Co mluvit s holkou, když jdete?

Jedna věc je zavolat dívku na rande, je to úplně jiné - organizovat ji, aby ji překvapila a ukázala se z té nejlepší strany.Psychologové poukazují na to, že je to komunikace, která je účinným způsobem budování vztahů, takže člověk musí předem přemýšlet o tom, co s dívkou mluvit, když jdete.Kompetentní projev a všestrannost myšlení pomůže každé dívce potěšit.

Často dochází k případům, kdy komunikace mezi potenciálním párem skončila ihned po prvním datu.Pokud se člověk nemůže ukázat z dobré strany, dívka nechce jít s ním na druhý den.Obtížnost v komunikaci je také způsobena tím, že živá komunikace prakticky vytlačí korespondenci na internetu.Proto psychologové trvají na tom, že člověk potřebuje zodpovědný přístup k přípravě a organizaci setkání.

Problémy komunikace s dívkou na procházku

V éře internetu a virtuální reality bylo pro mladé lidi mnohem snazší získat nové přátele, ale komunikace prostřednictvím korespondence přispívá ke ztrátě komunikačních dovedností.Inv důsledku zvyku více komunikace přes síť, mnoho mužů prostě neví, co můžete mluvit s dívkou žít, když se setkáte nebo na rande.

Další překážkou v komunikaci mezi mladými lidmi je omezení, které vede k tomu, že se člověk nemůže soustředit na komunikaci a vede nekoherentní řeč. Aby člověk nebyl v pasti, musí být pozorný k zájmům a životnímu stylu svého vyvoleného, ​​najít kontaktní místa, aby připravil různá témata pro produktivní konverzaci.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Nejlepším asistentem při přípravě na komunikaci s dívkou je stránka sociální sítě. Na něm se můžete dozvědět o koníčcích dívky, o jejím zaměstnání. Díky těmto datům si již můžete předem vytvořit plán konverzace, který bude v první řadě zajímavý, ve druhém - informativním a informativním člověku.

O čem mám mluvit s dívkou, když jdeme?

Neznámá dívka je vždy záhadou a příběh s ní je prezentován ve formě prázdné břidlice. Chcete-li najít slova, která vyplní tento list, musíte kompetentně vést dialog zajímavý pro oba. Nemusíte být banální, spící dívka hackney otázky "jak se máš" a "co děláte," ale vy byste neměli být příliš originální, ne být nepochopitelný charakter pro ni.

Můžete zahájit konverzaci tak, že se o ni postaráte,ptát se, jaká je její nálada.Hodně z formátu a průběhu konverzace závisí na tom, jak je ten chlap s dívkou známý.Ale zpravidla na první procházce vznikají nejuniverzálnější otázky a témata konverzace, které se týkají studia, práce, volného času a cílů v životě každého soupeře.Pokud mají účastníci společnou známost, seznam dostupných témat se občas rozšiřuje.

O čem mám mluvit s dívkou na první procházce?

V první den s dívkou, kterou máte rádi, se člověk musí pokusit ukázat všechny své dobré vlastnosti, aby se jí nelíbila komunikace a setkání jako samotný partner.Není žádným tajemstvím, že nikdo nemá druhou šanci udělat první dojem, proto jsou první schůzky a rozhovory nejzodpovědnější a nejdůležitější s ohledem na budoucí komunikaci.

Základním pravidlem při výběru témat je, že jsou povrchní, a proto se nedotýkají něčeho osobního.První setkání je věnováno mladým lidem pro seznámení, takže člověk může požádat dívku o její životní styl, zájmy, nadání a zábavu, stejně jako o své práci, koníčcích a cílech pro pozdější život.

Navzdory skutečnosti, že komunikace v průběhu první procházky je více úvodní, musí do ní člověk vnést teplo a emoce, aby se nezdál chladný a nereagoval na dívku.A aby bylo možné dát dívce náznak vážnosti záměrů, můžete se dotknout tématu lásky, ptát se, jaký muž chce vidět vedle ní, jaký vztah by pro ni byl ideální.Zájem o její osobnost bude oceněn.

Tip!V tom okamžiku, kdy člověk ztrácí vlákno konverzace a neví, co s dívkou promluvit, můžete ji rychle přenést, ptát se na to, co miluje a nemiluje, o čem sní, jaké cíle v životě mají. dosáhnout.

Pravidla komunikace s dívkou

Aby byl člověk na procházce příjemným dojmem, je důležité, aby člověk dodržoval několik základních pravidel chování předepsaných v psychologii vztahů. Odborníci identifikují následující základní body, jak komunikovat s dívkami :

 1. Není nutné být zbytečně rušivé, když se ptáte mnoha otázek na různá a nesouvisející témata.
 2. V průběhu rozhovoru není nutné dívku vrtat s pohledem na fokus, čímž by porušila její intimní vzdálenost.
 3. Nemusíte být zticha, jinak se dívka nudí a pochopí, že pro člověka není nijak zvlášť zajímavá.
 4. Ženy milují se svýma ušima, takže během konverzace musíte dělat poklony, zdůrazňovat její vnější a vnitřní důstojnost.
 5. V průběhu komunikace je důležité být zdvořilý, bez použití hrubých slov, sarkasmu a triků. Také dívky netolerují jazyk, který je v jejich přítomnosti považován za urážlivý.

Je obzvláště důležité, aby člověk při komunikaci živě na ulici ukazoval statečnost, dával dívce ruku, večer jí nabídl sako, otevíral jí dveře, atd. Aby se nezdálo, že je sám sebe jistý a plachý, je třeba kontrolovat intonaci a rychlostkonverzace, udržení klidu a poise.Dívky milují a respektují muže, kteří jsou schopni se ovládat.

Jaká témata je lepší nemluvit s dívkou v první den?

Psychologové také nazývají několik kontraindikovaných témat, s nimiž byste neměli mluvit s dívkou poprvé na procházku.Patří mezi ně:

 • Bývalý přítel a bývalá přítelkyně- je velmi nežádoucí diskutovat o předchozích partnerech, jinak si dívka bude myslet, že chlapec nevychladl na svou dřívější vášeň.Hlavním účelem datování je získat informace pouze o sobě.
 • Ostatní dívky- pokud vážený kompliment ostatním představitelům slabšího pohlaví, společník by uvažoval o mužské rybářské paní a o nesrozumitelném chlapci.Pokud se však o tom, že se jedná o jiné ženy v negativním smyslu, můžete ukázat z nejhorší strany, je to drby.
 • Problémy a obtíže- pokud chlap načte dívku s vlastními problémy, pravděpodobně nebude žádné druhé datum.Každá dívka chce vedle něj vidět silného chlapa, který dokáže řešit jak své vlastní, tak i její problémy, ale ne ten závan.

Každé téma „pod pásem“ a sexuální konverzace jsou také kontraindikovány, protože jsou povoleny pouze mezi partnery, kteří jsou již dlouho spolu a mohou vést důvěrné rozhovory.Na první rande může mluvit o sexu opravdu děsit dívku.

Nejlepší univerzální témata pro mluvení s dívkou

Pouze přípravou na budoucnostSetkání s dívkou, bude ten chlap nejen schopen zjistit o dívce potřebné informace, ale také se ukázat z nejlepší strany. K tomu je nutné předem sestavit seznam univerzálních témat, v nichž budou oba účastníci kompetentní. Patří mezi ně:

 • postavy mladých lidí;
 • domácí zvířata;
 • vztahy s rodiči a přáteli;
 • příběhy z dětství;
 • studijní a pracovní témata;
 • koníčky, koníčky a způsoby zavěšení na volno;
 • sny a cíle v životě;
 • představy o rodině;
 • oblíbená hudba a filmy.

Psychologové také nazývají 3 nejuniverzálnější témata pro komunikaci - příběh o sobě, o prostředí a o všech příjemných vzpomínkách ze života. Díky těmto rozhovorům bude setkání nejen informativní, ale i emocionálně naplněné, nezapomenutelné pro mladé lidi. A pokud člověk s dívkou najde body kontaktu, člověk se nebude starat o to, jak se chovat při chůzi, všechno půjde jako obvykle.

Závěr

Psychologové a pickup mistři jsou připraveni se podělit o to, jak se chovat k prvnímu dni s dívkou. Improvizace je samozřejmě tím pravým místem, ale pouze předem připravený člověk se může vyhnout trapným situacím, nepokojům a omezením na obou stranách. Nejlepší pomocník v otázce, jak situaci zmírnit a usnadnit konverzaci, bude humor. Je třeba říci o sobě, ale věnovat mnohem více pozornosti otázkám o dívce, které ji ocení.