Co můžete dát ženě po 60 letech?

Praxe ukazuje, že peníze se nejčastěji používají jako dárek k narozeninám. Pokud ale mluvíte o tom, co dát ženě po 60 letech, je tato možnost nevhodná. V tomto věku jsou cenné věci nezapomenutelné, užitečné, naplněné péčí a pozitivními emocemi. Náš výběr nabídne 10 takových možností.

Jedná se o složení květin a sladkostí, výlet do sanatoria, nástěnný portrét narozeninové dívky, multifunkční vařič nebo dvojitý kotel, velkou televizi, notebook nebo tablet, šperkovnici, stolní soupravu, ortopedickou matraci, robotický vysavač. K dispozici bude také aktuální kolekce dárků pro koníčky a užitečné praktické nápady.

Hodnocení dárků pro ženy po 60 letech

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Nástěnný portrét
Celkové skóre
6
-
+
6
Ortopedická matrace
Celkové skóre
6
-
+
6
Velká televize
Celkové skóre
5
-
+
5
Vysavač robotů
Celkové skóre
3
-
+
3
Jídelní souprava
Celkové skóre
3
-
+
3

10 nápadů na dárky pro ženy po 60 letech

Pokud jste při příležitosti 60. výročí dobře obeznámeni s narozeninovou dívkou, vyberte si věci, které pro ni budou zajímavé a užitečné. Ať je to něco pro duši, kreativitu, základní činnosti nebo rekreaci. Jinak dávejte přednost univerzálním a win-win možnostem. Nabízíme exkluzivní výběr z top 10 s nejlepšími dárky pro ženu po dobu 60 let, pro 63 let, 64 let a tak dále.

Složení květin a sladkostí

Jak můžete potěšit ženu? Kromě toho, čokoláda, různé sladkosti, a kytice květin bude příjemným doplňkem k tomuto. Dnes můžete vidět hotové zajímavé kompozice květin a sladkostí, například set v koši nebo speciální dárkovou krabici.

Výlet do sanatoria

V dospělosti, pracovní a rodinné problémy ustupují do pozadí a odpočinek, zdraví a volný čas budou pro ženu prioritou. V tomto ohledu doporučujeme, abyste si pro svou matku, babičku nebo přítelkyni vybrali jako dárek vstupenku do dobrého penzionu,lázně nebo odpočinek domů.

Portrét na stěně

Vynikající nezapomenutelný dárek bude portrétem narozeninové dívky v rámečku, vytvořené neobvyklou technikou. Může to být obraz namalovaný v olejích, černobílý portrét s jednoduchou tužkou, vypalování na stromě, výšivky nebo tkaní. Nezapomeňte se starat o krásný rám, takže po obdržení žena mohla okamžitě zavěsit portrét na správném místě.

Velká televize

Ve věku 60 let a starší bude určitě žena mít k dispozici spoustu volného času, aby mohla sledovat své oblíbené televizní pořady a filmy. A aby nedošlo ke zkaženosti z malé obrazovky, můžete dát narozeninám velkou plazmovou televizi s jasným jasným displejem.

Multifunkční vařič nebo dvojitý kotel

Strávit spoustu času v kuchyni připravující jídlo ve věku 60+ již není tak snadné, takže hosté na její narozeninové oslavě mohou v každém směru zmírnit domácí práce. K tomu, jako překvapení, vyzvednout moderní model multicooker nebo dvojitý kotel, který je vybaven mnoha užitečnými funkcemi. Vaření bude probíhat bez velkého úsilí v automatizovaném režimu, což umožní majiteli užívat si správné zdravé stravy.

Laptop nebo tablet

Chcete-li trávit čas v důchodu, představte si moderní tablet nebo notebook s internetovým připojením pro ženu. To vám umožní číst užitečné informace, být v pekle nejnovější zprávy, komunikovat s příbuznými,přátelé a kolegové, a to i přes vzdálenost.

Ručně vyráběná rakev

Rakev je vždy užitečným a relevantním dárkem pro ženy všech věkových kategorií, protože může být použita k ukládání kosmetiky, šperků, jiných drobností a nástrojů.Po šedesáti letech jsou oceňovány krásné věci starožitného designu a ruční práce slavného mistra bude také dobrým nápadem k narozeninám.

Tabulka

S pomocí nádobí a příborů každá zkušená hospodyňka demonstruje svou individualitu v kuchyni.V dospělosti jsou obzvláště oceňovány soupravy, které se podobají retro verzím, jako je sada českého porcelánu, křišťálové sklenice a talíře ve vintage designu.Při každé návštěvě budou hosté důvodem, proč potěší každého krásným jídlem.

Ortopedická matrace

V dospělosti se stále více pozornosti věnuje zdraví a životnímu stylu.Předpokladem je kvalitní a zdravý spánek, který může usnadnit ortopedická matrace dobré kvality.Máte-li dostatek finančních prostředků, můžete si na to polštář, jistě, narozeninová žena vám bude velmi vděčná.

Vysavač robotů

Vysavač robotů poslední úpravy bude nepostradatelným pomocníkem při řešení problémů v domácnosti.Takové zařízení nezávisle čistí místnost, aniž by to vyžadovalo od majitele jakékoli úsilí.Některé modely znamenají dodatečnou funkci - vytírání.To jezachrání ženu před potřebou utrácet energii za úklid.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Při hledání vhodných nápadů vezměte v úvahu skutečnost, že jste narozeninová dívka. Pokud manžel, ruku něco romantického a cenného, ​​děti a vnoučata mohou naučit nezapomenutelné a užitečné věci, které ukazují péči a lásku. Původní možnosti budou vyhovovat vašim přátelům, něco univerzálního pro vaše kolegy.

Užitečné dárky

Pokud hrdina této příležitosti rád přijme ty věci, které pro ni budou užitečné a nezbytné v domácnosti, zlikvidujte různé suvenýry, certifikáty a kreativní nápady. Dobrá volba by byla něco z naší sbírky:

 • kuchyňské vybavení, například gril, trouba, odšťavňovač, pekárna, kuchyňský robot, atd.;
 • ložní prádlo, měkká a teplá deka v krásném designu;
 • váza z křišťálových podlah;
 • soubor kvalitních nádob;
 • houpací křeslo;
 • směšovač s funkcí ohřevu vody;
 • soubor knih s recepty nejlepších kuchařů;
 • kompaktní a multifunkční nábytek;
 • jakýkoli moderní přístroj;
 • sada nádob a nádob na domácí květiny a sazenice.

Dárky pro koníčky

Je lepší zvolit si dárek na základě informací, než je zájem o narozeninovou ženu, která se jí věnuje. Pokud má zvláštní koníček, pak bude vaše volba rychlá aco nejúspěšnější. Náš výběr nápadů na dárky pro hobby zahrnuje následující možnosti:

 • nástroje pro pletení, vyšívání, šití a jiné druhy kreativity;
 • dodávky pro třídy;
 • odborná literatura s učením a novými nápady pro tvorbu;
 • organizátor pro skladování nástrojových materiálů;
 • stolní lampový robot pro třídy v dobrém osvětlení;
 • každoroční předplatné časopisu na téma koníčků;
 • osvědčení pro mistrovskou třídu od slavného mistra;
 • koš pro skladování různých materiálů a zařízení;
 • křeslo pro vyšívání;
 • rámec pro návrh hotového díla.

Závěr

Hlavní podmínkou blahopřání narozeninám po 60 letech je projev lásky, tepla a péče. Jako zdroj inspirace jsme nabídli nejlepší seznam nejlepších nápadů a seznam užitečných dárků a dárků pro hobby. Dále si vyzvedněte, co bude odpovídat osobnosti narozeninové dívky, přidejte barvy a upřímné pozdravy.