Co můžete dát narozeninám, které znáte málo nebo vůbec nevíte

Výběr dárek k narozeninám pro ženu již není snadný úkol, ale výběr dárek pro dívku, o které víte, že je málo, je někdy zcela nereálné.Z této situace však můžete najít cestu ven, dozvědět se více informací o této dívce (například to, co má ráda a dává přednost a co se jí vůbec nelíbí).

Také při výběru dárek pro neznámou dámu je třeba vzít v úvahu její věk a to, kým jste.Koneckonců darování tak jako tak není možností, a neměli byste očekávat, že pravidelná obálka s penězi bude dobrým startem pro další komunikaci.

Hodnocení dárků pro narozeniny neznámé dívky

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Květinový koš
Celkové skóre
7
-
+
7
Velká měkká hračka
\ t
Celkové skóre
6
-
+
6
Malba
Celkové skóre
5
-
+
5
USB flash disk v podobě hnízdících panenek
Celkové skóre
3
-
+
3
Krásná křišťálová váza
Celkové skóre
2
-
+
2

TOP 8 standardních dárků pro neznámou narozeninovou dívku

Byli jste na své narozeniny pozváni ženou, se kterou máte málo znalostí, a jste v rozpacích, co jí dát? Nezáleží na tom, díky tomuto článku se vám pokusíme pomoci s řešením tohoto dilematu. Často se stává, že muži nemají dost času na to, aby si vybrali dárky na dlouhou dobu, zejména pokud je musí předat ženě, se kterou prakticky nekomunikuje. A je to pro tyto lidi existuje obrovské množství článků, které říkají, jak si vybrat dárek a co můžete dát jako celek. V našem článku proto chceme upozornit na několik poměrně relevantních dárků pro takový případ:

Květiny

Kde bez květin? Takový dárek vždy potěší ženské oko, a kromě toho můžete dát nejen růže a tulipány, ale také pole kytice. Také, muž může přidat nějaké sladkosti na kytici květin. Takový dárek je 100% vhodný a příjemný, pokud ten chlap nezná dívku, ale bez darů jít na oslavu není slušný.

USB flash disk v podobě hnízdících panenek

Nádherný a zároveň užitečný darzejména pokud hrdina této příležitosti je váš šéf. Takový dar v naší době je jedním z nepostradatelných v práci a životě. Proto dívka přijme takový originální dárek s radostí a využije jej v budoucnu. Kromě toho není nutné, aby USB flash disk pouze ve formě matryoshka, člověk může vyzvednout zcela odlišný vzhled a styl takového daru, právě od osobnosti a charakteru ženy.

Obrázek

Obraz jako dárek je snad nejběžnějším a nejběžnějším darem pro mnoho lidí neznámé ženy . A aby si takový dárek vybral k narozeninové dívce, nebude žádná velká práce. Stačí jen přijít do obchodu s obrázky a vybrat ten, který se vám nejvíce líbil. Může to být obrázek s abstrakcí, krajinou, zátiší, různými zvířaty atd. Kromě toho může být obrázek na zakázku (například si můžete objednat portrét hrdiny této příležitosti) nebo si vybrat hotové mistrovské dílo (vytvořené talentovaným a slavným umělcem). Takový krásný dárek pro dívku určitě ocení a pověsí ho doma, takže váš dárek je součástí interiéru.

Křišťálová postava nebo krásná křišťálová váza

Žena bude jistě ráda takový delikátní a křehký dárek. Konec konců, jakou dívku nechce ozdobit svůj dům roztomilými a zároveň praktickými věcmi. A kromě toho jsou takové dary jako křišťálové figurky obrovské. Dobře, dárková váza je jen užitečnápodal tento nádherný den květin.

Aromatická svíčka ve skleněném svícnu

Úžasně roztomilý a lehce romantický dárek k narozeninám. Taková svíčka nejen voní dobře, ale také vypadá krásně. S takovým darem stačí jen uhádnout správnou vůni, která bude i nadále zaplňovat příbytek žen.

Velká měkká hračka

Měkká hračka, to je docela dobrý dárek. Tam víc, pokud ten chlap neví, co předložit neznámé dámě na jeho narozeniny. Typicky, takový dar, který může člověk dát starému příteli, kolegovi nebo dívce, která se mu líbila. Velký medvídek překvapí naprosto každou krásnou dámu.

Čerstvé květiny ve vakuové nádrži

Neobvyklý krásný dárek, který potěší dívčí oko svým neuvěřitelným vzhledem. Kromě toho, tato možnost je vynikající dárek pro dámy, které nemají rádi nepořádek v zemi. Takový dar není náladový a nevyžaduje velké starosti a čas, protože díky umělé mikroklimatu uvnitř nádoby mohou rostliny (květiny) existovat nezávisle. Dívka bude potřebovat jen vodu na čas - 2 krát týdně.

Čokoláda (existuje mnoho možností)

Proč člověk dává dary neznámé dívce? To je pravda, zapůsobit na ni (samozřejmě, pokud se jí líbí), dobře, nebo jen proto, aby ji trochu potěšilo, bez ohledu na příležitost.

Takže jeden z nejběžnějších dárků k narozeninámje čokoláda. A může to být nejen bonboniéra, ale také čokoládový dort, různé čokoládové figurky a dokonce i kytice (koš) sladkostí. Hlavní věc není být líný a poraskinut mozek! Koneckonců, ženy jsou ze své podstaty stále těmi nejsladšími lidmi, kteří se nechtějí hodit ani na nejobvyklejší čokoládu s ořechy.

Co by nemělo být poskytováno neznámé dívce, aby nedošlo k jejímu omylu

Nejrozumnějším rozhodnutím bude představit neznámou dívku jako dar velmi drahou věc, protože takový dar může vás a ženu postavit do trapné pozice. Kromě toho může takový dar nehilně zasáhnout váš rozpočet. V této situaci je to nepravděpodobné. Není také nejlepší prezentovat takové dary jako:

  • Zvířata;
  • Pokojové rostliny;
  • Dárek s humorem;
  • Spodní prádlo;
  • kosmetika nebo toaletní voda;
  • Šperky;
  • Hodiny;
  • oděvy;
  • Domácí spotřebiče.

Závěr

V tomto článku doufáme, že jsme vám mohli alespoň trochu pomoci s takovými otázkami jako: co dát neznámé dívce na její narozeniny a ne dostat se do nepříjemné situace? Co je lepší, aby její oslava nepředstavovala cizince? Chceme také ještě jednou připomenout, že při výběru jakéhokoliv dárku pro ženu, ať už je to přítel, šéf nebo jen cizinec, je nutné nejprve stavět na vlastních finančních schopnostech a zájmech samotné dívky.