Co jsou tenké kníry: typy a fotografie

S pomocí obličejových vlasů se mnoha mužům podaří skrýt svůj věk, ale odhalují svůj tvůrčí potenciál, maskulinitu, originalitu a další kvality charakteru. Holiči často doporučují nosit vousy a kníry pro muže, aby napravili nedokonalosti v jejich vzhledu, aby zakryli vady a asymetrii. Co se týče vousů, můžete pomocí tohoto příslušenství tento obraz doplnit a poskytnout vzhled jakéhosi pobuřujícího.

Kníry jsou nepostradatelným atributem mnoha hollywoodských hvězd a světově proslulých osobností, Hitler, Charlie Chaplin, Vladimir Vysotsky a mnoho dalších jsou toho nejlepším příkladem. Dnes, móda na obličejové vlasy umožňuje mužům experimentovat s jejich vzhledem, transformovat s pomocí různých stylů knírek. Vousy mohou být krátké a dlouhé, tlusté a tenké, ale nejoblíbenější jsou tenké vousy.

Kdo se hodí?

Živí představitelé světových legend, kteří se vyznačovali tenkými kníry, byli mnoha osobnostmi, například Velkými Gatsby nebo Salvador Dali. Antény s tenkou linií mohou být pěstovány dlouho a udržovány krátké, zkroucené nebo rovné. Ve skutečnosti, odborníci v této oblasti doporučují tenké kníry kreativním lidem, silné v duchu a silných vůlí mužů. Nedokážu si to představitpředstavovat tenký knírek bez odpovídajícího oblečení.

Tenké kníry vypadají dokonale na čistě oholené tváři a také v kombinaci s dokonalými klasickými obleky, kravatou nebo motýlkem.Vlasy pro takový knír by měly být hladce položeny a dokonce olízány gelem nebo sprejem.Komické tenké kníry se budou dívat na muže s kulatým obličejem, velkou postavou a za přítomnosti nadváhy.Zbytek tenkého kníru - všestranný knírek pro všechny muže.

Jak vypadají?

]

Mustache Fu Manch

Tento typ knírek bylpojmenovaný podle svého průkopníka zla Dr. Fu Manchu.Jedná se o vegetaci nad horním rtem, která s tenkou čarou padá dolů do dolní části čelisti.

Jedná se tedy o tenký, ale dlouhý knírek, který v tomto případě neleží na horním rtu, ale ustupuje o něco výš od něj, což naznačuje oholenou plochu.

Pro informaci! Vousy podkovy znamenají přesně stejný tvar knírek, mezi horním rtem a knírem by neměly být žádné mezery.
​​

Péče o knírky

Nikdo by se nezmínil o tom, že vousy nejen přitahují pozornost, ale někdy i ženy fascinují.Chcete-li zvolit správný typ kníru, stačí experimentovat a vyzkoušet všechny existující varianty.Chcete-li pěstovat knír, bude to trvat 2-6 týdnů, v závislosti na genetické predispozice člověka k růstu vlasů.Teprve potémůže jim být dána požadovaná délka.

Péče o knírky je v následujících odstavcích:

  • knír by měl být pravidelně čištěn alespoň jednou denně z nosu a v různých směrech;
  • knír by měl být položen pomocí vosku nebo speciálního gelu, vosk by měl být aplikován na vlhký knírek a vyčesán do požadovaného tvaru;
  • můžete prsty otáčet špičkami vousů;
  • Na konci dne by měly být vousy omyty mýdlem nebo šamponem.

Je velmi důležité upravit délku vousů, zejména u mužů, jejichž vlasy rychle rostou.K tomu můžete použít strojek nebo zastřihovač.Pokud člověk neví, jakou formu má knír začít, můžete se poradit s holičem ve speciálním pánském salonu.Pro rychlý růst vlasů potřebujete pravidelně přijímat vitamínové komplexy, které stimulují růst vlasů.

Celebrity, kteří nosí knír Fu Manchu

Nejvýznamnějším současníkem populárního kníru Fu Manchu je hollywoodský herec Hulk Hogan.Několik desetiletí nezměnil svůj oblíbený styl knírek, propagoval je pro mladé lidi a jeho fanoušky.


Navíc tenké a zdánlivě komické kníry zapadají do obrazu nadšení tak harmonicky.Není horší než on v popularitě a lásce k knírku Fu Manchu a John Travolta.

Závěr

Vousy mohou být nejen nástrojem člověka pro vytvoření originálního a rozlišujícího obrazu z davu, ale také vizitky a obrazu.Mnoho slavnýchPříběhy jednotlivce jsou si pamatoval pro jejich charismatický knír, toto je Joseph Stalin, a Hitler, a vyrovnat Charlie Chaplin. Moderní show business je také plný mužů, kteří pravidelně blikají v televizi, předvádějí originální účesy vousů a knírek.