Co je lepší vybrat si vousový šampon?

Frekvence mytí štětin přímo ovlivňuje jeho objem, vzhled, měkkost. Často si muži myslí málo o tom, co znamená, že je lepší umýt hřívu, jak provádět hygienu obličeje, neutralizovat mikroby, které se usazují na vlasech vlivem faktorů prostředí. Proto, podle zvyku, péče o kryt hlavy. Ale všechno má své vlastní vlastnosti.

Tento materiál je navržen tak, aby vám poskytl komplexní informace o tom, jak správně používat šampony na vousy, který je navržen tak, aby poskytoval zdravý růst. Pospěšte si číst, vážení představitelé silnějšího pohlaví, a pamatujte: postup péče nemusí být prováděn denně, což znamená, že strávíte minimálně čas udržováním příjemného externího obrazu.

Proč potřebuji šampon pro vousy a kníry?

Při mytí kudrlinek speciálně navrženým přípravkem prospívají bylinné složky přírodních olejů obsažených v kompozici přirozeným tukům z kůže, které jsou příznivé pro vzhled. Tyto vlastnosti nejsou v běžných produktech přítomny, vymývají tuky a suší pokožku. Pak se neoholené vlasy stanou ostnatými,křehké, vlasy začínají vypadávat a vytvářejí radosti.

Výše ​​popsaný proces souvisí se skutečností, že kořeny se rozpadají, oslabují.Použití speciálního léku také odstraňuje nepříjemný zápach kudrlinek, protože každý den bereme jídlo, chodíme po ulicích, kde je prach, smog, kvůli kterému štětiny sbírají bakterie.Proto zabraňují podobnému racionálnímu praní štětin 2-3krát týdně.

Pokud máte krátké štětiny, může být užívání léčiva vyloučeno.Denní kožní maz zcela kompenzuje suchost kůže.Všimněte si, že přírodní prostředek je vhodný pro mytí knírek.Po delší dobu je dostatečná, takže pokud budete růst vlasy pouze nad horním rtem, neváhejte použít.

Co je dobré vědět! Pokud je pro vás stále obtížné rozhodnout se o způsobu, jak se starat o štětiny, zpočátku roste (když je vzhled pramenů měsíc), zkuste použít speciálně navržené (lepší řemeslné) mýdlo.

Základní výběrová kritéria

Nyní, aby se vypraly štětiny, byly vyvinuty speciální šampony tekutých a pevných druhů.Některé jsou vyrobeny pouze na bázi organických složek, jiné jsou také vlastní přísady.Zvažte je podrobněji.

 1. Pevný typ .To dává štětinám obrovskou pěnu, dává dobrý zápach.Je vhodný pro výstřely krátké a střední délky, pění přímo na obličej.Pokud vaše kadeře jsou dlouhé, pak se pěna v dlaních, tření v masivní pohyby.Tento druh však zanechává mírný pocit suchosti s častým užíváním.Proto je lepší neuplatňovatvíce než 2-3 krát za sedm dní.
 2. Typ kapaliny .Jeho vlastností je jemný, jemný účinek na kůži.Vhodné vousy jakékoliv délky.Přípravek se skládá z přírodních olejů, extraktů z organické báze.Příznivě čistí kryt, což zajišťuje kvalitní péči o vlasy.Esenciální oleje s přírodními látkami dávají nejširší paletu chutí, takže vzhled je vždy čistý, osvěžený, voní dobře.
 3. Univerzální typ .Skvělé pro praní pramenů vlasů, vzhledu a také jako sprchový gel.Velmi výhodný produkt cestovatele, protože zabírá málo místa.Vyberte si kvalitní společnost, jejíž produkt splní vaše přání.
  )

Pro informaci! Vzhled kudrlinky, ve srovnání s pokožkou hlavy, mají pevnější strukturu.Tato funkce způsobuje rychlou kontaminaci štětin.Speciálně vyvinuté bylinné přípravky, které důkladně očistí pokožku obličeje, eliminují problém.

Ale než si umýt vlasy z obličeje, které společnosti vybírají, další část vám podrobně sdělí.

Oblíbení výrobci

Existuje několik způsobů, jak vám vaše načechraná hříva udělá radost každý den.Testování různých produktů, pochopíte, co vám nejlépe vyhovuje.

TRIUS

Jeden z vedoucích pracovníků na trhu.Vyrábí se ve formě krémové, pevné, suché, pravidelné konzistence.Jeho složení zahrnuje přírodnírostlinné aktivátory - taurin, bílý pepř, výtažky z máty, mandlí, kokosu.Přirozené vlastnosti urychlují proces budování kudrlinek.Jedna trubka nebo nádoba stačí na několik měsíců používání.

Borodist

Nyní je oblíbený u pevných druhů „Forest“ od výrobce „Borodist“.Účinně čistí normální a mastné vlasy.Kompozice obsahuje d-panthenol, který dodává objemné kadeře, hustotu, lesk.Také složky jsou hydrolaty ylang-ylang s bobkovým olejem.Navlhčují pokožku obličeje, dávají jí jemnost a kosmetické složení rozšíří vůni cedrového dřeva v koupelně.

Hi-Ho

Má širokou škálu možností.Zvažte současnou značku společnosti "Keratin Plus".Je ideální pro vousy a kníry, protože obsahuje látku keratinu, což je protein, který tvoří 85% lidských vlasů.Keratin obnovuje poškozené kadeře, čímž je jejich struktura silnější.Tato látka také dodává zdravý příjemný lesk, pružnost, dává kudrlinky objemu.

Nástroj mimo jiné narovnává kudrnaté prameny.Může být používán denně, dobře se pění, rychle se vypere.Po aplikaci je svěží vůně vzhledu.

Rodina medvědů MR

Švédsko vyrábí mužskou kosmetiku tohoto typu.Charakteristickým rysem je, že vývojáři berou v úvahu zvláštnost nošení účesu vzhledu.Tato značka je k dispozici v lahvích s vybaveným dávkovačem.Aroma a složenírozmanité, a za pomoci dalších přísad, jako je citrusový olej, ricinový, kokosový ořech, kudrlinky rostou rychleji, poslušněji, mají měkkost, pružnost, lesk.

DR Harris

Anglický výrobce se stoletím dějin.Vyrábí se převážně v pevné formě.Design firmy je velmi módní.Hliníkové nádoby, kde jsou umístěny šamponové tyčinky.Vzhledem k tomu, že tento produkt je již docela populární, není to levné.Kvalita je však vysoká.

Jak používat?

Jak prát vousy tak, aby jeho přitažlivost udělala dojem na vás a ty, kteří jsou kolem vás, následující krátká doporučení řeknou:

 1. Před umytím ji trochu navlhčete vodou.
 2. Po zvlhčení vlasů naneste na ruce a poté na obličej pěnotvornou látku.
 3. Proveďte masážní pohyby, rozprostřete pěnu po celé délce účesu a opatrně ji otřete do kůže.
 4. Poté ihned opláchněte vodou nebo po 3-4 minutách.Pokud se rozhodnete držet lék trochu, vytvoří to výživný efekt výživné masky.
Pamatujte!Někteří muži považují za obtížné vysušit vegetaci po mytí.Neumisťujte sušičku příliš horkou.Použijte také balsam kudrlinky vzhled, který bude změkčit, což je jednodušší styling.

Co potřebujete vědět o šamponech?

Pokud chcete mít ostříhaný obličej na obličeji a poté pečlivě pečovat o zdraví vašich zámků, věnujte zvláštní pozornost používaným typům.Statistiky odborníků ukazují, že 96% poptávaných značek obsahujekteré poškozují tělo otravou.

Před zakoupením výrobku pečlivě zkontrolujte štítek.Poznamenejte si následující složky, které způsobují problémy:

 1. Sodiym laurylsulfát.
 2. Coco
 3. Laurethulfát sodný.
 4. PEG

Takové chemikálie zkazí strukturu pramenů, v důsledku čehož se stávají křehkými, ztrácejí pružnost, sílu a matnost.Hlavním důsledkem je, že se tyto látky dostanou do plic, jater, kardiovaskulárního systému.Hromadění škodlivých nečistot může způsobit rakovinná onemocnění.Pokud vidíte výše uvedené složení, neváhejte a odmítněte lék.

Důležité! Pokud je těžké vousy umýt každý den, není to nutné.Za minutu se tvářte pod proudem teplé vody a přejíždějte rukama po pramenech.To je dostačující až do dalšího promývacího postupu s fyto přípravkem.

Doporučení odborníků

Rady kadeřníků nebo holičů, kteří se starají o vegetaci vnějšího obrazu, vám vždy pomohou vypadat elegantně a stylově:

 1. Pro nadýchaný vzhledvhodné léky, které netvoří lupy, podráždění kůže vašeho vzhledu.Vyberte si svůj nejefektivnější šampon.
 2. Pokud svědění obličeje bolí, získáte specializovaný olej.Finanční prostředky na alkohol budou nadbytečné, protože po nich budete cítit pocit pálení, suchou pokožku.
 3. Kudrlinky obličeje musí být umyty.Alespoň jednou za 3 dny zajistěte dovolenou na kudrlinkách.Pak tě potěší svýmsnadnost, měkkost, hladkost.
 4. Prodám hřeben s řídkými, širokými zuby.Každé ráno si načechrajte svůj nadýchaný růst vlasů tak, aby si vzpomněla na tvar.
 5. Pravidelně porostlá vegetace střední a dlouhé délky.Zobrazí se přehledný, jasný obrys.
 6. Neustále upravujte vousy nůžkami, protože jejich růst je nerovnoměrný.Pro dobrý vzhled použijte vosk.
 7. Mírně uplatňovat kosmetické prostředky.
 8. Aby se odstranil nepříjemný zápach pramenů, bude aromatický olej dobře padat, což zakryje tabákový kouř nebo některé jedlé kořeněné pokrmy.
 9. Po umytí si obličej umyjte ručníkem.
 10. Pokud nosíš vousy, vím: hlavní je, že se ti to líbí.Když tomu tak je, vezměte si to snadněji k názorům ostatních.
Poradenství! Vyberte detergenty na základě osobních vlastností obalu.Nenechte si spěchat na nákup prvního nástroje, který se objevil.Zvažte všechny možnosti, možná si nechte poradit s dermatologem.

Hodnocení zákazníků

Chcete-li vytvořit ucelený obraz, musíte mít názory těch, kteří již podobné výrobky používají.Dáváme je zde:

 1. "Dnes jsem obdržel produkt" TRIUS ".Snadno se aplikuje, s dominantní příjemnou vůní v celém prostoru.První dojem potěšil, děkuji “
 2. „ Můj rozkaz pochází z „TRIUS“.Mám značkový vosk, šampon.Ještě jsem nepoužil vosk, protože vousy jsou stále krátké, ale druhý už měl časprosím s jeho účinkem. Díky "Trius!"
 3. „Pokud je vaše tvář citlivá, zvlhčovač, který bude obzvláště užitečný v zimě. Upřednostňoval jsem produkty "Trius". Kvalita je dobrá, vůně je příjemná. Takže muži někdy používají krémy, i když je to sotva znatelné. Brzy si objednám šampon “
 4. „Chtěl jsem dát svému manželovi dárek k narozeninám. Postaral jsem se o to dříve, než jsem objednal sadu produktů Borodist. Rozsah je nádherný. Velmi jsem se obával, zda by se mi to líbilo, ale ocenil, a brzy si objednal tento výrobek. “
 5. „Okamžitě přitáhl vzhled výrobku„ Borodist “. Má zvláštní respekt! Rozhodl jsem se experimentovat, objednal jsem si pevnou fytopreparaci. Pro čtvrtý měsíc pravidelně používám jednu láhev. Myslím, že si objednejte více. Doporučuji všem lidem! “
 6. „Borodist“ je zajímavá společnost, která nezaostává za módními novinkami. Přečetl jsem si kompozici a uvědomil jsem si, že pokud milujete své vlasy, musíte si ji vzít. Velmi ohromen hřebenem pro česání jeho tvaru, kompaktní velikosti, atraktivního stylu s logem značky. Kromě toho je vyroben z kvalitního materiálu "
 7. „Jelikož„ Hi-Ho “je zcela ruská značka, vznikla nejprve nedůvěra. Jednou se ještě odvážil koupit briolin. Hodně se mi líbilo. Samostatně chválím obal, chuť, barvu. Díky přirozeným složkám cítíte příjemné pocity. Značka se objevila v roce 2014, ale již se jí podařilo doporučit. “
 8. „Existují obdobné„ Hi-Ho “analogy zahraniční produkce? Pro měkvalita ruského zboží je i nadále pochybná a volba, kterou chci zastavit na tom nejlepším “
 9. „Jednou jsem se podíval na přítele v balíčku Hi-Ho. Bylo to zajímavé, rozhodl jsem se tento nástroj vyzkoušet. Bydlím v Moskvě a mohu s jistotou říci, že je těžké najít takovou věc. „Hi-Ho“ perfektně drží kalhotky, dává dobrou chuť. “

Chic choice

Přáli bychom si, aby jste takto vousatým mužem naší doby řekl po získání zboží vhodného pro sebe. Přinášet strniště je odvážné rozhodnutí, které vyžaduje čas, péči a peníze. Pokud máte rádi zdravý, silný, odvážný účes obličeje, budete s ním vždy a všude úspěšní. Experimentujte nejlépe. Úspěchy!