Co mohu nosit s modrou, námořnickou a světle modrou pánskou bundou?

Klasický styl oděvu dnes neztrácí svou relevanci, ale upřednostňuje ho více mužů zralého věku. Mladí kluci jsou stále více nakloněni městskému stylu, jako je ležérní nebo grunge, raději vystupovat z davu s jasnými a kreativními obrazy. Modrý sako - nový trend pro formální a neformální okolnosti, pokud správně porazíte obraz. Proto je otázka, co se nosí s modrou pánskou bundou, relevantní v aktuální sezóně.

Bunda je mužská šatní skříňka, která umí zdůraznit svou mužnost a závažnost, nebo ji dokáže odlišit od davu kreativitou a stylovým vzhledem. To vše záleží na stylu, tisku a barevném řešení, stejně jako na tom, co všechno kombinovat. Stylisté nazývají modrou bundu všestranným oblečením, které muži mohou nosit, bez ohledu na věk nebo styl oblečení.

Kdo je vhodný?

Stylisté trvají na tom, že modrá bunda musí být v šatníku každého muže, spolu s džíny, kalhotami a košilemi. V současné době výrobci nabízejí obrovské množství úprav bund, lišících se výrobními, řeznými a stylovými, barevnými a tištěnými. Tento model bude vyhovovat mužům jakéhokoliv věku, mladí kluci budou mít modrý odstínstatus, zralý - mládež a ráznost.

Můžete ji nosit pro práci pro pracovníky v kanceláři a pro obchodníky, ale pouze pokud ji nosíte v tandemu s košili a pevnými kalhotami. Bude nutné věnovat pozornost stylu a vzhledu takové bundy, preferující stručné a omezené možnosti. Modrá bunda je ideální pro neformální setkání, ať už romantické, nebo párty s přáteli.

Výběr materiálu pláště

Pokud člověk upřednostňuje tradiční modely bund, s důrazem na klasický přísný styl, v tomto případě je lepší se podívat na model z vlny. Kromě toho moderní výrobci nabízejí vlněné bundy různého složení pro všechna roční období, pro letní lehké dýchání možnosti, v zimě - husté s oteplováním s vlněné nitě. Vlna je považována za nejlepší materiál z hlediska tepelné izolace a prodyšnosti.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista
Mnozí výrobci označují vlnu na speciálním Super měřítku od 80 do 180. Proto při nákupu bundy stojí za to prozkoumat tuto položku, protože čím vyšší je index, tenčí, lepší a dražší je její tkanina. V případě bund je lepší dát přednost těm modelům, jejichž parametry v rozsahu 110-150.

Pokud se k tkanině přidá malé množství lycry, získá se pružný natahovací materiál, který dokonale zaujme siluetu obrázku. Z hodných analogů vlny odborníků radíPodívejte se na velveteen, tvíd a kašmírové bundy. Módní bundy jsou často šité ze směsi kašmíru a úpletu a pro letní modely používají len, bavlnu a hedvábí.

Co je třeba nosit?

Než se člověk rozhodne pro volbu stylu a struktury svého saka, je třeba přemýšlet o tom, co by bylo nejlepší kombinovat takový kus oděvu. Vzhledem k nejnovějším módním trendům se stylisté a designéři podělili o několik triků a tipů o harmonické kombinaci modré bundy a také několik nápadů na hotové luky pro muže.

Modrá bunda

Pro formální setkání a pracovní prostředí je modrá bunda nosena v tandemu s pastelově uklidňujícími kalhotami, například s béžovými, bílými a šedými kalhotami. Pro neformální atmosféru lze do takové bundy nosit modré nebo modré džínové džíny. Příjemný a jemný modrý odstín bude vždy vypadat zářivě a luxusně s oblečením ve stejném barevném schématu s pastelovými a jemnými barvami, ať už se jedná o chladný růžový odstín nebo svetr, barva kávy s mlékem.

Tmavě modrá

Pro formální setkání může být tmavě modrá bunda kombinována se stejnou barvou kalhot nebo vzorem tmavě černé barvy, který doplňuje přísný obraz sněhově bílé košili. Ideálně v neformálním provedení, bunda bude vypadat s chinos vínovou, tmavě zelenou nebo hnědou. Elegantní příležitostné lze kombinovat s hubenými modrými džíny. V případě košileideální budou nebeské odstíny, modrý proužek nebo studená světle růžová barva.

Jasně modrá

Jak již bylo zmíněno, klasiky jsou černé kalhoty, modrá bunda a bílá košile.Pro ty, kteří chtějí vyniknout ležérním stylem, můžete nosit tmavé barevné džíny a tenkou košili na svetr. Stylové štíhlé kalhoty lze také nosit pod obrazem, mohou být burgundské, béžové, bílé nebo vojenské khaki.Pro setkání s přáteli nosit tuto bundu, nosit tričko s potiskem nebo nášivka a modré džíny.

Stylové obrazy

Při výběru obrazu v tandemu s modrým sakem musí člověk vzít v úvahu především styl, který chce personifikovat.v jeho oblečení.Například:

  • klasika - bílá košile, šedé nebo černé kalhoty a modrá bunda;
  • 68) možnost chůze - bavlněné kalhoty, džíny a polokošile;
  • kancelářský styl - tmavé kalhoty nebo džíny s rovným střihem, košile jakékoliv barvy, rolák nad ním;
  • pro chladné pórové tričko, tenký svetr, džíny nebo kalhoty, a bundu z vlny nebo kašmíru.
]

Zvláštní pozornost je třeba věnovat botám, běžcům, mokasínám nebo botám, které jsou nejlepší pro modrou bundu, zejménapokud jsou vyrobeny ze semiše.Ideální barvy pro modrou bundu jsou khaki, vínové, tmavě zelené a hnědé.Zpravidla, mladí mužidávají přednost jasným a kontrastním tónům, mužům zralého věku - klidným a neutrálním odstínům.

Závěr

Modrá bunda je posledním nahlédnutím pánské módy, protože se hodí do klasického stylu a do moderního městského stylu. Se správnou kombinací lze nosit modrou bundu na přísných oficiálních akcích, nebo se můžete setkat s přáteli a mít romantické rande. Modrá bunda je svou povahou univerzální, je kombinovaná s džíny a různými styly kalhot, se sportovní a klasickou botou.