Co je to jumper mužů a co ho nosit?

Existují muži, kteří preferují přísný a diskrétní styl.Takoví zástupci silnějšího pohlaví vědí, co je to svetr a mají tuto věc ve skříni.Na toto téma, pánský svetr: co to je a co nosit s ním stojí za to mluvit blíž, takže každý zástupce silnějšího pohlaví ví, co je to šatní skříň a zda ji potřebuje.

Pánské můstky mohou být vynikajícím doplňkem obchodního nebo rekreačního stylu, který představuje člověka jako vážnou a odpovědnou osobu.Tento typ svetr nemá rukávy, takže se dá bezpečně nosit s klasickými košile.

Co je to svetr pro muže?

Svetr pro muže je jedním z svetrů.Je vyroben z pleteniny nebo pleten ručně, nemá krk, je nosen pouze přes hlavu.Hlavní charakteristiky položky šatníku, jako je můstek, lze považovat za následující ukazatele:

 • přítomnost kruhového nebo čtvercového výřezu;
 • žádné upevňovací prvky, tlačítka jsou povolena v blízkosti krku;
 • Položka šatníku je vyrobena z akrylu, bavlny, vlny, úpletu;
 • má délku mírně nad pasem, k bederní linii, k polovině stehna nebo ke kolenům;
 • rukávy jsou krátké, jednorázové;
 • vVe vzácných případech může být přípravek doplněn kapucí.

Svetr je mírně odlišný od svetrů a svetrů, vypadá to, že je to důležité jak u klasických kalhot, tak i džíny.

Odrůdy stylů

Modely pánských můstků mohou potěšit zástupce silnějšího pohlaví se stylovým designem a rozmanitostí.Zástupce silnějšího pohlaví může najít takovou věc v úložišti následujících odrůd:

 1. Classic.
 2. Skokový můstek.
 3. S asymetrickou sponou.
]

Každá z těchto možností má své charakteristické znaky a měla by být prozkoumána pomocí tohoto režimu:

]
Typ pánského svetru Charakteristické znaky oděvu
Klasika Prvek je řezán tak, že mu dává možnost dobře se postavit a zdůraznit.Výrobek má mělký krk, který má tvar písmene y.
Jumper-polo Model má otočný límec a knoflíkový lem.Tento oděv připomíná vzhled polokošile.
Propojka s asymetrickým uzávěrem Model má upevňovací prvek podél linie švu ramene.Tuto možnost lze najít u samce, ale častěji ve verzi pro děti.

Nejen pletené, ale i pletené pánské svetry mají dobré vlastnosti.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužtvůrce stylistiky
Při výběru můstku byste se měli dívat nejen na velikost a parametry kvality, ale také na to, co se stane v této sezóně.

Barevná řešení

Kardigan by měl být vhodný pro muže nejen ve velikosti, ale i ve stylu.Musíte se rozhodnout, na čem je barva a design lepší.Abychom o této otázce dlouho nemysleli, stojí za to podívat se na věci, které budou barvy v nové sezóně relevantní.

Například v této sezoně budou významní muži, kteří mají následující odstíny:

 • modrá a šedá;
 • 93) černá a hnědá;
 • béžová, hořčičná a smetanová;
 • modely jasnějších barev s geometrickými vzory.

První tři možnosti ze seznamu jsou ideální pro obchodní styl, ale pro denní a sportovní účely můžete použít jasnější možnosti.

Poradenství! Chcete-li vytvořit úspěšný obchodní image, muž by si měl vybrat monotónní můstek s klasickým střihem.Tato možnost vypadá zdrženlivě a pevně.

Co se nosí?

Každý člověk by měl vědět, co s jumperem nosit.Jumper je věc, se kterou můžete vytvořit stylový obraz.V závislosti na stylu tohoto oděvu, to může být nošeno s následujícími věcmi:

 • klasické kalhoty a košile;
 • obleky;
 • kalhoty z tmavých a světlých odstínů;
 • sportovní a běžné nošení.

Pokud se věc hodí k obleku, pak je lepší zvolit stejnou barvu.jako košile by měla být pevná. Takový oděv s jasným odstínem a geometrickým potiskem je dobrou volbou pro denní i sportovní vzhled. Ale z které látky si vyberete můstek, musíte se rozhodnout na základě které sezóny je tato věc vybrána. Perfektní klasická kombinace je pánský svetr s košili, která vypadá velmi dobře.

Jak určit velikost?

Znát typy pánských můstků, můžete přistoupit k výběru výrobků správné velikosti. Chcete-li zjistit svou velikost, člověk potřebuje pouze jeden parametr - obvod hrudníku. Po určení tohoto obrázku se můžete podívat na tabulku velikostí. Tabulka velikostí svetr vypadá takto:

Mezinárodní velikost Ruská velikost Obvod hrudníku
XXS 40–42 81-86
XS 44-46 86-91
s 46-48 91-96
M 48-50 96-101
L 50–52 101-106
xl 54-56 106-111
XXL 56-58 111-116

Tato dimenzionální mřížka pomůže každému muži vybrat si můstku vlastní velikosti.

Stylové obrazy

Jak nosit jumper mužů by měl znát naprosto každý člen silného pohlaví. S touto věcí můžete vytvořit velmi stylové obrazy. Pokud například kombinujete klasický svetr s košili stejného tónu, kravatu a kalhoty. Kompletní obraz může být doplněn bundou nebo bezho

)

Můžete kombinovat skokanské můstky, košile a džínové kalhoty, které vypadají velmi úspěšným a relevantním.Můžete si vybrat sportovní nebo klasické boty, přidat všechny elegantní hodinky nebo jiné doplňky. Modely z roku 2018 jsou svetry s potiskem.

Závěr

Kardigan je stylová věc, kterou by každý měl zahrnout do šatníku.Tato věc dokonale doplňuje denní, sportovní a klasický obchodní styl.

Jeden může najít mnoho nápadů pro použití jumper s jinými věcmi.Vytvoření vlastního jedinečného a nenapodobitelného stylu.Hlavní věc je správně určit velikost a vybrat si produkt z kvalitní tkaniny.Pánský svetr je velmi jednoduchá a pohodlná věc, ale absolutně každý člen silnějšího sexu s ním může vytvořit stylový obraz.Můžete si vybrat několik modelů pro svůj šatní skříň a vytvořit jedinečné obrazy každý den.