Co dát ženám váhy

Jaké jsou ženy - Libra? Odpověď je tak jednoduchá jako dvě a dvě! Dívky narozené ve znamení Váhy, okouzlující, atraktivní, přátelské, upřímné a sofistikované osobnosti, protože jejich patronem je sama Venuše. Zástupci spravedlivého pohlaví takového znamení zvěrokruhu v sobě spojují takové vynikající vlastnosti jako: tvrdost charakteru, ostrá mysl, trpělivost, jemnost, zodpovědnost, účelnost, něha a sociabilita. Takové dívky jsou skvělými znalci všeho krásného a něžného. Některé dívky tohoto znamení se vyznačují mírnou hrubostí, rovností a tvrdohlavostí. Je však těžké najít dámu hezčí než dívku Libra, protože od ní můžete jen zřídka slyšet nadávky a výčitky. Ženy narozené ve znamení zvěrokruhu Libra, netolerují kritiku v tomto směru.

Vzhledem k tomu, že Libra je dvojím znamením zvěrokruhu, psychologický portrét žen Váhy odráží jednoho člověka, který spojuje dva počátky - silný muž a křehký ženský začátek. Takové ženy mají mimořádný způsob myšlení, který umožňuje i komunikaci s muži na stejné úrovni bez ohledu na téma konverzace. Dívky Libry jsou zajímavé, chytré, s dobrým humorem, pozornými společníky. Nicméně, tito zástupci mají tendenci pochybovat o všem, takže neříkají nebo ne. Nicméně, zástupci tohoto znamení jsou velmi společenští a dělají dobrou práci s jakoukoliv prací. Ale pokud jde o vztahy, takové dívky nejsou konstantní, protože vždy pochybují o výběru svého partnera, protožeTyto ženy často hledají spolehlivé a věrné společníky života, se kterými se budou cítit naprosto bezpečně.

Vlastní hodnocení dárek přítelkyně narozeniny

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Certifikát v kosmetickém obchodě
Celkové skóre
6
-
+
6
Kniha v dárkové variantě
Celkové skóre
5
-
+
5
Trik nebo make-up taška
Celkové skóre
5
-
+
5
Vstupenky na filmy
Celkové skóre
3
1
-
+
4
Pouzdro na telefon
Celkové skóre
3
-
+
3

Co hodnotí váhy v dárcích?

Co se týče dárků pro Libru, zde je vše základní! Všechny dívky Váhy ocení dary s jemností, designem, kvalitou a žádným patosem. Kromě toho tyto dámy milují překvapení a budou vždy rádi, že dostanou jako dárek něco originálního a praktického. Hlavní věc při výběru dárek není tlačito velikosti a technologických charakteristikách ao přitažlivosti a milosti. Také Váhy ocení dárek vztahující se k jejich koníčku.

Za účelem výběru dobrého dárku pro dámu narozenou ve znamení zvěrokruhu zvěrokruhu vezměte v úvahu následující tipy:

 1. V žádném případě se neptej přímo dívce, co chce přijmout jako dárek.
 2. V obálce nejsou žádné peníze.
 3. Dárek by měl být krásný a elegantní.
 4. Žádné světlé a příliš luxusní dárky.
 5. Stojí za to vybrat si dárky, které budou pro ženu užitečné.

TOP 10 dárků pro ženu narozenou ve znamení Váhy

Každý ví, jak moc ženy milují přijímání darů, ale ne každý mladý muž ví, které dary pro váhy žen jsou nejvhodnější a které se jim budou moc líbit, protože Libra má od narození dobrý smysl pro všechno krásné a nemá rád špatný vkus. Člověk, který zná svou ženu dobře, se určitě bude bát vybrat dívku Libry pro něco, co by bylo v rozporu s jejím vkusem. A z tohoto důvodu se většina mužů často ptá na otázku, co dát ženě a ne dostat se do nepříjemné situace? Pro zodpovězení této neobyčejné otázky v našem článku jsme se rozhodli nabídnout TOP 10 nejvhodnějších dárků pro ženu narozenou ve znamení zvěrokruhu Váhy:

 • Kosmetika a parfumerie.Zástupci zvěrokruhu zvěrokruhu Libra jsou velmi selektivní v kosmetice a parfumerii, protože preferují skutečně kvalitní značky. Koneckonců, tyto ženy jsou opečenéstav jejich kůže a jak vypadají. A aby bylo možné prezentovat jim skutečně vhodný parfém nebo kosmetiku, je nejlepší vědět jistě jeho chutě a preference. Není to špatná volba pro vás a tyto dívky budou dárkovým certifikátem. Takové řešení vyřeší všechny problémy přes noc. Člověk nebude muset trpět s volbou současnosti, která je mu nepochopitelná, a dívka si bude moci vybrat přesně to, co uzná za vhodné.

 • Květiny.Dívka zvěrokruhu zvěrokruhu Libra miluje aranžmá květin, hlavní věc je, že jsou krásně a vkusně vybráni. Taková žena se nebrání domácím květům v hrnci, bude s velkým potěšením se o ně starat. Nejoblíbenější květy těchto dívek jsou obvykle používány k uvažování pivoňky, fialky, orchideje, lilie calla, hortenzie.
 • Volný čas a cestování.Okouzlující a tajemná dívka znamení Libra nemůže žít bez zábavy. Většina z těchto dívek miluje být středem pozornosti, rádi chodí do restaurací a tanců v klubech. Koníček těchto značek je spojen především s uměním, rádi se zúčastní divadel, kin a různých výstav. Ženy-Libra šíleně milují jít nakupovat (jsou 100% shopaholics), zvažují nakupování jako druh odpočinku. Ženy narozené pod znamení zvěrokruhu Libra cestování s radostí.
Pro informaci!Takové ženy dávají přednost návštěvě měst s dávnou historií, aby prozkoumaly památky architektury. Jednoduše řečeno, přitahuje všechny krásné, starobylé, malebné.

 • Šperky. Jaká žena nemá rád bižuterii?Takové ženy samozřejmě neexistují.Jedinou podmínkou pro Libra je, že šperky by měly být vyrobeny z vysoce kvalitních a drahých materiálů.Takové známky zvěrokruhu nemají rád levné a nekvalitní bižuterie, a proto si člověk, který získá takový dar, bude muset vyklopit pro sebe
 • Dárkový koš. Nádherný a originální dar, který Libra jistě přivítá.Konec konců, tito lidé si v daru oceňují nejen samotný dar, ale i jeho design.Krásně zdobený koš, a to i s chladnými dárky uvnitř - určitě potěší oko těchto dám.

Do dárkového koše lze vložit cokoliv, hlavní je vědět, že preferují mimořádné osobnosti narozené ve znamení zvěrokruhu.Dárky, jako je sada milovníků kávy, různé dobroty, atd., Budou win-win možností.

 • Roztomilé zvíře a jeho příslušenství.Libra prostě zbožňuje naše čtyřnohé menší bratry, a proto je představení roztomilého kotě nebo štěně jako překvapení jen skvělý nápad.No, pokud má dívka už tak trochu načechraný, pak muž může představit nějaké roztomilé a užitečné příslušenství pro její mazlíček.Seznam takových dárků může zahrnovat: chůzi kombinézu, proutěný koš, měkký dům, krásné vodítko (límec) atd.
 • Soubor tvořivosti. Přírodní váhy jsou kreativní, někdo rád pletou nebo vyšívá, a někdo zručný umělci, kteří něco na plátně vystavujíúžasné a nepředstavitelné.Pro takové znamení bude hezké přijmout jako dárek něco, co je propojeno s jejich koníčkem.Koneckonců je to takový dar, který bude hovořit o vašem upřímném zájmu o ně.

 • Osvědčení pro návštěvu lázní. Takový dar určitě potěší dívku, protože není nic lepšího než trávit čas dobře a ziskově.A protože dívka Váhy je velmi znepokojena svým zdravím a vzhledem, bude pro ni tento dar neocenitelný.
 • Domácí spotřebiče. Ekonomická dívka Libra prostě miluje vařit a péct různé dobroty.Jako dárek pro takovou dámu, budou takové domácí spotřebiče dobře vhodné, což bude užitečné a bude vaření ještě více vzrušující a snadné.Stejná žena-Libra se nikdy nevzdá dobrého kávovaru, stroje na zmrzlinu atd.
 • Přístroje. No, kde to může být bez nově nafoukaných elektronických zařízení, protože naprosto všichni moderní lidé jdou s takovými doplňky a malými pomocníky.A kromě toho takový dárek může být vždy zakoupen v obchodě s elektronikou, kde budou vždy nějaké nové věci.

Co přesně nestojí za to, aby ženy dostávaly šupiny?

V žádném případě by Libra neměla dávat peníze, pokud je nechcete rozrušit a zklamat.Takoví lidé prostě nemohou tolerovat špatnou chuť a příliš fantastické (jasné) věci.Protože dívky tohoto znamení dávají přednost rafinovanosti a milosti, která je v nich obsažena.No, když jste si to vymyslelPokud dáte dívkám Libra dárek jako dárek, doporučujeme vám tyto možnosti odstranit jako:

 • Hračky pro dospělé;
 • Umělé květiny;
 • Levné šperky;
 • Měkké hračky;
 • Pomůcky na hubnutí;
 • Výrobky pro osobní péči;
 • Malé cetky;
 • Alkohol a tabák;
 • Legrační dárky;
 • Nejednoznačné dárky

Závěr

Koupě dárku pro dívku narozenou pod záštitou římské bohyně lásky "Venuše", neměli byste se honit za patosem. Taková dívka by byla velmi ráda, kdyby dostávala jako dárek jednoduchou, ale užitečnou a originální věc, která bude pro ni užitečná v každodenním životě. Hlavní věc, že ​​váš dar byl ze srdce a upřímný. Ale neměli byste zapomenout na design vaší přítomnosti, protože Libra také upozorňuje na samotný obal dárku.