Co je to znečištění u mužů: patologie nebo ne?

Málokdo ví, co je to znečištění, ale v téměř všech těchto věkových skupinách se to děje. Mluvíme o ejakulaci, která sama o sobě nemá žádné vysvětlení, to znamená, že k ní dochází spontánně bez možnosti člověka zabránit tomuto procesu. Poprvé se většina chlapců potýká se znečištěním v raném dospívání, kdy začíná puberta.

Znečištění je vnímáno častěji jako něco nevysvětlitelného a hanebného, ​​i když lékaři říkají, že na tom není nic špatného. Naopak první mokré sny by měly být považovány za znamení začátku sexuální a reprodukční zralosti mladého muže, tj. Jeho formace jako člověka. A aby bylo možné takové situace dostatečně vnímat, musíte vědět, jaké je znečištění, jaké jsou jeho příčiny.

Příčina a původ

Znečištění je ejakulace u muže nedobrovolné povahy bez zjevného důvodu. A znečištění je zcela nesouvisející s masturbací a pohlavním stykem. Překládáme-li pojem „znečištění“ doslovně, z latinského jazyka znečišťuje znečištění. U některých mužů lze tento jev v ojedinělých případech pozorovat jen zřídka, zatímco v jiných několikrát během noci.

Hormonální reakce je zodpovědná za proces ejakulace.systém a práce pohlavních žláz, takže emise by měly být vnímány jako indikátor normálního fungování těchto orgánů.Lékaři říkají další příčinu znečišťujících látek - ochrannou reakci těla na skutečnost, že dochází ke zvýšené koncentraci pohlavních hormonů.Třetí společnou příčinou emisí je mužská sexuální abstinence a absence propuštění.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Noční a dokonce i denní mokré emise jsou běžným jevem, který je určitým signálem těla.Pokud se to stane 1-2 krát týdně nebo jednou za 2-3 měsíce, lékaři nenajdou patologii a odchylku od normy.

Jaké jsou druhy mokrých snů?

V osvědčení o zdravotní nezávadnosti se emise nazývají také evakuace semenných tekutin, která může zabránit městnavému a pohlavnímu styku člověka.Dá se říci, že se jedná o jistý bezpečnostní ventil, díky němuž se osud člověka během dlouhé sexuální abstinence uvolňuje.Lékaři rozlišují mezi několika typy emisí:

  1. Emise ve dne- obvykle se takové jevy vyskytují u mužů v jejich věku, kdy se vysoká koncentrace pohlavních hormonů nepoužívá z důvodu nedostatku sexuálního kontaktu se ženami.Tyto znečištění jsou dále rozděleny do dvou dalších poddruhů:
  • odpovídající znečištění - při provokovánífaktorem je úmyslný nebo náhodný kontakt se ženou;
  • neadekvátní emise - stimulačním faktorem může být vliv vnějších podnětů, ale bez sexuálních podtextů (vibrace během cesty, výbuchy emocí, přetížení, tření).
  1. Noční emise- tyto jevy jsou častější u mužů na pozadí sexuální nadměrné stimulace, intimních snů a prodloužené sexuální abstinence.

Co znamená znečištění a jaké příčiny takové incidenty vyvolávají, takové znalosti pomohou mladistvým pochopit práci jejich těla a těla, je jednodušší s takovými situacemi zacházet. Adolescenti ve věku od 9 do 18 let však budou mít noční případy vymrštění semenných tekutin.

Některé způsoby kontroly znečištění

Protože mnoho mladých mužů bolestně vnímá takové incidenty jako nedobrovolné volby semenných tekutin, lékaři jim doporučují naučit se ovládat své tělo a tělo. K tomu postupujte podle tří jednoduchých pravidel:

  • konzumovat zdravé potraviny vyváženým způsobem;
  • sledovat denní režim;
  • vedou mobilní životní styl, hrají sport.

U starších chlapců lékaři doporučují zbavit se sexuální nadměrné stimulace přirozeným způsobem. Můžete najít trvalou dívku pro pravidelný sexuální život a můžete se pravidelně uchýlit k masturbaci, abyste nevyprovokovali stagnující procesy. Praxe ukazuje, že nejlepší alternativou sexuálního života jeintenzivní cvičení.

Kdy mám získat pomoc?

Znečištění je běžným jevem pouze s určitou četností projevů, ale pokud jejich počet převyšuje běžné hodnoty, lékaři vám doporučují navštívit kliniku. Emise mohou být často ukazateli zvýšené koncentrace pohlavních hormonů, poruch nervového systému, následků zánětlivých procesů v urogenitálním systému.

Návštěva urologa, sexuologa nebo androloga je nezbytná s častými emisemi ve dne nebo v noci. Pouze komplexní vyšetření na klinice pomůže přesně určit příčiny zvýšené nedobrovolné ejakulace. A pouze lékařský specialista může předepsat adekvátní léčbu nebo konzervativní způsoby, jak se zbavit znečištění.

Závěr

Znalost toho, co znamená znečištění, jaké jsou důvody pro jeho výskyt a běžné ukazatele, bude každý mladý člověk, který čelí nedobrovolné ejakulaci, schopen takové incidenty adekvátně vnímat. Znečištění je vhodné během dospívání, méně často se vyskytuje u starších mužů. Překročí-li normální hodnoty, provedou lékaři komplexní vyšetření a předepíše vhodnou léčbu.