Co je to ruské taktické vousy: historie a fotografie

Nyní se nosí vousy, aby se mužský obraz maskulinity a originality.Nicméně, někteří nosí vousy pro jiný účel.Ruská taktická vousy byla dlouho populární.Nejenže vytváří ohromující pohled, ale také ovlivňuje vojenskou taktiku vojáka.

Pojďme zjistit, kdy začali nosit vousy a co vojáci potřebují.

Co je taktické vousy?

Taktické vousy nevypadají jako módní účes, jeho cílem je chránit obličej bojovníka a dát mu důvěru.Vousy pokrývají celou dolní čelist a mají jinou délku.


Kromě toho se nosí široké kníry a kotlety s taktickým vousem.

Důležité! Na fotografii může taktické vousy vypadat jinak, protože pro každého člověka si vyberou svůj vlastní styl.

Historie

Taktické vousy se nosí od doby, kdy afghánské a irácké společnosti začaly existovat.

Vojáci speciálních sil jej používali k převlečení za místní obyvatelstvo.Navíc ti, kteří pracovali s muslimy, museli nosit takové vousy.

Jak to pomáhá v boji?

Tento druh vousů je pro bojovníka prostě nezbytný, protože chrání obličej před povětrnostními vlivy a povětrnostními vlivy.omrzliny. To také vytváří vážný a impozantní vzhled, který pomáhá soupeři inspirovat strach.

Kromě toho se armáda domnívá, že vousy jsou důkazem bojové účinnosti. Studie ukázaly, že pokud člověk jde do bitvy s vousy, pak se lépe zaměřuje, dělá správná rozhodnutí a opouští bitvu téměř bez zranění. To naznačuje, že samotná forma strachu a mužnosti ovlivňuje emocionální stav bojovníka.

Tyto pokusy přinutily vojáky, aby pěstovali vousy, aby zachránili své životy a zvítězili v boji.

Lékaři zjistili, že pokud člověk neustále nese vousy, zvyšuje hladinu testosteronu a to zase posiluje endokrinní systém. Díky tomu se člověk stává silnějším, vytrvalějším, střízlivě posuzuje situaci, činí moudré rozhodnutí, nestává se obětí stresu a okamžitě se z oblasti orientuje. Testosteron má dobrý vliv na fyzické, psychické a duševní parametry.

Pro informaci! Vousy pomáhají v boji proti chronickému únavovému syndromu.

Stav vousů a emocionální stav

Mnoho mužů již potvrdilo, že vousy zvyšují sebeúctu a pomáhají překonat pocity nejistoty a slabosti. S tímto vědomím musí všichni vojenští muži nosit taktické vousy.