Co můžete dát dívce 20 narozenin?

Pro své 20. narozeniny se dívky připravují zodpovědně a očekávají zajímavé a skvělé dary od blízkých lidí.Pokud jste chlap, najít něco romantického a sladkého, pokud jste příbuzný, nezapomenutelný a cenný, přátelé mohou sloužit cool, levné, ale originální věci.Zde najdete nejlepší nápady, co dát dívce 20 let.

Mohou to být květiny s básněmi, šperky, pomůcky, cestování, značkové doplňky, kosmetika a parfémy.Hodným výběrem bude certifikát v lázních nebo butik oblečení, výstroje pro hobby, focení.Vstupenky na koncert, večírek, osobní kruh, kniha bude levný, ale kreativní dárek.Nakonec můžete dát peníze, ale neobvyklým způsobem.

Dárky pro vlastní hodnocení na 20 narozenin?

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Cestování
Celkové skóre
10
-
+
]
10
Photosession
Celkové skóre
9
-
+
9
Vstupenky na koncert
Celkové skóre
8
-
+
8
Nový smartphone
Celkové skóre
5
-
+
5
Stylová peněženka-spojka
Celkové skóre
3
-
+
3

TOC15 originálních dárků pro dívku na 20 let výročí

Pokud hledáte originální a relevantní nápady na dárky k narozeninové dívce u příležitosti 20 let.Výročí nabízíme výběr z 15 nejlepších nápadů.V něm najdete a romantické, a užitečné, a levné, ale zajímavé a kreativní návrhy pro dívky jakéhokoliv charakteru a mentalitu.Vždy odtrhněte od svých osobních preferencí a typu aktivity, stejně jako od svého rozpočtu.

Květy s původním blahopřáním, například ve verších

Na světě nejsou žádné dívky, které by neměly rádikvětiny Musíte se pouze rozhodnout, zda budou nezávislým nebo pomocným darem. V prvním případě dávejte přednost luxusním kyticím v krásném obalu, dárkové krabičce nebo koši.

Tip!Pro květiny přidejte přání s přáním všeho nejlepšího nebo napište krátký verš na počest narozeninové dívky.

Šperky nebo stylové šperky

Pokud to rozpočet dovolí, prosím, hrdinu příležitosti s luxusním dárkem - šperky. Při výběru spoléhejte na její věk, vzhled a obraz. Výhodné jsou jemné a romantické šperky, například řetízek a přívěsek ve tvaru srdce, náramek s památnou rytinou, brož ve tvaru květiny, sada náušnic a náhrdelník.

Nový smartphone

Žádná mladá dívka se nevzdá nového modelu smartphonu, protože mobilní přístroje pro moderní mládež se staly předmětem první nutnosti. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete o rozpočtu, a na základě toho vyberte vhodnou značku a model. Pro dámy je funkčnost gadgetu stejně důležitá jako design.

Cestování

V tak mladém věku je dívka méně přitahována k cenným a hmotným věcem, protože se těší živým emocím a důležitým památným událostem. Překvapením proto bude výlet do zahraničí na nezapomenutelné místo, například do romantické Paříže, staré Prahy, horkého letoviska na ostrovech atd.

Značkakabelka nebo stylová peněženka-spojka

Ne méně důležitý pro narozeniny a radostné prezent bude značkové příslušenství, jako jsou stylové kabelky nebo spojky kabelku. Preferujte značky, které jsou v této sezóně relevantní. Pokud jste špatně zběhlý v módní trendy, poraďte se s prodávajícím, řekněte nám o stylu a image dívky, vybrat správné věci.

Kosmetický sáček nebo pořadatel silnic

Chcete-li vždy udržet osobní věci, kosmetiku, šperky a další potřeby v pořádku, předejte kompaktní a funkční kosmetickou tašku pro vaše narozeniny. Pokud narozeninová žena tráví spoustu času mimo domov, určitě bude potřebovat organizátora silnic, který bude mít spoustu oddělení a vhodné buňky. Věnujte pozornost vzhledu a designu.

Dárek pro hobby

Vyhodnotit aktivity a koníčky dívky, že se v zásadě zajímá o to, co by se chtěla naučit. Znalost těchto důležitých informací, můžete jí dát buď mistrovské třídy nebo speciální pedagogické literatury. Kromě toho doplňte soupravu o spotřební materiál, nářadí a další hobby zařízení.

Dobré parfémy a kosmetika

základní věci pro všechny mladé dámy by kosmetické přípravky a parfémy, s nímž vždycky dívá na 100. Takový dárek může udělat v blízkosti svého muže, zběhlý ve svých preferencí a vkusu pouze. Vezměte si buď dárkovou krabici nebo koš, kdefold různé krémy, dekorativní kosmetika, parfémy, krásně zdobí všechno se stuhami, květinami a kartami.

Osvědčení o značkovém dámském obchodě s oděvy

Oblečení, obuv a doplňky jsou také základními prvky pro dívku, tvoří její obraza styl, pomáhají vypadat moderně a stylově.Ale sotva někdo lepší než narozeninová dívka sama pro ni může vyzvednout nový luk.Proto navštivte nejlepší butiky ve vašem městě a získáte certifikát za určitou částku.

Vstupenky na večírek nebo koncert

Pokud navštívíte koncert svého oblíbeného umělce nebo skupiny, můžete získat nezapomenutelné emoce a dojmy.Můžete tam jít společně nebo skupinou přátel, pro to musíte najít vstupenky.Alternativou k takovému daru by byla tématická strana organizovaná na počest hrdiny příležitosti velkou skupinou přátel.

Kniha v dárkové verzi

Způsob čtení znovu nabírá na síle, moderní mládež stále více kupuje knihy a má rád některé autory, žánry.Pokud je vaše narozeninová dívka mezi nimi, zjistěte, co se jí líbí, a pak prezentujte knihu pro vaše narozeniny jako dárek.Balení vydání v krásném papíru, znamení.Bude to skvělé, pokud knihu podepíše sám autor.

Photosession

Jakou dívku nechce fotografovat?A pokud se jedná o profesionální snímky pořízené dobrým fotografem, bude to perfektní dárek.Proto v nejlepším žebříčkuDárky dostanou fotografickou relaci.Musíte najít tvrdého specialisty ve vašem městě, zaplatit za certifikát a rozhodnout o předmětu.

Osvědčení pro procedury SPA nebo služby salonů krásy

Tento odpočinek pro každou ženu je návštěvou SPA centra propřijímání kosmetických postupů.Oblíbenou možností je proto certifikát v lázních nebo kosmetickém salonu, kde si dívka může vychutnat masáž, čokoládový zábal, peeling a mnoho dalších služeb.

Přizpůsobený hrnek vyrobený z vaší vlastní skici

Pokud nemáte tolik finančních úspor, ale velkou touhu potěšit dívku skvělým dárkem, dejte jí osobní hrnek vyrobenýpřipravené skici.To může být tisk fotografií, vtipné nebo romantické nápisy, originální ilustrace a tak dále.

Peníze

Pokud nejste dobře obeznámeni s dívkou narozenin, nevím jistě o jejích chutích a preferencích, neztrácejte peníze za nevhodnévěci.Dej peníze, ale přemýšlej o původní prezentaci.Můžete si vzít účty a udělat z nich kytici, vytvořit zajímavou postavu, dát je do balónků nebo krásné ručně vyráběné prasátko.

Vlastnosti dárku v závislosti na dárci

Důležitým kritériem pro výběr dárku je to, kdo jste narozeninová dívka - přítel, příbuzný, přítel nebo přítelkyně.Stupeň těsnosti vztahumůže, jak odříznout mnoho nápadů, a nabídnout dokonale vhodné možnosti.

Pro informaci! Podle stejného kritéria, předmět daru je určen - milenec dává romantické a luxusní věci, příbuzný je nezapomenutelný a užitečný, a její přátelé jsou cool a originální nápady.

Dárek od přítele

Pokud jste jejím vyvoleným a mladým mužem k narozeninové dívce, zvažte následující seznam nápadů:

 • čokoládová kartas deklarací lásky;
 • magisterská třída na výcvik jízdy na koni a jízda na koni;
 • Společný večerní pobyt;
 • let balónem;
 • noční projektor;
 • večeře na střeše mrakodrapu;
 • fotorámeček ve tvaru srdce;
 • řetěz a přívěšek;
 • společné focení „Milostný příběh“;
 • Cestování do zahraničí.

Dár od rodičů a příbuzných

Pokud jste rodiče nebo příbuzní pro narozeninovou dívku, zvažte její nejlepší nápady.narozeniny:

​​
 • rodinné focení;
 • osvědčení v oděvním butiku;
 • sada kosmetiky a parfémů;
 • přístroje pro úpravu vlasů;
 • personalizovaný kruh;
 • ryté šperky;
 • stylová kabelka;
 • funkční organizér pro drobnosti;
 • soubor pro koníčky a nové koníčky;
 • bytový textil, jako jsou pyžama, župany a pantofle, ložní prádlo.

Dárky od přítelkyň

Přátelé a přítelkyně jsou častěji nakloněny neobvyklým a kreativnímnápady, překvapit narozeninovou dívku, aby pro ni byla nezapomenutelným překvapením.Například:

 • lightbox s jeho fotografií;
 • nástěnná koláž s fotografiemi a nápisy;
 • krásné fotoalbum;
 • budíky v chladném provedení;
 • neobvyklý deštník, například s hvězdnou oblohou;
 • kvalitní šperky;
 • deník s perem v zajímavém provedení;
 • stylové příslušenství, jako je pás, šátek atd.;
 • eko-nákupní taška;
 • rukavice pro dotykové obrazovky.

Závěr

Jakmile se rozhodnete, co můžete dát dívce při příležitosti jejích 20. narozenin, přemýšlejte onad gratulací a prezentací.Toto je první výročí, které je důležité slavit zvláštním způsobem a díky našim zajímavým a kreativním nápadům to bude snazší než kdy jindy.Při výběru zvažte, kdo jste pro narozeninovou dívku, stejně jako jaký máte rozpočet.