Co můžete dát k narozeninám 14leté dívce?

Výběr dárků pro dívky na svátek - to není snadný úkol! A pokud je také teenager 14 let, úkol se stává ještě obtížnějším. Koneckonců, dívky v tak mladém věku jsou velmi protichůdné a stále neví, co chtějí od života. Proto při výběru dárku bude muset vzít v úvahu nejen přání hrdiny příležitosti.

Kromě toho bychom neměli zapomínat, že takové mladé dámy mohou dávat přednost jako dárek něčemu neskutečnému (někdy dokonce nepřijatelnému) pro svůj věk! Je však stále velmi důležité potěšit narozeninovou dívku.

Hodnocení dárků na zakázku 14 letá dívka narozeniny

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Domácí zvíře
Celkové skóre
7
1
-
+
8
Kabelka nebo batoh
\ t
Celkové skóre
7
-
+
7
Giroskuter
Celkové skóre
6
-
+
6
Poukaz na letní tábor
Celkové skóre
6
-
+
6
Náramkové hodinky
\ t
Celkové skóre
5
-
+
5
Přípravky na péči o vlasy
Celkové skóre
4
-
+
4

TOP 5 dárků pro dívky 14 let

14 let je období, kdy je holčička o krok blíž k dospělému životu! Zdá se, že ještě není dospělá, ale už není dítě. A proto, ve svých čtrnácti letech, bude ráda každý dar, hlavní věc je, že by měla být odrazem teplých pocitů jejích blízkých. Ale jakkoli darování není také možností, protože dívka v tomto věku je velmi náchylná k trendům ve 21. století. Abychom vám pomohli trochu s výběrem dárek pro nezletilé dívky, chceme vám nabídnout TOP 5 nejoblíbenějších dárků:

 • Domácí zvíře

Milovník zvířat ocení takový pěkný dárek. Než však dáte zvíře jako dárek, měli byste se nejprve poradit s rodiči mladé dívky. Zjistěte, zda nebudou proti novému malému nájemci a zda mají alergii na chlupaté přátele.

 • Výlet do letního tábora

Moderní dívky jsou poměrně společenské a emocionální, rádi tráví čas se svými přáteli. Kromě toho jsou čtrnáctileté dámy hyperaktivní a raději tráví čas mimo domov. Proto pro tyto mladé dámy často dávají lístek na letní tábor (samozřejmě, pokud se narozeninová dívka narodila v létě). Taková dárková dívka ocení s důstojností a jistě získánových známých

 • Kabelka nebo batoh

Dospívající móda se vyvíjí obrovským tempem a dospívající se snaží neztratit ze zřetele všechny nové věci a trendy.Někdy se chutí dětí tohoto věku drasticky mění během několika dnů (někdy i minut), a proto rodiče někdy netuší, co dát dívce 14 let na narozeniny, nebo si jen takovou módy koupit.Nicméně i ta nejstrašidelnější dívka bude mít rád módní kabelku, ať už jde o batoh, zejména pokud takový dárek odpovídá jejímu vkusu a preferencím.Také takový dar není jen krásným doplňkem k obrazu, ale také praktickým a užitečným v každodenním životě.

 • Žehlička nebo vysoušeč vlasů

Čtrnáctileté dívky často nejsou velmi spokojené se svým vzhledem, do té míry, žepřipraveni stočit rovné vlasy s šílenstvím a kudrnaté se stejnými emocemi narovnat.Takový dar tedy bude v jejím věku více než kdy jindy.

Při použití takových elektrických pomocníků však dívky často nezapomínají, že nadměrné používání může poškodit vlasy.Nebude tedy zbytečné předkládat spolu se železem speciální tepelně ochranný prostředek.

Důležité! Rovněž nestojí za úsporu svítidel a nákup opravdu kvalitního zařízení se správným povlakem.
 • Giroskuter

Postoje k sportu u dívek ve věku 14 let se radikálně liší: některé dělají tělesná cvičení s extází (i doma).před televizí), jiní najdou různé důvody ignorovat hodiny tělesné výchovy. Nicméně i ten nejasný bude oceňovat takový elegantní a moderní dárek jako hoverboard.

Více nápadů na dárky

Existuje obrovské množství zdánlivě nenápadných nebo příliš neobvyklých, jasných, praktických věcí, které lze individuálně pojmenovat - „nejlepší dárek pro dívku 14 let“. Ne všechny dívky chtějí mít na narozeniny roztomilé šaty, nebo kožený náramek a módní džíny s otvory (pokud má dítě vzpurný charakter). A za tímto účelem nabízíme několik praktičtějších a modernějších verzí dárků, které jistě ochutnají všechny 14leté mladé dámy:

Dekorace (mládež)

V takovém obtížném věku si téměř všechny dívky užívají šperky, a proto může jako dárek přijít téměř cokoliv. Skromné ​​předměty ze stříbra nebo zlata, krásné a světlé šperky, různé šperky z kůže, atd. Nicméně i tyto dary by měly být vybírány v závislosti na rozpočtu. Například nejoblíbenější prezentace jsou:

 • náušnice;
 • Náramek;
 • Závěsné;
 • Náhrdelník;
 • Náramkové hodinky.

Krásná kabelka

Pro mladé dámy v naší moderní době je velmi důležité vypadat módní a stylové. A proto budou vždy šťastní, pokud budou prezentováni s nějakou módní a chladnou kabelkou (batohem). Koneckonců, všechny dívky v tomto věku chtějí vyniknoutz davu a být neodolatelný.A pro mladou školačku to bude jen radost přijít do třídy s takovou novou věcí.Kromě toho, výběr krásné kabelky nebude velmi obtížné, protože nyní je tu obrovské množství těchto výrobků a naprosto pro každý vkus a styl.

Kosmetika pro mladou pleť

Kosmetika je nejvyhledávanějším a nejnutnějším dárkem (samozřejmě po elektronických hračkách).Kosmetika pro teenagery v naší době vyrábí většina výrobců, takže nebude těžké koupit vhodnou kosmetiku pro narozeninovou ženu.Než si však takový dárek koupíte, měli byste se nejprve poradit s matkou hrdiny příležitosti (je možné, že matka bude proti takovému daru).K dnešnímu dni existuje mnoho možností pro různé kosmetické přípravky:

 • Mytí obličeje;
 • Peeling vhodný pro typ pleti;
 • Přípravky na péči o vlasy;
 • Parfémy;
 • Sada sprchových koutů.

Gadget

Pro moderní dámy zaujímá 14 let staré pomůcky nejvíce ctihodných míst mezi ctěnými touhami.Žádné moderní dítě takový dar odmítne.Téměř všichni rodiče navíc vědí, že jejich čtrnáctileté dítě bude dávat přednost novodobému smartphonu před obvyklým medvídkem.V 21. století je takový dar velmi módním a univerzálním dárkem pro všechny příležitosti.

 • Telefon
 • Tablet
 • Laptop
 • Elektronická kniha
 • Inteligentní elektronický náramek

Šperkovnice

Šperkovnice je univerzální truhla pro všechny šperky a drobnosti.Pokud má narozeniny dívka miluje šperky, pak se jí líbí takový dárek.Takové překvapení může být nejen zakoupeno v obchodě, ale také z rukou.Kromě toho jsou tyto krabice různých provedení a možností, takže tento jednoduchý malý box může být vybrán podle vkusu a preferencí narozeninové dívky.

ZávěrHlavní věcí je přiblížit současnost inteligenci a racionalitě, stejně tak je důležité vzít v úvahu přání hrdiny této příležitosti.Kromě toho byste neměli dostat dárek, který může docela zasáhnout do kapsy.A stejně důležité je vědět, co mohou být dívkám v tomto věku dány a co za to nestojí.A také stojí za to připomenout, že v každém daru není nejdůležitější věc drahá, ale pozornost, pozitivní emoce, projev lásky a péče, které z ní vycházejí.Koneckonců, pro mladou 14letou dámu by bylo víc než cokoli jiného na světě pěkné strávit čtrnáct let v kruhu lidí, kteří jsou jí blízcí a milí.