Co je lepší: contex nebo durex?

Většina párů a svobodných mužů používá kondomy dnes.Úkolem antikoncepce je ochrana před nechtěným těhotenstvím a před pohlavně přenosnými infekcemi.Při výběru mezi mnoha značkami a typy modelů se muži zajímají o to, co je lepší, Contex nebo Durex?

Skutečností je, že na trhu kondomů tyto dvě značky zaujímají přibližně stejné pozice v nabídce a poptávce a statistiky potvrzují, že většina mužů těmto výrobcům důvěřuje.Abychom pochopili, které kondomy jsou lepší, Contex nebo Durex, článek bude i nadále poskytovat srovnávací popis.

CONTEX A DUREX jsou dvě známé značky pro výrobu antikoncepce

Contex je nejoblíbenější značkou kondomů nejen v rámci hranic Ruska,ale ve všech zemích světa.Navzdory nízkým nákladům splňují všechny kondomy standardy kvality a potřeby spotřebitelů.Jedná se o kompetentní cenovou politiku v tandemu s nejširším sortimentem a vysokou kvalitou, která vysvětluje první pozice značky ve špičkovém hodnocení.

Společnost Durex je důstojným konkurentem značky Contex, což také dokládá stálý nárůst popularity a rozšiřování sortimentu.Název pochází z několika slov - Trvanlivost (pevnost), Spolehlivost (spolehlivost), Excellence (nadřazenost).Německá prvotřídní kvalita v tandemu s dostupnými cenami učinila Durex oblíbenými mezi ruskými muži.

Obecné informace

V současné době je výrobcem kondomů Contex britská společnost AVK Paulpharm INV.Hlavní a největší továrna na výrobu kondomů se nachází v Thajsku.Pouze on produkuje více než 1 milion kondomů ročně.Práce se týkala moderních průmyslových zařízení a inovativních materiálů.

Modely jsou vyrobeny z přírodního latexu s přídavným silikonovým mazivem, v průběhu vývoje procházejí zkouškami a zkouškami s elektronickým zařízením, teprve poté, co jsou v prodeji.Každý výrobek splňuje normu GOST 4645-81 a mezinárodní normu ISO 4074: 2002.Průměrná velikost bytu je 180/52 /0,06.

Pro informaci! Durex je německá značka, která začala svou existenci v roce 1929, kdy tvůrce poprvé zaregistroval název společnosti.V roce 2010 byla výroba prodána dalšímu majiteli Reckitt Benckiser, ale od té doby se nic nezměnilo, ani kvalita, ani poptávka, ani cenová politika.

Moderní sortiment kondomů Durextak rozmanité, že uspokojí požadavky každého člověka. Právě Durex začal vyrábět kondomy s anatomickým tvarem, ale také uvedl na trh první modely s lubrikanty, pro alergiky společnost poprvé uvedla na trh nelatexové modely, díky kterým byl nazýván skutečným inovátorem ve světě bariérové ​​antikoncepce.

Ve ​​kterých zemích se vyrábí

Pobočky Contex a Durex jsou dnes rozptýleny po zemích a městech po celém světě. Původně však Contex patřil britské korporaci AVK Polupharm INV a dnes se její pobočky nacházejí také v Thajsku, Koreji, Japonsku a České republice. Pokud tedy obal říká "Made in Korea" nebo "Made in Japan", nemluvíme o řemeslech.

Durex je německá značka mužských antikoncepčních prostředků a dnes se továrny ve Velké Británii, Thajsku, Bělorusku, České republice, Indii, Rusku a dalších zemích zabývají výrobou. Ve skutečnosti, ukazatel toho, kde přesně se vyrábějí kondomy obou typů dnes, nemá žádný rozdíl, protože výroba je založena na obecných zásadách.

Přínosy produktu CONTEX

Britský výrobce kondomů Contex není bezpochyby lídrem v určitém segmentu trhu. Toto je kvůli velkému seznamu působivých výhod kondomů, jmenovitě:

 • široký rozsah- více než 15 typů kondomů, lišících se výrobními, velikostními, hustotními, reliéfními, účelnými pro různé druhy pohlaví a další charakteristiky;
 • nízká cena-je obtížné najít hodný analog na kondomovém trhu se stejnou nízkou cenou a vynikající kvalitou (v průměru 60-100 rublů);
 • dostupnost- takové kondomy můžete najít v jakékoli pobočce lékáren, specializovaných prodejnách, na internetu;
 • tloušťka stěny- ve srovnání s důstojnými konkurenty je tloušťka kondomů Contex tenčí v průměru o 0,01 mm.

V sortimentu této značky najdou muži klasické modely, možnosti pro anální, klasický a orální sex, stimulování ženských kondomů, tlustých nebo super tenkých modelů. Výrobce má vlastní výzkumnou základnu, kde jsou vyvíjeny nové modely podle inovací ve světě.

Co dělá DUREX kondomy

Durex je inovátorem uznávaným celým světem, který pravidelně předkládá světu nové výrobky, o nichž dosud nikdo nevěděl. Tento kondom s anatomickým tvarem a silikonovým mazivem navíc obsahuje linii pro protivníky latexu.

Mezi hlavní rozdíly mezi kondomy Durex patří také:

 • kvalita materiálů- výrobce používá pouze vysoce kvalitní přírodní latex, který je pružnější a měkčí, ale zároveň trvanlivý a spolehlivý;
 • mazivo- pouze Durex se může pochlubit množstvím maziva, které přímo ovlivňuje kvalitu pohlaví;
 • rozsáhlá typická velikost- výrobce má střední modely, stejně jako velké a opačné malé velikosti pro muže různýchvěku a velikosti;
 • třída prémie--to vysvětluje cenu, která je o něco vyšší než cena konkurenta (v průměru 150 rublů);
 • široký sortiment- Pravidelně se vyrábějí silnostěnné a ultratenké modely, reliéfní, vonné a další možnosti pro různé pohlaví.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Mnoho odborníků a mužů má sklon věřit, že Durex vyhrává v kvalitě a spolehlivosti antikoncepce.Ale ne všichni muži jsou ochotni přeplácet, takže obě značky soutěží.

Srovnání kondomů CONTEX A DUREX

Obě značky mají několik řad kondomů, například klasické verze, modely s tenkými stěnami pro citlivé pohlaví nebo kondomy se silnou stěnoumaximální spolehlivost nebo anální sex.Chcete-li určit úkol, Durex nebo Contex, můžete porovnat několik známých sérií.

Contex Long Love a Durex Long Play

Kondomy pro prodloužení pohlavního styku a řešení problému předčasné ejakulace jsou hitem posledních let.Kondomy společnosti Kontex s anestetiky na vnitřní straně výrobku se nazývají Contex Long Love, v Durexu stejná možnost - Durex Long Play.Anestetikum pro obě antikoncepce snižuje citlivost penisu, několikrát prodlužuje sex.

Rozdíly stále existují:

 • Durex má speciální anatomickou formu Easy-on, kteráusnadňuje umístění kondomu na člena;
 • Contex nenazývá jasnou dávku anestetika, což znamená, že není možné předem určit stupeň účinku zmrazení;
 • Durex je vyroben z latexu nejvyšší kvality s menší pórovitostí a větší elasticitou;
 • Contex je mnohem levnější, což je pro mnoho mužů silný argument.

Contex xxl a Durex xxl

Pro oba výrobce je k dispozici samostatný soubor kondomů větších než průměr. Oba kondomy mají stejný rozsah velikostí - kondom délka 220 mm, šířka - 57 mm pro muže s působivými rozměry genitálního orgánu. Struktura produktů se také shoduje.

Rozdíly mezi modely stále existují:

 • Durex se může pochlubit anatomickým tvarem kondomu a zesíleným prostorem pro hlavu;
 • Contex má rovnou klasickou podobu, která není vždy pohodlná pro muže s velkým ptákem;
 • tloušťka stěny Contex je 0,065 mm a tloušťka Durexu je 0,07 mm;
 • za cenu, jakou je Contex loajální spotřebitelům.

Nejtenčí Durex a Contex

Tenká stěna kondomů je příležitostí pro muže, aby si vychutnal nejpřirozenější pocity sexu a zapomněl na přítomnost kondomu. V Kontexu existují takové modely, například Contex Lights, ale značka Durex se může pochlubit podobným modelem Durex Invisible.

Rozdíly se skládají pouze z několika parametrů:

 • oba kondomy mají velikost 180/52 mm, ale pro Contex je tloušťka stěny 0,05 mm a pro Durex 0,04 mm;
 • pro Konteks cena je 120 rublů.pro 3 kondomy, na Durex 250 rub. pro 3 kondomy.

Silné kondomy pro spolehlivou ochranu

Pro anální sex a nebezpečné vazby s neznámými partnery se mužům doporučuje používat kondomy se zesílenými stěnami. Kontext společnosti má takový návrh - to je Contex Forced, v Durex - Durex Extra Safe. Liší se ve velikosti a cenové kategorii:

 • Contex Forced má délku 195 mm, šířku 56 mm a tloušťku stěny 0,08 mm;
 • Durex Extra Safe má délku 180 mm, šířku 52 mm a tloušťku stěny 0,09 mm;
 • Contex nucený s 3 kondomy bude muset zaplatit 120 rublů za balíček;
 • Balení Durex Extra Safe bude stát 200 rublů.

Contex Romantic a Durex fruity Mix

Další populární série kondomů je ta, která má ovocné příchutě a je vhodná pro orální sex. Značka Kontex se nazývá Contex Romantic, zatímco Durex má ovocný mix Durex.

Hlavní charakteristiky pro srovnání:

 • Durex ovocná směs má velikost 180/53 mm s tloušťkou stěny 0,07 mm;
 • Contex Romantic má velikost 180/52 mm s tloušťkou stěny 0,06 mm;
 • oba výrobky mají hladký a přímý tvar a ovocné příchutě;
 • v kondomech Durex různých barev, ve standardním odstínu Contex;
 • Durex ovocná směs 3 kusy v hodnotě 180 rublů, Contex Romantic 3 kusy 160 rublů.

Recenze produktu CONTEX

Igor, 34 let, Saratov . Kondomy Contex vždy kupuji, protože v kvalitě nejsou nižší než u jiných značek, ale o něco levnější. Jeho manželka má rád Contex romantickou sérii nejvíce, obzvláště když on přijde s banánovou příchutí.(jahoda nepřirozeně ostrá).

Daniel, 31, Novosibirsk .Mám velikost reprodukčního orgánu více než normální hodnoty, proto bylo pro mě těžké najít nejlepší volbu pro kondomy.Contex xxl dokonale "sednout" ve velikosti, netřepejte, nesklouzejte, a oni stojí málo, nemůžete ušetřit na sexu.

Ilya, 40, Murmansk .S věkem a kvůli mým špatným návykům jsem měl v posteli jemný problém - předčasnou ejakulaci.Zachránili mě kondomy Contex Long Love, mají dostatek anestetika, aby neztratili citlivost.Pokud jsem předtím měl dost 5-10 minut, teď stojím až půl hodiny.

Recenze výrobků DUREX

Oleg, 24, Moskva .Nedávno vyzkoušeli antikoncepci s anestetikem Durex Long Play a byl příjemně překvapen.Snadno se obléká, mírně otupuje pocit, takže jsem s dívkou padal po dobu 40 minut.Myslím, že cond je vynikající řešení pro ty muže, kteří nemohou rychle přivést svého partnera k orgasmu.

Alexey, 31, Kirov .Moje žena neměla ráda orální sex, něco opovrhovala, nevím.Ale když jsem si koupil ovocný mix Durex, byla schopná relaxovat a zapomenout na předsudky.A teď, bez Durex ovocného mixu, nemyslím ani na sex.

Ivan, 25 let, Omsk .Ještě nemám holku a jednou jsem neměl to štěstí, že jsem si vyzvedl nepříjemnou infekci od neznámého partnera.Teď, z cesty škod, kupuju kondomy se silnou stěnou, vše nejlepší, co považuji za Durex Extra Safe.Navzdory silnéKondom nepoškozuje pocit sexu a cítím se lépe, že sex je co nejbezpečnější.

Závěr

Společnost Kontex je britský výrobce, který nepotřebuje reklamu. Jeho kondomy jsou na celém světě nejvyšší, protože mají dobrou kvalitu, nízké ceny a široký rozsah. Durex - německá výroba prémií na kondomy, za které musíte zaplatit o něco více peněz. Durex však pravidelně překvapuje svět inovacemi a důmyslným vývojem. Srovnávací analýza ukázala, že kontext je ziskový a Durex má lepší kvalitu.