Co je to vous a jak se nazývají vousatí lidé?

Lidé s plnovousem mají odvážný, sebevědomý, brutální vzhled. Jsou to temperamenty a štětiny kontrastují s jejich charakterem. Britští vědci prokázali, že kluci s hustou vegetací jsou skutečným magnetem pro ženy. Dlouhé vlasy - důkaz zdravého hormonálního pozadí.

Móda se rychle mění. Pokud to bylo dříve stylové jít hladce oholil, nyní dobře-upravený build-up je symbolem pevné, přísný obraz. Oh, nemůžu se dočkat, až se dozvím víc, že? A co je to vous a jak jsou vousatí muži nazýváni, naučíte se z tohoto článku.

Co je to vous?

Přečtěte si definici z různých zdrojů. Ve vysvětlujícím slovníku Ozhegova se setkáváme: kroutí v dolní části obličeje. Ruská encyklopedie Brockhaus a Efron říká: ostříhat krytinu dolní čelisti s tvářemi, stejně jako přední oblast krku. Vladimir Dal dává ještě širší představu o kudrlinkách:

 1. Oblast uprostřed čelisti pod rty.
 2. Prameny brady s lícemi: dělené. vlasti.
 3. Nadýchaná vegetace na stejném místě u některých zvířat.
 4. Stavba, polykání.
 5. Včelí shromáždění, kdy mnoho z nich sedí bez práce na úlech.

Při pohledu na Wikipedii si můžete přečíst: prickly na dně chlapců, stejně jakourčitých zvířat.Vysvětlující slovník Ephraim uvádí následující vysvětlení: posměšky, které se podobají účesu člověka;Snadná apelace na svižného společníka.Podle slov starověku je neoholená příroda přirozenou ozdobou obrazu člověka, jeho charakteristickým rysem.

Důležité! Vousy jsou zakrytí na dně masky, která charakterizuje mužský sekundární sexuální atribut v důsledku produkce testosteronu.

Vidíme obrovské množství možností.Nyní v jakékoliv nestandardní situaci najdete odpovídající odpověď.Jaké důvody vás vybízejí k tomu, abyste si zkrátili zámky tváře?Vyberte ty hlavní:

 1. Přidání k tvrdosti, trvanlivosti a drsnosti obrazu.
 2. Symbol moudrosti, poznání.Mysl a moc v jedné masce.
 3. Přidává status, závažnost mladým mladým lidem.
 4. Demonstrace vlastního života, touha po svobodě nebo pocta tradicím.
 5. Schopnost být v trendu, pokaždé bez použití holicího strojku.

Význam pro muže

Zvažte ty nejdůležitější.První je symbol pohlaví.Hlavní fyziologický rozdíl mezi pohlavími.Testosteron je hlavním katalyzátorem pro terciární srst.Rychlý vzhled v silnějším sexu, kromě akcí, to odlišuje externě mezi ženami.Vousatí lidé jsou více znatelní před hladce oholenými muži, odlišení jejich obrazem v davu.

Neviditelnost návyků také charakterizuje příslušnost k určité profesi nebo trendu.Bokovky například vymýšlejí svůj vlastní jedinečný styl oblečení, účes, způsoby.Je připojenvětšinou s kreativními sklony.

Mnohá ​​náboženství dávají přednost pichlavým nebo dlouhým pramenům vzhledu.Nosit kudrlinku je považováno za symbolické a holení je hříšné.

Kromě toho štětiny hovoří o zástupci určité státní příslušnosti.Vegetaci lze často vidět u židů, muslimů.Ale mezi Asijci je to vzácné.Pichlavý vzhled - symbol odhodlání.Věnujte pozornost typu lambersexual.To je obraz fyzicky silného, ​​módního, sexy dřevorubce, který se postavil se silnou vůlí.

Pro informaci! ​​Moderní bikers nebo rockers často zvětší kadeře na jejich tvářích.Hippies a beatniks to nezanedbali.Nyní je snadné setkat se se svižnou tvůrčí osobou: umělcem, spisovatelem, hudebníkem, hercem.

Slavní lidé s plnovousem

Osobnosti, které jsou neustále v dohledu nad tiskem, pozorně sledují svůj obraz.Když slavná osoba změní svůj účes, knír nebo strniště, okamžitě se o nich diskutuje v médiích.

Předkládáme vám klasické postavy, které nosí vousy ,a jejichž obraz je neoddělitelně spjat s tvorbou částí tváří:

 1. MichaelGalustyan.Velkolepý růst vzhledu je již symbolem mnoha jeho scénických rolí, každodenního života.Je těžké si představit Michaela bez strniště.
 2. David Beckham.Dobře placený sportovec raději mění nejen styl oblékání, vytváření neobvyklých účesů, ale také experimentování s bradou v různých variantách.
 3. Jim Carrey.Slavný komediální herec vyrostl do šedých pramenů. Ne všichni fanoušci toto ocenili. Zbytek fanoušků se mu ale líbil. Zajišťují, že vousy jsou v pohodě a komik vypadá vážně, stylově.
 4. Johnny Depp. Velkolepý Jack Sparrow nosí strniště Van Dyke. Tento obrázek se stal jeho volací kartou. Navíc, Jack byl tak fascinován tím, že začal sbírat falešné kadeře vzhledu.
 5. Chuck Norris. Bojový mistr, slavný herec, idol mnoha vtipů o vytrvalosti a odvaze, už dlouho nosil trnitost červené. Obrazu se podařilo stát symbolickým, získat humorné legendy, z nichž jeden říká: snažit se oholit, Norris poškodil 90 strojů Gillette Power plus 3 řetězové pily.
 6. Konon MacGregor. Mistr bojového umění má kromě rozvinutých fyzických dovedností jedinečný vnější styl. Paparazzi dychtivě přitahuje jeho tetování těla spolu s štětinami červené barvy.
 7. Leonardo DiCaprio. Také rád mění variace obličejových vlasů. Měl krátký hrot, objemné ruské strniště. Druhá možnost silně přitahovala herce a stala se jeho každodenním způsobem.

Móda vousů

Muži s plnovousem - lesklý obraz slavných hitů z módních domů. Existuje mnoho možností: od malého třídenního prickly po husté, svěží kadeře. V druhém případě mohou kadeře vítr, ozdobit šperky a další milosti. Mladí kluci, sledující tento trend, často vyrůstají z vlasů, aby vypadali pevněji, aby vypadali zralejší. Stojí to za tovzít v úvahu dobu péče o vegetaci: praní, česání, pravidelné řezání.

Krása účesů na obličeji spočívá v tom, že mladí muži a zralí muži si stejně snadno vybírají správný střih.Současná móda v mnoha ohledech přináší brutální pohled.Je těžké být překvapen, protože mírně agresivní, pevný, vytrvalý pohled je skutečný vzhled skutečného muže.S přírodou nemůžete argumentovat.To dokazuje i výzkumná práce časopisu The Grocer.

Zdroj zveřejnil statistické informace o prodeji holicích přípravků.Snížil se o 7%.Souhlasím, říká hodně?Jiná studia říkají: načechrané vlasy formy rodí kluky do 23 let, a lidé, kteří se konali po 50 letech dávají přednost nosit knír.

Odborný posudek
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
Při dlouhodobém nošení občas omyjte šamponem.Pro měkčí, poddajné vlasy někdy používají kondicionér.Vysušte prameny ručníkem, protože fén poškozuje citlivou pokožku.Během dne si vlasy 3 - 4 krát.

Jaký je styl vousatých mužů?

Často se ženy, zejména ženy, zajímají o to, jak se nazývají muži s plnovousem.Odpověď je jednoduchá: vousatý muž, vousy, vousy, vousatý muž.Musel jste tyto názvy slyšet už dříve.Ale co ještě nazývají vousatými kluky?Populární přezdívky jsou také neoholené, zarostlé, dědeček, starý muž.Existují i ​​jiné přezdívky, které se používají méně často.Můžete ji přidat sami.

Styl vousatých mužů jasně zdůrazňuje vzhled, kdy bude pracovat na profesionálech ve svém oboru. Nebuďte líní jít do holičství. Salon nabízí následující typy:

 1. Ruština - strniště, které zcela zakrývá krk, bradu, tváře. Kadeře často leží na horním rtu.
 2. Balbo - střih podobný kotvě, který se liší pouze ostnatým hrotem ve spodní části čelisti. Je širší.
 3. Kotva - tenké vousy nad horním rtem v kombinaci s malým proužkem uprostřed čelisti.
 4. Brett je hollywoodský účes, kde vegetace pokrývá bradu a dolní čelist. Curl whiskry se nepřipojují.
Je to důležité!Nezávisle na výběru vhodného stylu řezání zvažte dva důležité aspekty: tvar vzhledu a barvu kadeře.
 1. Goatee (kozí štětiny). Malý nárůst kolem rtů s dlouhým chomáčem brady.
 2. Krabice - široká vegetace brady a knírek jako "starý Holanďan".
 3. Chinstrap - vlasy, tenký proužek obklopující oblast od chrámu doleva k chrámu doprava.

Samozřejmě stále existuje mnoho dalších typů. Návštěvou profesionální kadeřnictví najdete nejlepší účes.

Načechraná krása

Vousatý muž s dobře upravenými vlasy na obličeji jasně přitahuje pozornost. Po pohledu z dálky je však jasné, že muž sleduje svůj obraz, zachovává elegantní vzhled a zdůrazňuje individualitu. Budete potřebovat trochu času, ale výsledek bude příjemně potěšen.Koneckonců, jak víte, potkávají se svým oblečením.Buďte silný, úspěšný, stylový!