Co mluvit s dívkou: výběr témat pro konverzaci

Často existují situace, kdy člověk neví, o čem mluvit s dívkou uprostřed úzkosti, pocitů nebo rozpaků.Odborníci říkají, že komunikační dovednosti a schopnost svobodně komunikovat s opačným pohlavím přichází se zkušenostmi a praxí.Mezitím můžete v této fázi začít teorií, která člověku pomůže připravit se na různé okolnosti.

Psychologové se domnívají, že první názor na osobu významně ovlivňuje další komunikaci, proto je velmi obtížné správně zahájit konverzaci.Pro nezkušené muže byla ponechána povrchní témata, a také, jaké otázky lze žádat, aby zvítězili nad ženou a lépe se s ní seznámili.Prostřednictvím komunikace, můžete ukázat dívce její dobré stránky charakteru, stejně jako získat důležité informace ze svého života.

Sdělení při jednání nebo jak hovořit?

Někteří muži mají tendenci předběžně přemýšlet o tématech pro konverzace a otázky, které budouzeptat se v průběhu konverzace. Daredevils a sebevědomí podvodníci naopak upřednostňují improvizaci, rozvíjení konverzace ve volném režimu bez plánu a instrukcí. Psychologové pro všechny typy mužů připravili témata pro rozhovory s dívkou, když se setkali, protože vyhlídky na vztahy závisí na převažujícím prvním dojmu.

Obecně řečeno, obeznámená komunikace může sestávat ze tří typů frází - kontextových nebo normativních, stejně jako vzorovaných frází. V prvním případě se situace a okolnosti známého rozhodnou hodně, fráze se mohou lišit podle vzhledu ženy, jejích šatů a účesu, nálady, chování nebo životního prostředí. Díky této komunikaci bude dívka chápat, že se o muže zajímá. Zde je několik příkladů kontextových frází:

 • Řekni mi, je tato ulice opravdu (název ulice)?
 • Nevíte, kde si můžete koupit zmrzlinu v okolí, možná si můžeme vychutnat pohromadě spolu?
 • Venku venku je takový déšť, dovolte mi, abych vám nabídl svůj deštník?
 • Máte takový postoj a milost, určitě děláte tanec?
 • Je úžasné, jak vypadáte jako slavná herečka (jméno atraktivní herečky)!

Pokud vezmeme v úvahu směrnice, je třeba, aby prokázali touhu po datování. Jen tady přemýšlet o tom, jak se zajímat o dívku, nemusíte. Navzdory skutečnosti, že tyto fráze jsou méně produktivní, tento přístup zdůrazňuje důvěru a obětavost člověka. Složky adresářů mohou být následujícíPlán:

 • Budete mít dnes večer volný čas?
 • Jaký je váš názor na živou komunikaci a procházku v parku?
 • Dovolte mi, abych vás poznal.
 • Vaše krása mi nedovoluje projít kolem, jaké je vaše jméno?

Také naznačují, o čem s dívkou mluvit, mohou být fráze. To je možná nejkontroverznější volba pro datování, protože může buď kazit všechno, nebo pomoci muži, aby začal konverzaci. Příklady frází šablony:

 • Nepotřebuje vaše matka zeť?
 • Jsem ohromen tvou krásou, dejte mi vědět své jméno.
 • Seznámíme se?
 • Myslím, že jsme se už někde setkali.
 • Tvoje krása mě ohromila natolik, že s tebou nevím, jak s tebou mluvit.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Šablony frází musí nutně odpovídat charakteru a povaze člověka, jinak dívka okamžitě rozpozná „připravenost“ a stereotypní rozhovor člověka, který ho vnímá jako upřímnou osobu.

Konverzace s dlouhodobou komunikací

Každý může mluvit s dívkou, ale ne každý ví, jak zařídit ženě se správnými otázkami, aby si promluvil a otevřel komunikaci. Existují otázky, které vedou dialog do slepé uličky, zpravidla znamenají jednoosobní odpovědi. Pokud se chce člověk se svým protivníkem mluvit, aby se o ní dozvěděl více, je vhodné předem sestavit seznamotázek, které lze a nelze žádat.

Jaké otázky mohu požádat?

Správné otázky by měly začínat slovy „proč, proč, co, jak a co“. Díky takové formulaci otázek si dívka okamžitě uvědomí, že se o ni člověk zajímá a usadí se na další komunikaci s ním.

Psychologové doporučují přeměnit jakékoli uzavřené otázky na otevřené otázky, například:

 1. Otázka „Líbí se vám jahody?“ Lze se ptát jinak - „Jaký druh bobulí a ovoce dáváte přednost?“.
 2. Otázka „Jste sova nebo lark?“ Je možné ji přeformulovat - „kolikrát se obvykle probudíte, kolik hodin jste si zvykl (a) na spánek, kolik hodin chodíte do postele?“.

Psychologové zdůrazňují základní pravidla o tom, co komunikovat s dívkou pomocí otázek:

 • dívky vždy oceňují kreativní a nestandardní otázky, takže člověk musí být fantazírován tak, aby otázky nebyly nudné a banální;
 • otázky musí nést pozitivní a jakékoli neočekávané otočení konverzace je lépe napraveno změnou tématu;
 • osobní otázky by měly být kladeny způsobem a včas, jakmile se k dívce přiblížíte.

Pokud člověk neví, jak flirtovat s dívkou, můžete se jednoduše zeptat, jaké květiny má rád, což bude signálem pro další akce a námluvy. Dokázat zájem o ni mohou být otázky o jejích přátelích, schopnostech a talentu, koníčcích a profesionálních činnostech, cílech v životě a snech. Otázky týkající se filmů, oblíbených herců, hudbyrozhodnout o dalších možnostech úspěšných termínů.

Důležité! Pokud je dívka omezená a ochotná komunikovat, psychologové doporučují používat humor v otázkách.Nevíte, o čem mluvit v určité situaci, můžete jen vtip.Například, zeptejte se: "Vsadím se, že se líbám lépe?" Nebo "Co si myslíte, že když pijete pilulku na prášky na spaní a pak sklenici energie, nakonec vyhrajete."

Jaké otázky by neměly být položeny?

Ve skutečnosti je nalezení tématu pro konverzaci a otázky pro mnoho mužů poměrně obtížné, což často vede k záludným a negativním otázkám, které vedou dialog do slepé uličky.Například:

 • se táže na váhu dívky;
 • o počtu chlapců v minulosti;
 • o všech chybách, které učinila;
 • Úroveň IQ;
 • o vzhledu v kritickém formátu (barva vlasů, výběr kosmetiky, oblečení atd.).

Také byste neměli používat verze šablon otázek, které neodpovídají typu a charakteru člověka.Stojí za to připomenout, že uzavřené otázky, které končí monosyllabickou odpovědí, vždy vedou ke konci dialogu.Neplatné otázky zahrnují vulgární možnosti, které mohou být relevantní pouze mezi známými lidmi.

Sdělení o síti

Často jsou odborníci oslovováni muži ve fórech a komunitách s problémem „Nevím, o čem mluvit s dívkou na sociálních sítích“.Zdálo by se, že není nic jednoduššího, než komunikovat na dálku pomocí internetu, kde lze každé slovo předem promyslet.Především specialistéje doporučeno určit cíle komunikace, které předurčí směr komunikace.

Poradenství! Komunikace na internetu by měla být založena na cíli, kterého lze nejlépe dosáhnout nejkratší cestou.Trávit čas marně a roztahováním dialogu na měsíce a roky je nevhodné, povede to k nedostatku zájmu ze strany dívky.

Během korespondence je zakázáno:

 • si stěžovat na život, lidi, křičet o problémech a problémech;
 • drby o jiných lidech;
 • projednávají nedostatky lidí, zejména jejich bývalých dívek;
 • uráženo účastníkem jednání s příležitostmi nebo bez nich.

Je lepší říci o sobě ty okamžiky a události, které člověka charakterizují z nejlepší strany.Jakýkoli názor musí být podložen faktem, bez hodnotových úsudků.Dobrým ukazatelem nejlepších aspektů a vlastností budou fotografie s rodinou, přáteli, za různých okolností, které demonstrují koníčky a zájmy mužů.Na fotografii dívky můžete najít téma konverzace.Přidání kreativ do korespondence může mediální soubory, filmy, hudba, obrázky přilákat pozornost.

Témata pro mluvení s dívkami

Málokdo ví jistě, o čem dívky mluví, což je důvod, proč se často pokouší o zahájení dialogu s neúspěchem.Je možná úspěšná a produktivní konverzace s dívkou, jejíž témata se budou týkat jejích koníčků, koníčků, preferencí a priorit v životě, snů a plánů života.Je důležité, aby byl rozhovor tak uvolněný anevtíravý, přirozený, tak, aby nevypadal jako člověk, je jen kowtowing.

Romance

Pokud člověk naváže dialog s neznámou dívkou, aby ho pozval na schůzku, můžete ji za pomoci konverzace zařídit pro romantickou náladu.Můžete říci, jak by se člověk chtěl setkat s úsvitem v dopoledních hodinách nebo si objednat večer v intimním prostředí.Nebo můžete pozvat dívku na pláž, aby při západu slunce nebo svítání udělala krásné romantické fotografie.

Sport

Společné zájmy s neznámou dívkou můžete najít mluvením o správné výživě, sportu, životním stylu.Téměř všechny dívky jsou znepokojeny svou postavou, sledují tón a váhu.Můžete požádat její postoj k sportu, nabídnout dobrou posilovnu, webové stránky nebo blog o správné výživě nebo něco takového.V budoucnu můžete dokonce uspořádat společnou návštěvu posilovny nebo bazénu.

Umění

Konverzaci můžete udržet naživu na téma umění a kultury, na základě preferencí dívky v hudbě, kinematografii, koníčcích různých druhůkreativitu.Nejčastěji jsou taková témata relevantní v rozhovoru s dívkou, když už o všem mluvili.Navíc tímto způsobem můžete najít kontaktní místa, například svého oblíbeného herce nebo žánr kina, hudby a sdílených oblíbených písní.

Její rodina a příbuzní

Jak mluvit s dívkou, když se komunikace již stala dostatečně blízko a blízko?V tomto případě může člověkzeptat se na rodiče a rodinné vztahy.Podle popisu otce lze pochopit, jaký typ ideálu člověka je postaven v dívčím podvědomí.Muž, který projevuje zájem o rodinu dívky, dává jasně najevo, že má vůči ní vážné záměry.

Zvířata

Další živé a vždy aktuální téma, o kterém můžete komunikovat tváří v tvář nebo prostřednictvím sítě - to jezvířat.Téměř všechny dívky milují zvířata, takže jí můžete ukázat svůj postoj k nim, s důrazem na kontaktní místa.Pokud má domácí mazlíčky, můžete požádat o fotografii, a pak udělit pet s příjemnými komplimenty.Chvála za péči o naše menší bratry bude pro dívku dokonalým komplimentem.

Humor

Smích prodlužuje život a psychologové říkají, že to je jeho smysl pro humor, který dobývá mnoho dívek u mužů.Můžete jen říct jakýkoli vtipný životní příběh, o který měla zájem, nebo vtipný vtip.Pokud jsou zajímavá témata vyčerpaná, je čas se pobavit s vtipy a ostrým humorem.Pokud se mu podaří rozveselit dívku, znamená to, že ji bude schopen podmanit.

Komplimenty

Pokud člověk neví, co má dělat, aby zvítězil nad dívkou, můžete použít speciální nástroj - komplimenty.Zároveň je však důležité, abyste to nepřeháněli, jinak to bude vypadat neupřímně ve formě vrození.Na schůzce si můžete jednoduše všimnout chvály její rtěnky, manikúry nebo vlasů, protože trávila čas vytvářením obrazu. nejlepšípoložky pro komplimenty budou úsměv a oči dívky.

Komunikační pravidla

Zaprvé, člověk musí uvést seznam témat a také otázky, na které se má ptát dívka.její rozhovorDále je v průběhu rozhovoru nutné dodržovat několik pravidel psychologů, a to:

 • Eliminace lží.S neustálou a úzkou komunikací se objevuje jakákoliv nepravda dříve nebo později.
 • Vyloučení obscénní řeči, zneužívání vždy kazí dojem člověka a může být dokonce vnímáno jako urážka dívky.
 • Správné držení těla a gesta.Během rozhovorů byste neměli překračovat paže nad hrudníkem, nadměrné gestikulace může vypadat podivně a neustálé škrábání brady, hlavy, očí a ušních lalůčků zdůrazňují pochybnosti o sobě.
 • Nepřípustnost stížností.Dívky milují a respektují silné a vytrvalé muže, takže si nestěžujte na potíže, práci a ještě více pro bývalé dívky.
 • Vedení dialogu.V průběhu komunikace je důležité sledovat paritu, mluvit a poslouchat soupeře.
 • Živá a emocionální konverzace.Příběhy o událostech by měly být podporovány vhodnými emocemi a náladou, aby byl dialog vždy živý a zábavný.
 • Pozitivní.Není nutné diskutovat s partnerem o jakýchkoli problémech v životě, dávat na ramena zátěž.Také se nedívejte o jiných lidech, diskutujte o bývalých dívkách atd.
 • Sebevědomí.V dialogu člověka by neměly být fráze „člověk musí myslet“, „možná“ nebo „nevím“.Kromě tohonavíc při pohlavním styku musí člověk dodržovat postoj, narovnané stavy ramen, klid, důvěru chůze atd.

Aby bylo možné komunikovat podle stanovených pravidel, můžete pravidelně trénovat před zrcadlem. Zvláštní pozornost je věnována dýchání, které může ze sebevědomého rozhovoru udělat zmatený a zmačkaný monolog. Chcete-li, aby řeč byla jasná a kompetentní, musíte číst knihy, cvičit pomocí jazykových twisterů a různých cvičení z logopedů.

Co nestojí za zmínku?

Zajímavá témata již byla projednána dříve, nyní stojí za to zjistit zakázaná a kontraindikovaná témata pro rozhovor s dívkou. Jedná se především o témata, která a priori nemohou být pro ženy zajímavá a srozumitelná, například témata týkající se automobilů a technologií, hororové filmy nebo akční filmy, počítače nebo zbraně.

Extrémně kontraindikovaná témata zahrnují politiku, náboženství a nacionalismus, protože na tomto základě často vznikají spory a střety názorů.Téma ex-přítelkyně v životě člověka, jejich výhody a nevýhody jsou považovány za zakázané. Muž nemá drbnout, kňourat a plakat u dívčího ramene a také se vzdát emocionality, vyjadřující nedostatek soudržnosti.

Závěr

Mnoho nezkušených a nejistých mužů navštěvuje různá školení a psychologické poradenství s cílem naučit se flirtovat s dívkou a seznámit se s opačným pohlavím. Na samém začátkuVe skutečnosti je vše velmi jednoduché, je důležité se rozhodnout, zda se budete chtít setkat a komunikovat, začít konverzaci, najít běžná témata pro konverzaci a také ukázat své nejlepší vlastnosti a vlastnosti prostřednictvím dobře konstruovaného dialogu.Komunikace by měla být živá, uvolněná a upřímná.