Co můžete dát ženě dárek k narozeninám?

Kdo si může dovolit obchodní dárek hlavě ženy a kdo je originální a neobvyklý?Jaký by měl být perfektní dar?Jaká kritéria určují volbu jedné nebo druhé možnosti?Podrobnější odpovědi na všechny tyto otázky z článku se dozvíte dále, navíc nabízíme 10 nejlepších nápadů.

Může se jednat o luxusní kytici květin nebo knihu podepsanou autorovým autogramem, nástěnné nebo podlahové hodiny, organizér, kožené doplňky od značkových výrobců, krabici pro ukládání dokumentů, nástěnné malby nebo panely, autodoplňky nebo kancelářské masážekřeslo.Bude snadnější vybrat si, zda se rozhodnete pro rozpočet, profesi a sociální postavení narozeninové ženy.

Uživatelské hodnocení dárků pro bisnesswoman onnarozeniny

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Módní pomůcka
Celkové skóre
5
-
+ [[PN 47]
5
Florarium
Celkové skóre
4
-
+
4
Masážní křeslo
Celkové skóre
3
-
+
3
Pořadatel automobilů
Celkové skóre
2
-
+
2
Kolonka pro dokumenty
Celkové skóre [[PN 75]
2
-
+
2

Zohlednit povolánía situace v týmu

Co dát náčelníkovi při příležitosti důležité události nebo svátku věčnou otázku.Jedná se zpravidla o kolektivní dar pro všechny zaměstnance.Při výběru je nesmírně důležité najít optimální střed, aby se nezdál být záludný, ale ne příliš prodávat.Doporučujeme dodržovat následující definující kritéria:

 • věk- to vám ukáže, který předmět, design a symboly prezentace jsou vhodné a které je lepší odmítnout;
 • postavení šéfa a společnosti- pokud se jedná o malou společnost s nízkou úrovní příjmů, hodnota a luxus prezentace budou vhodné, a naopak, ve velké organizaci budou nepatrné a levné dárky nevhodné;
 • Situace v týmu- pokud je tým teplý a přátelský k řediteli, může tento darbýt osobní, chladný a originální, jinak je vybráno něco univerzálního a pevnějšího;
 • povolání a povolání- pokud se šéf zabývá konkrétním podnikem, neskrývá své koníčky, může s ním tento dar úzce souviset.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Pamatujte, že dar pro výročí nebo jakoukoli jinou dovolenou pro šéfa by měl být status (VIP) a cenný, úzce nebo nepřímo spojený s prací.

TOP 10 dárků ženskému vůdci

Hledáte nejlepší dárek k narozeninám šéfa? Nabízíme výběr z top 10, který nabídne ty nejpodstatnější a originální nápady, které plně splňují výše uvedená kritéria. Než si vyberete nejvhodnější položku z nabízených možností, identifikujte se s dostupným rozpočtem.

Luxusní kytice květin

Květiny jsou důležitou součástí každé dovolené pro ženu. Upřednostňujte ty rostliny, které milují narozeninovou dívku. Jestli jsou vám její chutě neznámé, uchýlejte se k novodobým originálním nápadům, například:

 • květinové uspořádání květinových sukulentů pro výzdobu studie;
 • vzácná okrasná rostlina, například palma, citrus, kvetoucí rostliny;
 • květiny v dárkovém koši, doplněné sladkostí, alkoholickými nápoji, pohlednicí;
 • květiny vspeciální dárková krabička, může být nejrůznější nebo jeden konkrétní druh.

Kniha s autogramem autora nebo starou sbírkovou knihou

Kniha bude symbolickým a vždy vhodným darem pro každou dovolenou.Je dobré, když víte, kteří autoři, spisovatelé, žánry hrdina příležitosti dává přednost.V tomto případě můžete najít skutečnou a zajímavou práci pro ni.Ideálním řešením by bylo nejen krásné vydání, ale i autogram od autora s nejlepšími přáními a rozloučenými slovy.

Velké hodiny: nástěnné nebo montované na podlahu

Vynikající možností pro dárky by byly hodinky, které mohou být upevněny na zeď nebo venku.Toto příslušenství je užitečné v kanceláři, což umožňuje obchodní žena sledovat čas a držet krok se vším.Můžete uvažovat o hotových nabídkách v obchodě nebo si objednat osobní přístroj s nezapomenutelnou rytinou a speciálním designem.

Původní módní přístroj

Další užitečnou a nezbytnou věcí pro manažera je nejnovější verze mobilního telefonu.Můžete si vybrat takovou variantu smartphonu, která usnadní práci šéfa, například pomůže si zapisovat poznámky, komunikovat se zaměstnanci, být v kontaktu s kolegy a partnery, vyjednávat online a mnoho dalšího.Alternativou k chytrému telefonu bude nejnovější model notebooku s nainstalovanými kancelářskými programy a užitečnými pomůckami.

Kancelářské masážní křeslo

Pokud váš vedoucí stráví dlouhou dobusplnit své povinnosti, jistě bude potřebovat jakýkoli způsob, jak si odpočinout a relaxovat. Například speciální kancelářská židle s doplňkovou masážní funkcí. Tento kus nábytku nejenže zabraňuje pocitu únavy, ale také zvyšuje efektivitu a produktivitu práce.

Složka pro dokument

Veškerá nezbytná a užitečná věc bude speciální organizátor, ve kterém bude šéf schopen ukládat důležité dokumenty a doplňky do své kanceláře. Můžete jí dát buď malý přenosný trezor nebo krabici, která se otevře klíčem. Podívejte se na krásné modely vyryté do kovu nebo dřeva, nebo to může být malá komoda s několika přihrádkami.

Značkové pero, Organizér stolních počítačů

Pro obchodní ženu bude výborným dárkem kvalitní kožený diář a pero od dobře známé značky, která s ním přichází. Cool bude vypadat elegantní osobní organizér, na zakázku. No, pokud jeho design zdůrazní ženskost majitele, stejně jako jeho stav svým vzhledem a kvalitou.

Obrazy a panely

Pro ženu, která tráví mnoho času ve své kanceláři, bude každý předmět pro výzdobu interiéru, jako je nástěnná malba nebo panel, vždy aktuální tématikou. To může být obraz psaný s pomocí písku nebo osobně provedený portrét narozeninové dívky v krásném stylu.Panely jsou různá řemesla z přírodních materiálů, které zdobí dekor.

Kožené obchodní doplňky

Některé ženy s pomocí různých doplňků zdůrazňují svůj zvláštní styl a obraz, jiné je využívají výhradně pro praktické účely. A ti a jiní budou mít rádi kvalitní deník z pravé kůže od renomovaného výrobce nebo značky. K prázdninám se přiblíží také různé časopisy, knihy pro záznamy, malé notebooky.

Příslušenství pro auto

Dalším užitečným dárkem pro šéfa ženy, je-li řidičkou a majitelkou automobilu, je speciální příslušenství pro automobil. Mohou to být originální a kreativní přívěsky, hračky, sady lahodných chutí, nástroje pro udržování čistoty v kabině, vysavač, literatura o dopravních pravidlech, organizátoři nástrojů a lékárničky a mnoho dalšího.

Co nemusíte dát šéfovi

Pokud je pro vás nesmírně důležité potěšit šéfa dobrým darem, ale neporušovat vztah s ní s nesprávnou volbou myšlenky, nazveme některé z nejvhodnějších darů. Patří mezi ně:

 • věci zaměřené na nápravu vzhledu- osvědčení pro kosmetičky nebo anticelulitidní masáž, posilovnu nebo kosmetiku proti stárnutí;
 • kosmetika a parfémy- takové osobní dary mohou darovat pouze blízcí lidé a příbuzní;
 • kuchyňské nádobí- samozřejmě, že narozeninová dívka vaří doma, ale je to nepravděpodobné pro jejího pracovníkatým a personál;
 • suvenýry- pokud jde o vážné svátky, například výročí, odmítají kupovat zbytečné a zbytečné gizmos;
 • penízejsou kontroverzní možností, protože manažer má s největší pravděpodobností dotazy a koncepty optimálního objemu prostředků, které se mohou značně lišit od toho, co si zaměstnanci myslí.

Závěr

S tím, co lze předat vůdci dívky nebo ženy, se můžete rychle rozhodnout, zda se seznámíte s výběrem relevantních nápadů a námi předložených nápadů. Jak teplý a blízký je vztah mezi vámi, jak osobní a originální může být dar. Mějte na paměti, že by to měla být obchodní, hodnotná a stylová věc, odpovídající stavu a profesi hrdiny této příležitosti.