechněte si rady, jak dar prezentovat, na jakých nápadech je lepší se objevit.

Uživatelské hodnocení dárků pro ženského lékaře vděčnost

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Suvenýrová medaile "Nejlepší lékař"
Celkové skóre
8
-
+
8
Krásná váza
Celkové skóre
7
-
+
7
Vstupenky do divadla nebo na koncert
Celkové skóre
5
-
+
5
Bižuterie
Obecnébod
5
-
+
5
Peníze
Celkové skóre
4
-
+
4

TOP 10 příjemných dárků ženskému lékaři jako projev vděčnosti

Každý, kdo přišelUSP dobrý specialista.Ale jen několik z nich najde dobré nápady na dárky.Co dát, jak rukou, když je to vhodné?Všechny tyto otázky ho zpomalují, vyvolávají pochybnosti.Nabízíme top 10 univerzálních a relevantních nápadů, které mohou být prezentovány každému zdravotnickému personálu.

Květiny

Každý miluje květiny jako vděčnost, a to jak ženy, tak muži.Pokud jste si vyzvedli nějaký dárkový předmět, přiložte k němu malou kytici.Nebo luxusní kytice může udělat samostatný dárek, nejbezpečnější variantou jsou růže.Pokud je lékař žena s dobrým smyslem pro styl, bude mít rád gerbery, muž bude mít rád gladioly.

Sada vysoce kvalitních aromatických nebo kosmetických olejů

Pokud si vyberete parfém, který není vzhledem k nedostatečnému obsahu informací tak snadný, pak se sada aromatických nebo kosmetických olejů stane vynikajícím dárkem. S pomocí těchto produktů si můžete tyto SPA procedury domluvit doma. Kromě toho tyto produkty poskytují malou cenu. Nezapomeňte balit kosmetiku do dárkové krabice.

Krásná váza

Mnozí vděční pacienti a kolegové dávají lékaři květiny na různé svátky. Skutečná a vyhledávaná věc tedy bude stolní váza v krásném designu. Ujistěte se, že k němu připojíte kytici tak, aby ihned po této váze nebyla váza prázdná na ploše.

Čajový servis

Všichni lékaři během přestávky na oběd rádi léčí sebe a své kolegy na čaj, takže pro tuto příležitost bude užitečný dárek pro čajové obřady. A tak, že ihned po porodu, lékař vyzkoušel dárek, doplnit službu s dobrou kávu nebo čaj, bonboniéra nebo jiné dobroty.

Dárkový poukaz do obchodu s oděvy nebo lázeňského salonu

Současná a vždy relevantní volba je dárkový certifikát, stačí se rozhodnout, co dává takový kupón. Doporučujeme Vám vybrat si certifikát v lázních, kde si můžete vychutnat různé výhodné procedury. Nebo do obchodů značky oblečení, s nimiž si můžete uspořádat nákupy.

Divadelní vstupenkynebo na koncert

Lékaři často nemají čas na odpočinek a návštěvu zábavních míst. Doporučujeme proto, abyste si vstupenky našli několik týdnů před zahájením akce - v kině, divadle, koncertu hudebního performera atd. V tomto případě bude lékař koordinovat svůj pracovní plán s nadcházejícím volným časem a užívat si víkend.

Autoři suvenýr s historií

Vynikající nápad na narozeniny nebo jako poděkování lékaři bude suvenýrem určitého tématu. Může to být pero ve formě injekční stříkačky, pilulka s flash diskem, osobní stolní figurka, nástěnné hodiny v lékařském designu a mnoho dalšího. Takový vtipný dekor bude skutečnou výzdobou pracoviště.

Dekorace

Podle rozkazu můžete vyrobit nejen suvenýry v oblasti medicíny, ale i vhodné dekorace. Může to být náramek, originální brož, řetízek s přívěskem.

Tip!Upřednostňujte vysoce kvalitní, ale ne zbytečně drahé kovy, jinak může být cenný dar důvodem pro rozpaky.

Stojan nebo šperkovnice

Kreativní dárek bude stánek pro šperky, vyrobený v lékařském tématu. To může být soška lékaře nebo hada kolem mísy a mnoho dalšího. Užitečnou věcí pro takového odborníka bude také prostorná skříňka, kde můžete umístit dekorace a různé cenné maličkosti.

Suvenýrová medaile "Nejlepší doktor"

Velkou pobídkou a připomínkou profesionality lékaře bude medaile "Nejlepší lékař", kterou předložili vděční pacienti.Tyto výrobky lze nalézt již v prodeji a lze je objednat u specializované firmy.Pokud jste nakloněni druhé možnosti, můžete provést nominální medaili s nezapomenutelným datem.

Další nápady na dárek pro ošetřujícího lékaře

Důležitým faktorem při výběru věcí, které mohou lékaři poděkovat, je specializace.Navrhujeme zvážit nejběžnější možnosti a tipy, které každému z nich dáváme:

 1. Pediatr- jako specialista pracuje s dětmi, může se naučit řemesla od malého pacienta, soubor hraček pro budoucnostpacienti, hrnek nebo tričko, které říká: "Nejlepší pediatr na světě."
 2. Zubař- kompaktní, funkční brašna na nářadí, originální lampa na stolní počítač a elektronický fotorámeček budou vynikajícím dárkem.
 3. Gynekolog- podejte ručníky v originálním provedení, ručně vyráběné mýdlo, sadu kvalitních tiskovin.
 4. Neuropatolog- vynikající dárek bude ortopedický polštář, dekorace pro kancelář, stolní suvenýr, jako jsou antistresové míče atd.
 5. Hlavní lékařje luxusnía stylový dárek bude zdůrazňovat respekt, například, rodokmen plnit staromódní design, razítko držák, Hippokratova busta, jakékoli sbírky položky pro dekoraci.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Nejdůležitější otázkou, kterou čelí vděční pacienti, je, zda můžete poskytnout peníze lékaři?Někteří to považují za druh úplatku, jiní tuto myšlenku schválí kvůli nízkým platům lékařů.Rozhodnete-li se tímto způsobem vyjádřit respekt a vděčnost, odevzdejte peníze na samém konci, kdy byla léčba dokončena.

Kdy je nejvhodnější poděkovat lékaři?

Dalším důležitým bodem je, kdy přesně poděkovat lékaři, aby bylo vhodné a aby nebylo považováno dvěma způsoby.Doporučujeme následující:

 • Pokud jste léčeni v nemocnici , předejte svůj dar v rezidenci za účelem propuštění, je lepší to udělat sám a ne během obchvatu, nejlépe večer, kdy jsou všechny důležitéúkoly byly vyřešeny;
 • pokud jste léčeni ambulantně , předejte svůj dar v ordinaci specialisty a vyjádřete slova vděčnosti na samém konci skutečnosti o uzdravení.
Pro informaci! Zpravidla je s lékařem vždy zdravotní sestra.Proto ji neignorujte, souběžně s předložením dárku doktorovi, představte jí malý suvenýr nebo sladkosti.

Možnosti nechtěného dárku

Jak lze jednoznačně zkazit proces vděčnosti zdravotníka?Pokud mu dáte následující nevhodné věci:

 • hodinky- jsou spojeny se špatnými znaky;
 • zrcadla- zdroj záporných hodnotenergie;
 • propichování a řezání předmětů- přinášejí nesoulad a negativitu;
 • hygienické potřeby, ponožky, kapesníky- tabu podle pravidel etikety;
 • příliš drahé věci- nejsi tak blízko k příjemci, s takovým gestem, že ho můžeš zahanbit nebo urazit.

V případě dodání peněz, aby byl nikdo z cizinců a zdravotnický personál svědkem této akce. Jinak se stane záminkou pro drby o úplatcích.

Závěr

Není divu, že říkají, že vděčnost je energií nejsilnějších vibrací. Proto odvážně udělejte příjemná gesta směrem k lékařům, kteří si to zaslouží. A my jsme zase nabídli 10 nejlepších nápadů vhodných dárků, tipy, jak potěšit různé odborníky. Udělejte to včas a řádně, vyhněte se nevhodným nápadům.