Co dělat, pokud máte malého člena: větu nebo ji můžete opravit?

Anatomie struktury těla a těla je uspořádána tak, že každý člověk má individuální rozměry a rozměry genitálií.A mnoho mužů je znepokojeno otázkou, jakou velikost penisu je považováno za normální, co dělat, když malý člen a jeho velikost nesplňuje přání vlastníka?

Ve skutečnosti, statistiky říkají, že asi 90% mužů je nespokojených s jejich rozměry pohlavních orgánů a více než polovina trpí tímto pocitem čistě kvůli předsudkům a komplexům.V lékařské praxi existuje norma, tj. Ukazatele, jaká by měla být velikost penisu průměrného člověka.

Jaká velikost penisu se považuje za standardní?

Jaká je ideální velikost mužstva ?Chcete-li říci jednoznačně, kolik centimetrů by mělo být členem určitého člověka, nemůže.Je známo, že velikost pohlavního orgánu je přímo závislá na velkém seznamu faktorů a ukazatelů.Navíc ne poslední roli hrají národnost, vybavení těla, věk člověka a jeho genetika.

Lékařské osvědčení považuje tři klasifikace penisů podle velikosti:

 1. Velké , kdy je falus delší než 20 cm.a dokonce i tozástupců afrických závodů.
 2. Normální , kdy délka falu je 12-18 cm, do této kategorie spadá více než 60% mužské populace celého světa, což znamená, že tato velikost je považována za normu. Kromě toho medicína říká, že je to ideální velikost, s ohledem na strukturu ženských pohlavních orgánů.
 3. Malé , kdy délka falu je 10 cm nebo méně. Patologie, jako je mikropenis, se nachází mezi 5% mužské populace a nejčastěji je to důvod k léčbě.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Mnoho mužů je vystaveno předsudkům a stereotypům, které ženy mají jako velká velikost falusu. Sociální ankety potvrdily, že pro ženy je tloušťka falusu důležitější než jeho délka a nadměrně velký penis způsobuje pocit nepohodlí při sexu.

Zvláštní pozornost by měla být věnována otázce, jak správně měřit velikost falusu. Jeho délka je určena pravítkem, krajními body jsou okraj hlavy penisu a úhel pěnění (90% mezi základnou penisu a přední stěnou břicha). Měření se provádí na horní části falusu nebo na straně ve vztyčeném stavu.

Co když máte malý penis?

Než se člověk rozhodne, co dělat, pokud malý člen přirozeně způsobí spoustu nepohodlí a úzkosti, je důležité rozhodnout, zda existuje místo pro patologii nebo zda je to jen předsudek. Měříte-li délku falusu, můžete pochopit, že malý člennesmí být delší než 9,5 cm Pokud jsou parametry následující, stojí za to hovořit o patologii mikropenis.

K rozvoji takové patologie mohou vést tyto faktory:

 • trauma genitálií;
 • vrozené anomálie vývoje, zejména kryptorchidismus, kraniofaryngiom, anorchismus, Pasculani, Noonan, syndrom Del Castillo);
 • nedostatek testosteronu v době puberty;
 • nepřítomnost 5-alfa-reduktázy v mužském těle;
 • onemocnění varlat, zánětlivé, traumatické nebo nádorové povahy.

Co má tedy člověk s takovým problémem jako mikropenis? Nejprve kontaktujte kliniku u androloga nebo urologa. V průběhu diagnostiky budou stanoveny příčiny takové patologie, na jejímž základě budou zvoleny léčebné metody. Průběh terapie může být následující:

 1. Konzultace a pomoc psychologa.
 2. Hormonální terapie pro endokrinní patologie a nedostatek testosteronu.
 3. Chirurgický zákrok ke zvýšení velikosti falusu na základě funkčních, lékařských a estetických indikací.

Mikropenis se nejčastěji léčí chirurgicky, aby se zvýšila délka penisu, jeho tloušťka a eliminovala se erektilní dysfunkce. Nakonec by operace měla přidat 2-3 cm k dříve existujícím parametrům. Tam, kde je vhodnější zabránit těmto patologickým stavům předem, je to nezbytné:

 • těhotná žena musí jíst správně, vést zdravý životní styl, vyhnout se špatným návykům a špatné ekologii;
 • pozorovat zdraví a vývoj chlapce před pubertou i mimo ni;
 • hladiny kontrolních hormonů u dospívajících;
 • vyhnout se stresu a obezitě u dospívajících.

Mezi pěti stovkami novorozených chlapců má pouze jeden z nich málo rozvinuté genitálie a mikropenice. Jinak velikosti od 10 cm a vyšší nevyžadují korekci a léčbu, je možné posílit erekci pomocí potravy, cviků a různých alternativních metod, které umožní penisu ve vzrušeném stavu růst mnohem více.

Jaké jsou výhody v malé výši?

Pokud člověk nemá patologii mikropenis, ale velikost reprodukčního orgánu je malá a zdaleka ne dokonalá, stojí za to se poradit s urologem a psychologem, aby se odstranily komplexy a pochybnosti. Málokdo ví, že v dávných dobách byl malý penis známkou lidské aristokracie.

Důležité!Pocity ženy během sexu jsou mnohem více závislé na tloušťce než na délce falusu. Kromě toho, bod G, který je zodpovědný za ženský orgasmus, není hluboký, takže malý penis bude vhodnější než kdy jindy.

Ženy poznamenávají, že mít malý penis s malým penisem je příjemnější mít pohlavní styk než když má člověk impozantní falus. Sexologové také prokázali, že i s penisem 12-14 cm je člověk schopen dodávat ženě sexuální potěšení, protože bude stimulovat jen oblast bodu G. Ale velká velikost se často stává příčinounepohodlí a dokonce i bolest při sexu.

Závěr

Malá velikost penisu není důvodem pro komplexy a pochybnosti. Ve skutečnosti, majitelé skromné ​​velikosti jsou mnohem vynalézavější v posteli s ženou, které věnují více času pohladit a předehra, kromě malého penisu vám umožní experimentovat s různými typy sexu. Patologie je pouze falus, jehož délka bude menší než 10 cm, v tomto případě je léčba předepsána.