Co můžete dát dívce ve věku 15 let?

Pro každou mladou dívku čeká nadcházející narozeniny magii a radost, a co je nejdůležitější, skvělá překvapení od blízkých a příbuzných. Pokud toužíte po příjemném překvapení a potěšení z narozeninové dívky, využijte našeho exkluzivního výběru čerstvých nápadů, které dávají dívce 15 let.

Top 10 zahrnuje takové návrhy, jako je velká kytice květin, sada personalizované čokolády, vstupenky na film na premiéru nebo koncert, chameleonový hrnek, fitness náramek a šperky. Také zde je nabízeno několik možností pro aktuální příslušenství pro 15 let staré dívky - to jsou zrcadlové náramkové hodinky, značkové kabelky, sluneční brýle a flash disk přívěsek s kamínky.

Hodnocení dárků pro dívku za 15 let

Máte3bodů. Můžete umístit klady a zápory u vybraných možností našíhodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Náramek na fitness
Celkové skóre
8
-
+
8
Šperky
Celkové skóre
5
1
-
+
6
Zrcadlové náramkové hodinky
Celkové skóre
5
-
+
5
Přívěsek Flash Drive s kamínky
\ t
Celkové skóre
5
-
+
5
Velká kytice květin
Celkové skóre
4
-
+
4

TOP 10 zajímavých dárků pro dívku 15 let

V tak mladém věku 15 let jsou dívky proměnlivé a často mění zájmy, koníčky a chutě. Proto může být výběr dárek k narozeninám tak obtížné. Definičním kritériem je věk, aktivita a koníček, povaha vztahu s dívkou narozenin. Nabízíme vám 10 nejlepších nápadů.

Velká kytice květin

První myšlenka, která přichází, když hledáme dárek pro dívku, jsou květiny. Bez ohledu na to, co se rozhodnete potěšit hrdinu této příležitosti, mezi dary musí být květiny. Vyberte si jemné a velké kytice nejrůznějších květin, odhoďte červené růže, tato volba bude vyhovovat dámám. Kde je lepší podívat se na koš s barevnými poli květy.

Čokoládová jmenovitá souprava

Prakticky všechny ženy milují čokoládu, ale to je příliš banální dárek. Chcete ukázat kreativitu, překvapit narozeninovou dívku? V tomto případě najdětenominální čokolády nebo objednat její výrobu.Design obalu také hraje roli, může to být společné nezapomenutelné fotografie.

Lístky do kina nebo na koncert

Nejlepší dárek pro mladou dívku jsou emoce a živé dojmy.Pokud má narozeninová dívka oblíbenou zpěvačku nebo kapelu, najděte si lístky na koncert a jděte spolu.Velkou možností pro dar-date bude také výlet na premiéru dlouho očekávaného kinonovinki.

Zrcadlové náramkové hodinky

Pokud se snažíte vyrobit originální a zároveň užitečný dárek k narozeninám pro dívku, nechte to být hodinami na zrcadlo zápěstí.Za prvé, dívka bude vždy přesná, po uplynutí času, ve druhém, kdykoliv bude schopna opravovat vlasy nebo nosit nos.

Chameleonův hrnek

Pokud potřebujete originální, ale levný dárek, máme čerstvý nápad - hrnek chameleonu.To je jak romantický a zábavný doplněk pro pití čaje, pokaždé, když si na tebe vzpomene narozeninová dívka.Jakmile je horká kapalina nalita dovnitř, design se změní na povrchu šálku, například se objeví srdce.Čím teplejší je čaj v šálku, tím jasnější bude srdce.

Přívěsek flash disku s kamínky

Levná, ale zároveň krásná a užitečná dekorace pro mladou dámu - flash disk ve tvaru přívěsku, zdobený kamínky.To může být přívěsek růže, přikrýval lesklýduhovými oblázky, navíc bude vždy vhodné studovat.Zde můžete také přenést výběr oblíbených skladeb narozeninové dívky nebo její oblíbené série.

Fitness náramek

Vítaný přístroj pro mnoho mladých žen - fitness náramek, který pomáhá těm, kteří mají zájem o sport a zdravívýživy.S ním můžete sledovat kalorií během jídla, sledovat tepovou frekvenci během cvičení, zaznamenat ujetou vzdálenost a mnoho dalšího.

Bižuterie

Které z mladých dívek se nesnaží být nejkrásnější a nejatraktivnější?Přispět k tomu může být s pomocí cool dárek nápad - ručně vyráběné šperky.V prodeji dnes najdete spoustu krásných a delikátních výrobků, ať už se jedná o náušnice, prsteny, náhrdelníky, náramky, korálky.Ale nejlepší volba by byla sada ve stejném stylu.

Sluneční brýle

Sluneční brýle patří k nejvyhledávanějším doplňkům pro dívky všech věkových kategorií.To není jen způsob, jak chránit oči před slunečními paprsky, ale také skvělá příležitost doplnit stylový módní vzhled.Podívejte se na trend značky výrobců, konzultovat s prodávajícím, které modely budou vyhovovat mladá dívka, s ohledem na její vzhled a styl oblečení.

Krásná módní kabelka

Další aktuální možností z kategorie příslušenství je značková kabelka.Většina mladých dívek sní o krásné kabelce od známého návrháře, stačí vědět, odkud a přibližnějaký styl. Prompt může přítelkyně nebo blízcí příbuzní, stejně jako zkušený konzultant v obchodě.

Jak překvapit dívku! Nejlepší nápady!

Nejlepší překvapení pro dívku 15 let je nečekané dobrodružství. Připravili jsme 5 nejlepších nápadů, z nichž bude narozeninová dívka potěšena:

 1. Pozdrav . Připravte si elegantní ohňostroj ve všech záminkách, ve večerních hodinách vyveďte hrdinu příležitosti a pak zapněte světla. Nejúžasnější varianta, kde světla pozdravují přehrání jejího jména, srdce nebo jiných postav.
 2. Let balónem . Romantické nezapomenutelné překvapení o tom, které dívky jen sní. Uspořádejte let balónem s instruktorem, přítomnými květinami, řekněte mi vážená slova gratulace.
 3. Plavání s delfíny.Zdrojem pravého štěstí a pozitivnosti jsou delfíni, a pokud navštívíte speciální zařízení, můžete s nimi i plavat. Bude to nezapomenutelné dobrodružství, které bude navždy pamatováno.
 4. Strana téma . Shromážděte nejlepší přátele a blízké lidi na narozeninovou dívku, uspořádejte večírek ve zajímavém stylu, připravte si banket. A to všechno je od hrdiny příležitosti tajné.
 5. Cesta . Chcete-li, aby 15. výročí pro dívku opravdu nezapomenutelný den, připravte si vstupenky na cestu do konkrétní země nebo města. A na výlet do Evropy se můžete úplně pustit do narozeninové dívky. Pokud je léto, můžete jít do střediska.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Když si vyberete dárek, vyhodnoťte, kdo jste k narozeninám.Pokud jste přítel, pak zvážit romantické a roztomilé dárky, rodiče jsou obvykle prezentovány s něčím užitečným, cenným a nezapomenutelným, přátelé jsou originální, levné a cool.

Co se nedoporučuje podávat dívce, která je 15 let

neúspěšné trikyNapříklad:

 • kuchyňské náčiní- v mladém věku je to sotva relevantní;
 • oblečení a obuv- jen dívka sama si bude moci vybrat pro sebe perfektní šatní skříň, styly a velikosti;
 • dodávky hygieny- lze vnímat jako náznak nečistoty;
 • sportovní vybavení nebo fitness předplatné- opět se stane jakýmsi náznakem na nedokonalost postavy;
 • suvenýry- příliš banální a levné opce, která je vhodná pro běžné svátky, ale ne narozeniny;
 • - peníze- by byly považovány za neochotu hledat dárky a trávit čas jejich prezentací;
 • alkoholnení v tomto věku vhodný;
 • spodní prádlo- může urazit dívku;
 • Akné krémyjsou nejednoznačnou možností, která může urazit;
 • domácích spotřebičů- sotva patnáctiletá dívka je zatížena problémy v domácnosti;
 • domácízvířenebude zdrojem radosti, ale spíše novým zmatkem;
 • piercing, řezné předměty, zrcadla- zdroje negativity podle národních znaků.

Závěr

Poskytli jsme vám skvělé a originální nápady na narozeniny dívky, která má 15 let. Výběr záleží na vás, přemýšlejte, jak ozdobíte a představíte dárek. Připojte světlou a krásnou kytici květin, podepsanou kartu a slova blahopřání.