Co jsou to pánské selektivní parfémy a jaké jsou příchutě?

Niche parfumerie se výrazně liší od masového marketingu.Selektivní pánská vůně je kombinací nečekaných řešení s prací nejlepších parfémů, která je charakteristickým znakem těchto vůní.Mnozí jsou zvyklí na to, že v obchodě si můžete vybrat pro sebe luxusní parfémy, protože téměř každý má své oblíbené.

Ale ne všichni jsou obeznámeni se selektivní řadou parfémů, která je svým složením poměrně složitá a nákladná.Ti, kteří ji používali alespoň jednou, ocenili.Pro sebe, můžete najít nejvhodnější chuť, protože pro to hodně úsilí je aplikován.

Co je selektivní parfém?

Selektivní parfumerie není jen vůně, která se stala značkovou díky reklamě s hvězdami showbiz oslňujícími na obálkách časopisů.To lze nazvat uměním vytváření vůní, filosofií poznámek parfémů, které se objevují na lidském těle.Jinak to můžezavolat na vytvoření individuálního produktu parfémů s bohatou historií, jemně pociťující potřeby moderních lidí.

Existuje několik hlavních rozdílů tohoto typu parfémů od ostatních:

  1. Neobvyklé . Složení obsahuje neobvyklou surovinu, vůně, která překvapuje, zamiluje se do sebe, šoky, to rozhodně nenechá nikoho lhostejného. Poznámky jsou velmi vzácné - je to vůně nového auta a medu, mokrého tabáku a mrazivého dřeva.
  2. Naturalness . Parfumerie Elite obsahuje pouze vysoce kvalitní přírodní suroviny. To bere v úvahu místo růstu, rok sklizně produktu použitého při výrobě vůně. Například, květenství pomerančovníku je koupeno v severní Africe, Maroku nebo Alžírsku a podstata stromu bacauta je dodána z Indonésie. Selektivní pánské parfémy vyžadují od výrobce odhodlání, ne-li fanatismus. Je možné porovnat výběr surovin s vinařstvím.
  3. Obaly . Má téměř žádný rozdíl od obvyklých pro nás lahví - to je přísná klasická forma. Štítek je často podepsán rukou, může být zdoben kamínky, ale každý parfém má své vlastní číslo, stejně jako certifikát. Některé lahve jsou vyrobeny z přírodního dřeva cenného plemene, kůže nebo křišťálu. Často se tyto lahve sbírají.
  4. Prodejní místo . Nikací vůně nejsou zaměřeny na velký výrobní tok. Objem je často omezen dostupností surovin, které se získávají za rok. Jsouparfém, k dispozici k prodeji v jedné kopii. Chcete-li získat chuť se vám líbí, musíte se přihlásit do fronty. Oni jsou objednáni těmi, kteří jsou vášniví pro rafinované pachy. To nemůže být viděn v pravidelných obchodech. Spousta selektivních parfumerií jsou malé butiky, které vytvářejí halo pro kusové zboží.
  5. Reklama . Na stránkách časopisů se s ní nesetkáte, hodnocení popularity roste díky výběru surovin a neobvyklých chutí. Každý jednotlivý parfém má svou vlastní legendu, kterou výrobce reprezentuje. Staré příchutě jsou obnoveny v přesnosti, dodržovat recept, technologie.

Odrůdy selektivních parfémů

Niche vůně pro muže byly vytvořeny jako alternativa k mega-značkám nebo komerčně vítězným řemeslům a složitosti. V tomto tématu hrají velkou roli tradice, zejména v Itálii, Francii a Anglii.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Existuje také japonská kosmetika, která má samostatnou historii. Francouzské parfémy jsou sofistikovanější, anglicky jednoduché a srozumitelné, italské nenápadné, bez jakýchkoliv speciálních ozdob.

Vůně dřeva: Fil de Soie

Jedná se o rodinu kořeněných a dřevitých příchutí s počáteční poznámkou šalvěje a bazalky. Je charakterizován jako zasněný a měsíční vůně s nádechem cedru, santalového dřeva a pačuli. Poslední poznámka je aromatická semiš.

V této vůni leží bohatství hedvábí,obrovský proud lesní svěžesti, s přidáním pocitu závratného letu. Woody si všimne, koření roztroušené semišem - báseň elegance, sofistikovanosti a samozřejmě mužství. Na svém vrcholu vyniká neobvyklá kompozice, která kombinuje světlé anýzové odstíny, propletené muškátovým oříškem a bazalkou. Vše dohromady zdůrazňuje sílu mužského charakteru, tajemství a lehkosti.

Arboretum Le Prince Jardinier

Tento výklenek mužského parfému zosobňuje podzimní procházku lesem šustění podzimního listí, vůni kůry, mechu. Čistý vzduch z konce podzimu, s malou křehkostí, inspiroval mistra k vytvoření takové maskulinní vůně pronikané chladem lesa s nádechem tlustých borovic a oakmossů.

Tyto pachy jsou spojeny s velkým večerním městem, dopravními zácpami, které dodávají romantiku, kterou oceňují ženy slabšího pohlaví. Tento parfém je atraktivní pro všechny pádové varianty, ideální pro vytvoření nálady romantiky a svádění po náročném pracovním dni.

Důležité!Aroma zdůrazňuje tvrdost, určení charakteru nositele. Horní tóny jsou mandarinky a tóny chocholů jsou balzámové jedle.

Fougere Bengale z Parfum d 'Empire

Tato vůně zdůrazňuje smyslnost a tajemství Indie, zdůrazňuje přízvuk kapradin, symbolizující dynamickou rychlost, lásku a smrtící boj. Složení začíná poznámkami klasické levandule, která se podobá staréchutí Anglie.Postupně se otevírá poznámka zeleného čaje, která převádí majitele do Indie, kde se mísí historie několika národností.

Vůně si udržuje vůni vlhké džungle, mnohostranného trhu v Bombaji.To je nejjasnější parfém se silným pikantním oblakem.Síly a odvaha přidává akord tabáku a emancipaci zázvoru sladkosti.Na konci se objevují vanilkové tóny a vůně pačuli.Hlavními tóny parfému jsou zázvor, fazole tonka, levandule, mech dubové kůry, tabák a máta, pačuli a pepř.

L'Eau du Prince Jardinier

Charakteristickým rysem pánské vůně je jasný, charismatický charakter, vnitřní síla, zdůrazňující pevnou tyč majitele.Autorem této skladby je Isabelle Dowen.Parfém s nepolapitelnou, ale zároveň přetrvávající mužskou vůní.Horní tóny citrusových dřevitých trámů do nich.

Vyjadřujte jedinečnou eleganci, kterou lze v ranních ranních hodinách zachytit v zrcadle podobném lesku.Moderní, rafinovaný, impozantní vůně s optimismem dokáže rozveselit.Fanoušci tohoto parfému jsou skuteční dobyvatelé, kteří nevěnují pozornost ostatním.Je pro ně neodmyslitelné dělat neobyčejné věci - jsou to trendy, kteří jsou poháněni silou pokroku.

Orientální vůně: Martine Micallef

Jedná se o nejlepší mužskou selektivní vůni, která patří do rodiny lesnatých kořenů.Dokonale doplňuje obraz sebevědomého a úspěšného moderního člověka.TotoSložení je součástí luxusní kompozice vytvořené speciálně pro muže ve Francii. Zdůrazňuje takové rysy jako kouzlo, eleganci.

Caravelle Epicee Frapin

Tato orientální vůně již dlouho fascinuje její tartové a exotické podtóny, které vás fascinují do neprozkoumaného nebo dokonce magického světa, který se slaví v různých legendách nebo příbězích staré civilizace. Základem tohoto parfému je právě tento leitmotiv. Ukázalo se, že je to docela perzistentní vůně, která vznikla pro muže.

Pohlcuje nejlepší příklady podmanivého koření, slazené vůně, ohromující, jemně přitahující, což prostě láká, je prostě nemožné odolat. Ukazuje obraz temperamentního člověka z východu a míchá ženskou představivost. Krása a energie těchto dobyvatelů, šikovných svůdců dobývá srdce žen a hraje na nich nenápadně. Vůně ukazuje tóny chilli, kmínu, stejně jako jemné odstíny guajakového dřeva s vůní pačuli. To je pravá orientální chuť!

Citrusové příchutě: Eau de Gloire Parfum d 'Empire

Parfém obsahuje divoké kouzlo lesů na Korsice, honované tradicemi císařských parfumerií. Jedná se o nejlepší selektivní parfém pro muže. Parfém do něj vložil: srdnatost, šlechtu a slávu silné poloviny lidstva.

Je vhodný pro silné a domorodé muže, kteří vždy dosáhnou svého cíle v životě. Opravdu nádherná královská vůně, která se stalaztělesnění vášní a chuti Napoleona.Hlavní složení obsahuje: mechový dub, citron.Můžete také slyšet vůni kůže, tabáku, nesmrtel, lékořice, anýzu, stejně jako čaje, rozmarýnu, bergamotu a levandule myrty.Tento parfém doplní nejen denní vzhled, ale dodá kouzlu a eleganci i večernímu souboru.

Znalecký posudek
Helen Goldman
Mužský stylista
Skvělé pro použití v pozdním podzimu a neobvykle odhalené brzy na jaře.V jedné láhvi bylo možné kombinovat nejen chutě, ale i dobrodružství slavného císaře.

Acqua di Sicilia od Santa Maria Novella

Tato citrusová vůně kombinuje vrchní tóny bergamotu, citronu, neroli a tangierinu.Srdce jsou rozmarýn, levandule bulharská, hřebíček.Vrcholky jsou poznámky siamského benzoinu - elegantní vůně, nezapomenutelná.Je vhodný nejen pro muže, ale i pro ženy.

Parfém je vzácný, s důrazem na individualitu obrazu, originalitu téměř každé osoby, protože je obdařen univerzálním zvukem.Nese dobrodružství, exotické, které není vždy přítomno v našich životech.Vyjadřuje svobodného ducha sofistikované Sicílie, dává život jasným odstínům.

Náklady na parfémy

I když výrobci parfémovaných vůní nevykonávají velký prodej, cena je většinou vysoká.To je vysvětleno složením přírodních složek a vysokou úrovní kvality.Každá ze selektivních značek má ve světě jen několik bodů. Proto koupit v obchodě, ani luxusní parfémy nebude fungovat. Pro nákup by se měl obrátit na internetový obchod.

Krátký závěr jako závěr autora

Tvůrci elitních parfumerií berou měřítko na požadavky spotřebitelů a prezentují na policích to, co lidé vidí. Koneckonců, jejich hlavním cílem je velký prodej. Selektivní parfémy jsou aromatická mistrovská díla, která jsou vytvářena profesionály ve svém oboru, bez ohledu na přání diváků a módní trendy. Můžeme říci, že je to umění pro umění.

Každá jednotlivá láhev obsahuje let fantazie od génia. I když neexistuje žádný odkaz pro konkrétní publikum, takové produkty nacházejí své zákazníky. Pravé znalce neobvyklých parfémů, kvalitní a nesrovnatelné vůně získávají specializované výrobky. S tím mohou zdůraznit individualitu, vynikající chuť a naznačit jejich příslušnost k kruhu vyvolených.