Co můžete dát dívce na 17 let staré narozeniny

V tak mladém věku 17 let jsou dívky tak nekonstantní, že někdy sami nevědí, co chtějí.Ale jedna věc je jistá, že všichni milují krásná, originální a nečekaná překvapení.A už je to mnohem těžší rozhodnout se pro své blízké lidi, kteří dávají dívce 17 let, takže vybraná věc bude pro ni nyní užitečná.

V našem článku bude výběr 15 nejlepších nápadů pro mladou dívku.Jedná se o květiny, lístek na koncert, pomůcky, šperky, kosmetiku a parfémy, certifikát v módním butiku, značkové doplňky, sadu pro ruční práce nebo péči o nehty, bezdrátová sluchátka.A pokud se zaměřujete na původní verzi, dejte si tričko s fototiskem nebo stolním světelným budíkem.

Hodnocení dárků pro dívku za 17 let narozeniny

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Tablet nebo jiný přístroj
Celkové skóre
8
-
+
8
Designová taška
Celkové skóre
7
-
+
7
Fotosoutěž
Celkové skóre
7
-
+
7
Dobré šperky
Celkové skóre
5
-
+
5
Bezdrátová sluchátka
\ t
Celkové skóre
4
-
+
4
Strana tématu
Celkové skóre
3
-
+
3

TOP 15 dárků pro dívku na její 17. narozeniny

Nejočekávanější pro každou dívku jsou narozeninové dárky. Výběrový proces však vyžaduje spoustu času a úvah, protože spravedlivý sex v tak mladém věku, který je 17 let, má jiné zájmy a zájmy, které dospělí nejsou vždy jasné. Náš výběr z top 15 obsahuje nejdůležitější awin-win nápady, které mohou být předány mladé dámě.

Květiny s přání

Nejpříjemnější možností prezentace pro dívky jsou květiny.Mohou dát různým lidem, ať už v lásce s přítelem, bratrem, nejlepším přítelem nebo rodiči.Jak přesně takovou myšlenku porazit, záleží jen na vás, může to být kytice růží s podepsanou pohlednicí, květy ve speciální krabičce nebo krásný koš.Kreativní bude vypadat jako dekorativní hrnková rostlina, různé květiny a sukulenty.Také, mladá dívka narozeniny bude jako květina zamrzlá v ledu.

Lístek na koncert idolů

Všechny mladé dívky aktivně poslouchají hudbu, zajímají se o film, kulturu a další věci.A vaše narozeninová dívka má také své idoly.Vynikající dárek v tomto případě budou vstupenky na koncert svého oblíbeného umělce nebo skupiny.Nebo možná najdete vstupenky na premiéru kinonovinki za účasti svého oblíbeného herce nebo herečky.Některé dívky budou rádi chodit do divadla, opery, baletu a dalších kulturních akcí.

Šperky nebo dobré šperky

Památným darem pro 17. výročí budou šperky, které si majitel může nosit na důležitých událostech a svátcích.Nejčastěji rodiče nebo přítel dávají prsteny, náušnice, řetízky s přívěšky nebo náramky ze stříbra nebo zlata.Přítel nebo obchodní kolegové mohou vyzvednout dobrou sadu vysoce kvalitních šperků, navíc jsou dnes k prodeji opravdová mistrovská díla ručně vyráběných děl.

Tablet nebo jiné zařízení

Jakýkoli moderní přístroj bude méně relevantní.Co dnes preferují mladí lidé?To může být nejnovější model smartphonu, digitální fotoaparát pro chladné obrázky, tablet pro hry a video pohledy, netbook nebo notebook pro studium, práci, sledování filmů.Také populární dnes jsou různé chytré hodinky a náramky s mnoha užitečných funkcí, od volání na počítání kroků a kalorií.

Dobré parfémy a kosmetika

Téměř všechny mladé dámy ve věku 17 let již používají kosmetiku a parfémy, aby vytvořily jedinečný obraz a zdůraznily své přednosti.V každém obchodě s kosmetikou a parfémy prodávající poradí, jaké produkty může dívka použít, což je důležité, ale které je lepší odmítnout.Máte-li pochybnosti o svém rozhodnutí, kupte si dárkový certifikát na určitou částku, ať si žena narozenin vybere, co potřebuje.

Osvědčení o značkovém dámském obchodě s oděvy

S pomocí módního oblečení, obuvi a doplňků všechny ženy bez výjimky zdůrazňují svou krásu, pocitsebejistý a luxusní.Proto bude určitě narozeninová dívka ráda, pokud jí podáte certifikát na nákup v značkovém obchodě nebo butiku.Nejdříve se však dozvíte od rodičů, přítelkyň a lidí, kteří jsou jí blízcí a které společnosti má ráda, které butiky chodí častěji než obvykle, aby se nemýlily s jejími preferencemi.

Designová taška, spojka

StylovýMódní kabelka od známého designéra nebo malého spojkového sáčku bude dárkem pro mladou dámu.Pokud jste se ztrátou s výběrem, poraďte se s prodávajícím, řekněte o vzhledu, obrazu a stylu narozeninové dívky, jaké věci nosí, které obvykle preferuje.Podle těchto kritérií bude odborník schopen najít perfektní příslušenství, které se vejde do jejího obrazu.Pokud vzniknou potíže, znovu si zakupte certifikát.

Kniha v dárkové verzi nebo disk s vaší oblíbenou hudbou

tráví čas čtením.Pokud víte, jaké žánry a autoři preferuje.Ujistěte se, že balení knihy v krásné krabici nebo elegantní papír, znamení.Pokud je kniha nevhodná, můžete najít disk jejího oblíbeného umělce nebo skupiny.

Sada pro vyšívání nebo jiný koníček

Mnoho moderních dívek se zabývá vyšíváním, které jsou tvořivé povahy.Pokud je vaše narozeninová dívka mezi nimi, najdete pro její speciální pedagogickou literaturu a soubory s materiály, nástroji, schématy.Vynikající nápad bude hotový předplatné časopisu pro vyšívání nebo mistrovské třídy o učení něčeho nového.

Bezdrátová sluchátka

Jak dnešní mladí lidé tráví více a více času poslechem hudby, sledováním filmů, chatováním online, nepostradatelnýmSpolečníkem budou bezdrátová sluchátka.Tento modul gadget bude vždy vaktivní sociální status, ne zamotaný do nekonečných drátů.Zvažte, jaké zajímavé modely jsou v prodeji, vyzvedněte v původním provedení.

Světelný budík s psacím stolem

Současně je užitečným a originálním dárkem pro mladou dámu světelné hodiny se speciální deskou, kde můžete nahrávat se speciální značkou.Můžeme říci, že to není jen užitečná věc být přesný, ale také zajímavý doplněk do interiéru místnosti.Rada může jednat jako organizátor.

Inteligentní hodinky, které kombinují několik funkcí

Multifunkční inteligentní hodinky se staly cenným snem mnoha aktivních zástupců mládeže.V malém příslušenství skryté různé příležitosti, kromě sledování časové účty.Pomocí mobilního operátora pro volání do telefonu, díky spojení s Wi-Fi, můžete použít internet, sociální sítě a instant messenger.Tam jsou funkce organizátora, fitness náramek, krokoměr a mnoho dalšího.

Kosmetický organizátor

Pro každou dívku bude užitečným doplňkem zvláštní organizátor pro kosmetiku.To může být vyřezávaná dřevěná krabička, plastová nádoba, plechová krabička ve vintage designu, dřevěná taška s různými sekcemi, látkový sáček.Zvažte nejkompaktnější a nejúčinnější modely, ale věnujte pozornost také vnějšímu plášti.

Sada pro návrh nehtů

Zvláštní pozornostSpravedlivý sex platí jejich vzhled a v tomto mohou pomoci různé nástroje pro manikúru a pedikúru. Dnes můžete najít hotové sestavy s nástroji, kosmetickými výrobky a nástroji pro péči o nehty. Stačí najít nejúplnější a nejzajímavější sadu.

Legrační tričko s potiskem

Kreativní trička se zajímavým tištěným designem jsou dnes populární zejména mezi mladými lidmi. Vytvořte si vlastní model přidáním základního dresu buď fotografií, nebo vtipného obrázku, nebo nápisem jeho jména, příjmení, iniciál nebo chladných časů. Volba designu bude záviset na charakteru, charakteru a vkusu narozeninové dívky, jejím stylu šatů.

Vlastnosti darů v závislosti na dárci

Mezi obrovské množství zajímavých nápadů a nápadů je třeba zvolit, co je pro hrdinu této příležitosti skutečně užitečné. Spolehněte se na povahu vztahu mezi vámi, kdo jste pro ni. Souhlasíte, že dar od chlapa, příbuzných a přítelkyň jsou zcela jiné kategorie. Pro každou příležitost jsme připravili špičkové nápady.

Dárek od chlapa

Pokud jste milující narozeninová dívka, zkuste pro ni vybrat něco hodnotného, ​​romantického a sladkého, například:

 • elektromagnetický rám ve tvaru dvou srdcí;
 • soubor "lásky", skládající se z hrnku a měkké hračky;
 • plakát pro sdílení fotografií;
 • let dobalón;
 • elektronická světluška v plechovce;
 • medvídek vyznávající lásku;
 • sada aromatických svíček;
 • ​​
 • fotoalbum s obrázkem;
 • luxusní kytice růží;
 • Projektor hvězdné oblohy.

Dár od rodičů a příbuzných

Památné, cenné a praktické dary by byly vhodné od rodičů a blízkých příbuzných, například:

 • chytré hodinky;
 • držák smartphonu;
 • gadget;
 • pantofle a župan;
 • pléd s fotografiemi narozeninové dívky;
 • zrcadlo na líčení;
 • sada příslušenství;
 • šperky;
 • nástěnný portrét;
 • osvědčení pro obchod s oděvy.

Dárky od přátel a kamarádek

Ale dárky od blízkých přátel se mohou lišit v kreativním, zábavném a vtipném projevu.Například:

 • módní kabelka;
 • stylový náramek;
 • bižuterie;
 • organizátor kosmetiky;
 • fitness náramek;
 • souprava na manikúru a pedikúru;
 • sada kosmetických přípravků a parfémů;
 • tematická strana;
 • peněženka v originálním provedení;
 • je krásný deník.

Závěr

V našem článku určitě najdete nejčerstvější a nejrelevantnější nápady, co by mohla být narozeninová dívkastáří 17 let.Věnujte pozornost několika určujícím faktorům - vkusu a preferencím dívky, které jste pro ni, jaký máte rozpočet.