Co je dívce dáno na 30 let: seznam dárků

30 let pro většinu žen se stává jakýmsi milníkem, oddělujícím bezstarostnou mládež a vstup do dospělosti. Někdy je tak těžké vybrat si dárky pro takové dámy, že muži udělají řadu chyb. V našem článku najdete cenné tipy a hotové nápady, které dávají dívce 30 let.

Nejdříve se zamyslete nad tím, jaká kritéria si vybrat, jak důležitá je originalita, praktičnost a hodnota současnosti. Rozhodněte se, která kategorie žen patří pachateli - kariéristům, intelektuálům, mladým matkám, kreativním lidem nebo kariéristům? Řiďte se pravidly etikety, jak navrhovat a prezentovat dárky.

Hodnocení dárků pro dívku 30 let

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Kožená bunda nebo kožich
\ t
Celkové skóre
7
-
+
7
Kávovar
Celkové skóre
6
-
+
6
Gadget
Celkové skóre
5
-
+
5
Zlatý prsten
Celkové skóre
5
-
+
5
Sada na manikúru
Celkové skóre
4
-
+
4

Doporučení pro výběr dárku pro dívku k 30. narozeninám

Narozeninový dárek k 30. výročí by měl být pečlivě vybrán s přihlédnutím k různým faktorům a kritériím, neboť se jedná o výročí a osobní důležitý svátek pro dívku narozenin. Zopakujte, co její vkus, preference, koníčky, jaký druh činnosti dělá, kdo jste osobně.

Výběr dárku je ovlivněn:

 1. Dívčí vkus- vědět, co se jí líbí, na co jenikdy neuděláte chybu při výběru dárek. Pokud má ráda vařit, je pošetilé dávat stojan s barvami, pokud je ruční práce, nádobí nebo vysavač pravděpodobně nepřispějí k jejím zájmům.
 2. Kdo je profesí- neméně populární jsou profesionální dary a upomínkové předměty. Obchodní dáma bude mít rád kvalitní doplňky z papírnictví, kreativní člověk bude mít rád věci, ze kterých můžete čerpat inspiraci.
 3. Kdo je dárcem k narozeninové dívce- vezme v úvahu stupeň blízkosti vašeho vztahu. Pokud si nejste dostatečně blízcí, rukou něco univerzálního a neutrální, pokud jste v dlouhém vztahu, můžete si vybrat něco osobního. Kolegové a přátelé mohou být v tomto oboru vynalézaví a originální, manžel - romantičtí, příbuzní - praktičtí.

Kritéria, jimž by měl dárek odpovídat dívce

Abychom pochopili, jaký by měl být ideální dar pro ženu, musíte v zásadě vědět, pro co je spravedlivý sex. Jedním z nich je důležitá romantika, jiní obdivují originalitu a kreativní přístup, třetí má rád užitečné a praktické věci. Na základě toho lze identifikovat hlavní kritéria:

 1. Originalita- pro dámu není lepší dar než překvapit svou originalitou a nestandardním přístupem k výběru dárek. I když je to užitečná věc nebo suvenýr, zaměřte se na zajímavý design, přidejte krásnou kartu, květiny,nečekaným způsobem.
 2. Splnění tužeb, užitečnost, praktičnost- výročí je také obvyklé dávat to, co je skutečně nezbytné pro dívku narozenin. Wise dámy krátce před svátkem nenápadně, co potřebují. Je-li dívka má sen, je to ve vaší moci splnit.
 3. Návrh a způsob předložení daru- pokud jste již rozhodli o tom, co máte předat dívce narozenin, je čas přemýšlet o tom, v jaké formě a jak to děláte. Bez ohledu na specifika a hodnotu dárku, postarejte se o slavnostní balení, protože dámy jako všechno světlé a krásné. Ruku jistě osobně a včas, doprovázet dárek s květinami, pohlednice a slova blahopřání.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Nabízíme Vám zajímavý hack života, jak zjistit, co je nejlepší dát 30. výročí dívky. V předvečer svátku řekněte, že jste jí připravili velké překvapení. Když začne hádat, co to je, první možnosti, které pojmenovala, se pro vás stanou podvádět.

TOP 15 standardních dárků pro dívku na 30 let výročí

Pokud jste zmatení ohledně toho, co může dívka dát do svých 30. narozenin, nabízíme vám nejlepších 15 nápadů standardu a win-win. To by mohlo zahrnovat různé květiny, oblečení, nádobí, pomůcky, domácí spotřebiče, spodní prádlo, spotřebiče a výrobky pro osobní péči, suvenýry, certifikáty a mnoho dalšího.

Květiny s láskou

Je obvyklé, že ženy dávají květiny k narozeninám, takže si vyberete zajímavou kytici, nebo si můžete vybrat originální verzi - květiny v krabici. Pokud je mezi vámi romantický vztah, můžete přidat kytici s poznámkou, do které můžete psát milostná slova a blahopřání.

Kožená bunda nebo kožich

Základní věci v šatníku každé dámy budou kožešiny a kožené výrobky. Ve své moci potěšit ji novými šaty, ať už se jedná o koženou bundu nebo kožich z přírodní kožešiny. Podívejte se na moderní modely, a pokud pochybujete o výběru, dejte certifikát do skladu těchto oděvů.

Neobvyklé pokrmy

Pokud se snažíte o originální dárek, chcete-li překvapit a potěšit hrdinu této příležitosti, můžete zvážit soubory neobvyklých jídel. Co to mohlo být? Například sada brýlí nebo brýlí s rytím nebo jejím jménem, ​​kruhy se senzory, brýle ve tvaru srdce, talíře s fotografiemi a mnoho dalšího.

Šperky

Klasickou, ale drahou volbou pro dárek by byly šperky, které by každá žena chtěla. To může být prsten, náušnice, náhrdelník nebo náramek, pokud máte dostatek finančních prostředků, můžete si vybrat hotový set. Dobrý nápad by bylo objednat si rytý výrobek.

Miniaplikace

Praktický dárek pro moderní dámu, bez které si je těžké představit každodenní život. Může to být buď novodobý smartphone, nebo chytré hodinky se spoustou užitečných funkcí, elektronická knihapro čtení, tablety nebo přehrávače pro poslech hudby

Kávovar, kávovar na gejzír

Pokud hrdina této příležitosti pravidelně používá kávu, dá jí přírodní kávu, dá jí speciální kávovar nebo kávovar.První varianta poskytuje nejen funkci vaření, ale také mletí zrna.Po takovém dárku na běžném svátku si můžete dopřát elitní kávu.

Masáž obličeje

Masáž obličeje bude pro ženu neméně užitečným a příjemným dárkem.Toto zařízení vám umožní pravidelně provádět profesionální péči o pleť, zlepšovat tón, barvu pleti, pružnost.Jistě, mnoho žen sní o takovém asistentovi doma.

Sada na manikúru

Sada na manikúru bude stejně užitečným a relevantním dárkem, protože všechny dívky tráví mnoho času péčí o ruce a nehty.Vyberte si nejkomplexnější možnosti, kde budou všechny potřebné nástroje a příslušenství.

Dobré parfémy a kosmetika

Pokud přesně víte, jaké značky a značky vaše dívka upřednostňuje, jaké chutě má na mysliVýběr parfémů a kosmetiky, můžete potěšit její hotové sady výrobků na dlouhou dobu.Můžete balit kosmetiku a parfémy v krásné dárkové krabičce nebo koši.

Osvědčení o značkovém dámském obchodě s oblečením

Nejoblíbenější dárková volba dnes je darcertifikát. Díky tomuto kupónu může žena získat spoustu potěšení a příjemných emocí z nakupování, které zaplatíte sami za sebe. Pokud víte, které butiky a obchody preferuje, neváhejte si zakoupit certifikát.

Krásné ložní prádlo

Za 30 let je již téměř každá žena plnohodnotnou milenkou svého hnízda a můžete jí pomoci vytvořit útulnost tím, že představíte krásné ložní prádlo. Vyberte si kvalitní přírodní látky a světlý originální design.

Osvědčení o masáži​​

Neméně příjemnou a originální verzí bude certifikát pro průběh masáže. Pokud hrdina příležitosti stráví spoustu času v práci, sportuje, váš dárek jí umožní relaxovat a těšit se z takové relaxace.

Pojmenovaný kruh, vytvořený podle vlastního náčrtu

Další zajímavý a chladný, a co je nejdůležitější, není drahý dárek, je osobní hrnek, který bude proveden na vaši objednávku. Můžete si vyzvednout tisk fotografií, nápisy, různé kresby jako design, nebo můžete porazit nápad s neobvyklým tvarem.

Sada pro vyšívání nebo pro jiné hobby

Pokud vaše přítelkyně již má určité koníčky a koníčky, můžete přispět k vlastnímu rozvoji tím, že představíte soubory s nástroji, materiály a vzdělávací literaturou. A i když je to něco nového, určitě to bude příležitost rozšířit okruh zájmů.

Některé myšlenkydárek pro dívku k 30. narozeninámSouhlasím s tím, že dar intelektuální, kariérní ženě, ženě módy, mladé matce nebo kreativní osobnosti - to jsou radikálně odlišné myšlenky.Proto než se rozhodnete pro zajímavou nabídku, rozhodněte, do které kategorie patří vaše narozeninová dívka.

Dárky pro intelektuály

Taková dáma by neměla dávat kosmetiku ani doplňky, vaše volba by měla být hluboká a plná významu.Tam, kde je to vhodné, budou k dispozici různé magisterské kurzy, školení a vzdělávací literatura o:

 • astrologii;
 • vaření;
 • vitráže;
 • malba;
 • umění keramiky;
 • počítačové programy atd.
Důležité! Kniha se stane možností win-win a už víte, jaký žánr a charakter to bude.

Dárky pro fashionistas

Móda tráví mnoho času na svůj vzhled a vytváří určitý obraz.Chápete, že se jí líbí stylové věci, doplňky, kosmetika a značkové parfémy.Je však nepravděpodobné, že byste ji mohli potěšit kvůli nedostatku povědomí o těchto záležitostech.Řešením bude dárkový certifikát a kupón do butiků a nákupních center.

Další zajímavou myšlenkou je focení v konkrétním předmětu.Můžete jí dát oblíbené vydání časopisu s fotografií na obálce.Věnujte pozornost tomu, co šperky preferuje, bude to pro vás vodítko, kteréšperky a šperky mohou být vybrány pro výročí.

Pro tvůrčí osobnosti

Pokud má narozeninová dívka zájem o hudbu, můžete jí podat hudební nástroj, vstupenky na koncert svého oblíbeného umělce, vzácné sbírky hudby, hráče, sluchátka. Pokud mluvíme o neformalke, můžete podat certifikát v chladném tetovacím salónu. Milovník kreslení bude milovat stojan, toolkit, vzdělávací literatura, grafický tablet a další. Švadlena se stane nepostradatelným pomocníkem pořadatelem šatníku nebo prostornou šperkovnicí.

Mladá matka

O čem sní mladá matka? Jistě, o volném čase a zábavě, která je ve všední dny tak málo, vyhláška. Ideálním dárkem by byl certifikát v SPA centru, kosmetickém salonu, butiku oblečení a obuvi, stejně jako datum v dobré restauraci.

Karerist

Vzhledem k tomu, že narozeninová dívka tráví spoustu času v práci, bude mít ráda nějaké drobnosti a doplňky na pracovišti. Může se jednat o pohodlnou počítačovou židli, ortopedický polštář, prémiové psací potřeby, doplňky a papírnické nástroje, figurky.

Co nepřijímá za 30 let dívku

Po pochopení toho, co je předloženo příteli, milované ženou, příbuznou nebo kolegou po dobu 30 let, stojí za to diskutovat o nevhodných nápadech a návrzích, aby se předešlo chybám.

Dárky s negativním podtextem jsou zakázány, například:

 • řezné a propichovací předměty, jako jsou nože,vidlice;
 • žluté květy, které jsou symbolem odloučení milujících srdcí;
 • perly, které jsou spojeny se ženskými slzami a bolestmi;
 • zrcadla, která mohou v sobě hromadit negativní;
 • hodin, které slibují oddělení, dlouhé oddělení, hádky.

Také seznam neúspěšných pánví zahrnuje věci, které mohou způsobit smíšenou reakci u ženy, například:

 • zeštíhlující korekční prádlo;
 • krém proti vráskám;
 • váhy;
 • osvědčení o způsobilosti;
 • prostředky na hubnutí vlasů;
 • léky;
 • literatura o tom, jak zůstat mladý, štíhlý, jak jíst, zhubnout atd.
Tip! Pamatujte, že musíte najít něco, co bude zajímavé a nezbytné pro narozeninovou dívku, a ne, aby se vešly vaše nápady.Pokud to bude nezapomenutelný, originální a cenný dar.

Závěr

Co je důležité pro každou dívku narozenin?Za prvé, krásná prezentace a prezentace dekorace, ve druhé - krásná kytice květin, ve třetím - upřímné přání.Jediné, co musíte udělat, je najít to, co je vhodné pro její věk, zájmy, vkus, psychologický typ a typ aktivity.Článek představil 15 nejlepších nápadů a návod, jak si vybrat kariéru ženy, intelektuála, mladé matky, kreativní osobnosti a módy.