Co můžete dát ženě 35 let?

Jaký dar by měl být pro ženu 35 let podnícen její povahou, vkusem, zájmy a typem činnosti narozeninové ženy. Při příležitosti narozenin je obvyklé dávat jen osobní věci, které budou pro ni užitečné Může to být bytové doplňky a spotřebiče, dárky, dojmy, certifikáty, romantická překvapení a mnoho dalšího.

Článek navrhuje 10 nejlepších žebříčků s nejlepšími nápady pro 35letou ženu. Jedná se o květiny s kartou, certifikát na masáž, butik nebo lázeňský salon, značkové parfémy a kosmetiku, ruční sady, hobby, zahradu, pomůcky, šperky, stejně jako peníze. Co přesně zvolit, závisí na tom, zda jste její manžel, dítě nebo příbuzný.

Přizpůsobené hodnocení dárků pro ženy k 35 letům výročí

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Akvárium
Celkové skóre
8
-
+
]
8
Domácí spotřebiče
Celkové skóre
7
-
+
7
Vnitřní předměty pro vytvoření pohodlí v domě
Celkové skóre
7
]
-
+
7
Dárek pro zahradní nebo kuchyňskou zahradu
Celkové skóre
5
-
+
5
Osvědčení o masážním ošetření
Celkové skóre
5
-
+
5
) Dobré parfémy
Celkové skóre
4
-
+
4
]

TOP 10 dárkůnschine 35 výročí

S ohledem na to, co dát k narozeninám žena označit své 35. narozeniny, je definována s několika kategorií.To je charakter narozeninové dívky, její vkus a preference, zájmy a druh činnosti, aby si na základě toho vybral předmět dárků.Také spoléhat na to, jaký vztah máte - příbuzenství, láska, jen přátelství.A my zase nabízíme 10 nejlepších současných nápadů.

Květiny s blahopřáním

Při této příležitosti a právě tak ženy musí dát květiny.Záleží jen na vás, které, v jakém formátu a designu.Pokud je to výročí, můžete dát květiny jako samostatný dárek nebo je připojit k jiným nápadům.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Vyberte si zajímavé možnosti designu kytic - v koších, dárkových krabicích, kompozicích, ve formě okrasných rostlin v květináčích atd. Nezapomeňte je doplnit kartou s blahopřáním k blahopřání.

Osvědčení pro značkové dámské oděvy

Všechny dívky se rádi oblékají do nových módních věcí, ale je poměrně těžké dát oblečení bez jasného pochopení jejího vkusu a preferencí. Aby nedošlo k riziku, najít dobrý butik nebo značkový obchod s oblečením své oblíbené značky, a pak koupit dárkový certifikát. Podle něj může narozeninová dívka kdykoliv nakupovat za pevnou částku.

Dobré parfémy a kosmetika

Dalším nezbytným bodem pro všechny pohlaví je kosmetika a parfumerie. Pokud víte, jaké produkty jsou v její kosmetické tašce, jakou značku parfémů se jí líbí, neváhejte doplnit své zásoby „novým oblečením“. Nestačí jen koupit kosmetiku a parfémy, přemýšlet nad designem a prezentací. Můžete krásně zabalit do dárkové krabičky nebo koše, zdobené květinami, stuhy, suvenýr.

Osvědčení pro masáže

Který z nás by odmítl profesionální masáže? Jistě, vaše narozeniny dívka potřebuje dobrý odpočinek a relaxaci. Ve své moci potěšit ji takovou vynikající příležitost, dejte jí certifikát na masážní kurz vLázeňský salon, kosmetický salon nebo specializovaná masážní místnost.Pokud jsou narozeniny jeho manželky, můžete si koupit kupóny pro dva organizovat společnou dovolenou.

Osvědčení v ZCHO

Pokračováním tématu darů pro tělo, duši a relaxaci nabízíme další zajímavý nápad - osvědčení v ZCHO.Poskytuje různé služby pro udržení zdraví a krásy - sauna, bazén, čištění pleti, zábaly a další zajímavé procedury.Vychutnejte si narozeninovou dívku s možností cítit se jako VIP.

Souprava pro vyšívání nebo dárek pro jiné hobby

Jakýkoli předmět, který odpovídá koníčku, bude vynikající dáreka koníčky hrdiny této příležitosti.Například, pokud se zabývá sportem, dává simulátory, vybavení, literaturu o správné výživě, předplatné do prestižního fitness centra, fitness náramek a mnoho dalšího.Pokud si vyšívání, aby soubor pro kreativitu, které budou zajímavé programy, materiály, nástroje.

Dárek pro zahradu nebo zeleninovou zahradu

Pro ženu, která má zájem o zahradu nebo zeleninovou zahradu, to všechno, co to doprovází, bude dobrým darem.Například sada nádob pro pěstování sazenic domácích rostlin, semen vzácných a okrasných plodin, speciální sada nástrojů pro práci se zemí.Velkou možností by bylo také předplatné literatury o zahradnictví a zahradnictví.

Šperky

Nejoblíbenější dárek žen ješperky.Máte-li dostatek rozpočtu, můžete bezpečně vyzvednout něco z aktuálních návrhů, například diamantový prsten, náhrdelník, náramek, náušnice.Dobrým a exkluzivním dárkem bude starožitný předmět, vintage brož nebo zakázková položka s nezapomenutelnou rytinou.

Gadget

Mobilní a digitální přístroje se pro mnohé z nás staly základními položkami.Mobilní telefon nejnovější generace od známé firmy nebo notebooku bude vhodný pro každou příležitost.

Poradenství! Původní verze bude elektronická kniha pro čtení, tablet, chytré hodinky s mnoha zajímavými a užitečnými funkcemi, kamera.

Peníze

Pokud jste nenalezli svou verzi navrhovaných nápadů, která může být předložena při příležitosti 35. výročí, můžete jednoduše předložit peníze narozeninám.Můžete kompenzovat nedostatek představivosti s původním designem, například, aby krásná kytice z účtů, balení bankovek v dárkové krabici spolu se suvenýry a další krásné věci, aby se cool origami-styl postava, nebo dát peníze do ruční prasátko.

Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Samostatně bych rád objasnil seznam zakázaných nápadů pro narozeniny ženy.Neměli byste jí podávat kosmetiku proti celulitidě a krémy proti vráskám - uráží ji, hrnce a pánve - je to žena, ne kuchař, sochy a suvenýry -příliš malá volba, domácí mazlíčci - přidají hádka.

Vlastnosti dárků pro blízké

Nyní budeme hovořit o tom, jak si vybrat předmět dárků podle povahy vztahu s dívkou narozenin. Dárky jeho ženě musí být romantické, osobní a drahé. Děti mohou dát něco užitečného, ​​nezapomenutelného, ​​stejně jako něco, co se stará o matku. Originální a praktické možnosti pro ostatní příbuzné.

Dár od manžela

Překvapení připravené na narozeniny manžela by mělo vytvořit romantickou atmosféru, radost z fantazie a krásy. Zvažte především její osobní záliby a nepřízně. Nabízíme následující možnosti:

 • šperky;
 • kožešinový výrobek;
 • luxusní spodní prádlo;
 • potvrzení do butiku nebo lázní;
 • sada kosmetiky a parfémů;
 • vstupenky na resort nebo na cestu do zahraničí;
 • večeře v dobré restauraci;
 • interiérové ​​předměty pro vytvoření pohodlí v domě;
 • nejnovější model smartphonu;
 • orámovaný nástěnný portrét.

Dár od dětí

Co obvykle dáváte mámě? To jsou všechny myšlenky, které podporují odpočinek, požitek, živé emoce, druh péče a úcty. Praktické a nezapomenutelné dárky budou dělat například:

 • domácí spotřebiče;
 • kuchyňské nádobí;
 • filmové, divadelní, operní, baletní, vstupenky na koncerty;
 • šperky s památnou rytinou;
 • domovTextilie, jako ložní prádlo, ubrus, župan a pantofle;
 • sada kosmetických přípravků a přípravků;
 • osvědčení v salonu krásy;
 • koš s ozdobnými cukrovinkami, ovocem a bobulemi;
 • masážní křeslo pro relaxaci;
 • starožitnosti.

Dár od příbuzných

Blízcí příbuzní mohou také potěšit narozeninovou dívku užitečnými, praktickými, originálními dárky. Například:

 • starožitná váza;
 • sada nádobí;
 • nástěnné malby;
 • akvárium s rybami;
 • box pro skladování drobných předmětů;
 • digitální fotorámeček;
 • rodinné focení;
 • příslušenství, jako je šátek, rukavice, hodinky atd.;
 • sada pro zahradnictví;
 • sada pro vyšívání.

Závěr

Dárek pro ženu na její 35. narozeniny může být odlišný, je důležité, aby byl vybrán duší a zohledňoval zájmy a zájmy prezentovaného. Ať to, co jí dáte, bude nezbytné a užitečné pro ni tady a teď, zvedněte své duchy a zanechejte teplé vzpomínky. Využijte naše nápady jako inspiraci, ale spoléhejte na svůj vlastní názor. A nezapomeňte připojit kytici květin s kartou.