Co může člověk nosit kostkovanou košili?

Pánské košile jsou základem pánské šatní skříně od nástupu standardního kancelářského byznysu na počátku 20. století. Dnes jsou košile prezentovány v různých barvách a vzorech, takže musíte zjistit, co nosit kostkovanou košili pro muže v kanceláři nebo večírku.

Dobře zvolená košile, designér nebo ne, je nedílnou součástí pánského oblečení pro podnikání i zábavu. Správně oblečený muž vypadá elegantně a často se cítí sebejistěji.

Jaký styl jsou kostkované pánské košile?

Muži si mohou vybrat pro sebe kostkovanou košili s volným nebo volným oblečením, s dlouhým nebo krátkým rukávem. Košile se také liší nejen ve stylu, ale také v kleci:

 • namontováno- tento styl poskytuje možnost, že košile se může kdykoli stát nezávislým prvkem;
 • Rovný(volný) - jedná se o klasickou košili, ve které je hlavní bod považován za dobře zvolený límec, tento styl je lepší nosit sako. Upřednostňovaná kombinace s vestou nebo sako
 • s rovným dnem- označuje univerzální výrobky ležérního stylu;
 • s kudrnatým dnem- zadní strana košiledelší než přední a je vlastně určen pro tankování v kalhotách.Nicméně, tento styl není méně vhodný, pokud budete nosit jeho sako, čímž se zajistí hladký přechod z horní části souboru na džíny a boty.

Existuje několik typů vzorků kontrolních klecí pro košile:

 • Gingham- kostkovaná košile se vzorem, kterývyznačující se tím, že je obvykle tvořen vodorovnými a svislými pruhy stejné barvy, které se protínají na bílém pozadí a vytvářejí kostkovaný design.Gingham byl představen v střední-18. Století, kombinace modré a bílé byly považovány za nejoblíbenější.Ginghamovy buňky jsou univerzální a lze je nosit v různých prostředích, jak formálních, tak příležitostných;
 • Madrasje model, který vznikl v jižním městě Madras v Indii.Obvykle je tato tkanina považována za léto a liší se mnohobarevnými buňkami a proužky.Vzorek se skládá z různých barevných pásů, které se protínají, aby vytvořily nejednotné velikosti buněk.Košile s klecí madrasa je nejlepší nosit pro příležitostný vzhled během letních měsíců;
 • Tartantaké představuje průsečík svislých a vodorovných pruhů, které tvoří nerovnoměrné buňky.Rozdíl od madras je, že mnohem méně barevných tónů jsou používány, jsou méně barevné.Tyto košile jsou vhodné pro ležérní styl;
 • Houndstoothmá vzor složený z zlomených, nerovných a ostrých linií (připomínajících zub psa).Standardní houndstooth tradičněčernobílý, ale nyní má spoustu barev v různých oděvech a doplňcích. Výrobky vyrobené z takového materiálu budou harmonické pro pracoviště;
 • Windowpane- vzor tvořený protínajícími se tenkými proužky, buňky jsou velké. Vzhledem k tomu, že ve vzorku jsou pouze 2 tóny, je takové konzervativní barevné schéma považováno za vhodné pro pracoviště;
 • Grafová kontrolase protínají spojitými tenkými černobílými pruhy, což vede k malým buňkám. Toto tričko je vhodné pro oficiální podmínky;
 • Kostkované vzory Tatterstallse skládají z pravidelně rozmístěných svislých a vodorovných pruhů, které se střídají. Někdy na tomto obrázku jsou tři barvy. Košile z podobného materiálu je skvělá na večer a pro typické pracovní podmínky vypadá o něco méně formálně;
 • Kontrola kolíkůje malá buňka, která vypadá jako tečka na dálku. Tento vzor se obvykle skládá z jedné barvy a je ideální pro formální práci;

K vyhovění?

Kontrolované tričko je univerzální a záleží na tom, jak ho porazíte. Snadno se vejde jak do business image, tak do neformálního.

Hlavní věcí je zvolit správný styl, který pomůže skrýt nedostatky postavy a zdůrazní její pozitivní aspekty. Kostkovaná pánská košile dělá v podstatě každého muže stylovějším.a inteligentní.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista - tvůrce obrazu
Aby byla vaše postava vizuálně menší a štíhlejší, měli byste přestat s volbou na velké buňce. Malá buňka dobře zdůrazňuje štíhlou postavu.

Co je třeba nosit?

Neexistují prakticky žádná omezení. Vyhrazené kombinace barev a malý článek na košili lze snadno kombinovat s oblekem a derby. V případě košile s výraznějšími jasnými barvami je lepší ji kombinovat s mokasíny, džíny, tenkým nebo objemným úpletem. V kombinaci s svetrem, musíte zvážit typ košile límec.

Kombinace barev

Barvy a odstíny takových košil jsou značné. Podle barvy jsou distribuovány do:

 • dvoubarevné - často šité v klasickém stylu;
 • vícebarevný - často neformální a neformální.

Tradiční barvy se používají na dvoubarevné výrobky: černá a bílá, červená a bílá, červená a černá, bílá a modrá nebo černá a modrá. Tyto barevné kombinace budou vždy relevantní pro bundu a kalhoty.

Vícebarevná košile bude vždy vypadat stylově a v pohodě. V těchto modelech jsou zpravidla dominantní pozice obsazeny následujícími barvami:

 • modrá;
 • červená;
 • bílá;
 • žlutá nebo zelená.

Vícebarevná košile jsou dobrým zápasem s džíny nebo kalhotami.

Módní luky

Obecně platí, žePánská kostkovaná košile může vypadat módní v různých kombinacích, a to jak pro den, tak pro večerní pohled.

Pro informaci!V létě se takové tričko nosí z bavlny av zimních měsících z flanelové nebo fleece.

Pokud ho nosíte v neformálním pouličním stylu, musíte kombinovat kostkovanou košili s bílým tričkem, které se nosí pod spodní částí. Kombinace s pletenou čepicí a brýlemi pro tvorbu sexuálního stylu je povolena.

Pro vytvoření večerního formálního večerního stylu kombinujte košili s oblekem, kapesní kapesník a motýlek a černé mokasíny. Tento obrázek dokonale zapadne na promoce nebo svatbu.

Víkendový styl umožňuje zelenou nebo hnědou kostkovanou košili v obraze, který vypadá skvěle s khaki a tmavě hnědým páskem. Zelené mokasíny a hnědá kožená kabelka dodají vzhledu zelenou barvu.

Předpřipravený styl s motýlkem znamená kombinaci košile z jemné košile a motýlek. Kalhoty vyzvednout jednoduché opustit zaměření na horní části obrazu.

Světlá, kostkovaná košile s bundou, parkem nebo větrovkou vypadá velmi dobře. To dodá nudnému každodennímu souboru jas a barvu.

Na večerní akci si můžete vyzvednout barevné kalhoty, košili gingham, kravatu a zapnutý svetr. Chcete-li získat bederní vzhled, budete muset nechat dvě horní tlačítka košile otevřené,Noste náramky, hnědý pásek a kožené mokasíny pro extra jemnost.

Kostkovaná košile s podvazky vypadá velmi harmonicky. Dodávají eleganci a styl. Tento vzhled je ideální pro pánské oblečení. Kombinace takové košile s jednobarevnou tmavou vestou a kontrastními kalhotami je považována za ideální.

Závěr

Ačkoli je kostkovaná košile vnímána jako běžné oblečení, existuje mnoho způsobů, jak vytvořit vzhled podle svého obvyklého stylu. Můžete kombinovat s kravatu pro alternativní pohled na přísný obraz. Je třeba experimentovat s konstrukcí klece, tloušťkou materiálu a celkovou délkou košile a vytvořit tak jedinečné, stylové oblečení vhodné pro každou příležitost.