Co dát ženám telat?

Taurus dívka se narodila s nejlepšími vlastnostmi, které jí umožňují snadno se zamilovat do naprosto jakéhokoli muže. Ohromující a ohromující žena s velkou moudrostí a šarmem, schopná vyrovnat se s naprosto jakýmkoliv problémem a rolí. Žena narozená ve znamení Taurus je dost chytrá, čistá, zdrženlivá a klidná, poněkud mazaná (nerada jí ukáže, že se ptá na ostatní, což je důvod, proč dělá jen zřídka chyby). Taková žena přirozeně má silnou intuici, dokonale cítí klam a to, když ji snaží zavést. Žena pod znamením Taurus vždy ví jistě, co chce od života a snaží se dosáhnout všeho sama.

Zástupci spravedlivého pohlaví, narození ve znamení zvěrokruhu "Taurus", jsou velmi emocionální, ale zároveň vědí, jak udržet své pocity pod kontrolou, jsou společenští a snadno najdou společný jazyk s lidmi. Takové dívky jsou vždy veselé a starostlivé, loajální a věrné těm, které milují a respektují. Ženy jsou výborné ženy v domácnosti, milující, pečující ženy a matky. Ženy takového znamení zvěrokruhu nebudou nikdy sedět a stěžovat si na osud matky.

Vlastní hodnocení dárků pro ženy, které se narodily v rámci souhvězdí"Taurus"

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Cesta
Celkové skóre
6
-
+
6
Osvědčení v SPA - salonu
Celkové skóre
6
-
+
6
Sada na manikúru
Celkové skóre
5
-
+
5
Šperky
Celkové skóre
4
-
+
4
Anatomický polštář
Celkové skóre
3
-
+
3
Moderní přístroj
Celkové skóre
3
-
+
3

TOP 15 dárků pro tele tele

Při výběru dárků pro telata by ženy měly být připraveny utratit spoustu peněz, protože ženy spravedlivého pohlaví nemají rádi levné a nikoliv kvalitní cetky. A navíc tyto ženy dávají přednost užitečným a praktickým dárkům. Abychom vám nedělali chyby při výběru dárku pro lady Taurus, nabízíme Vám podle našeho názoru řadu nejvhodnějších dárků:

Domácí spotřebiče.Přístroje pro domácnost jsou vždy drženy ve vysoké úctě žen, protože se jedná o velmi užitečné a praktické věci, které všechny dámy používají. Není nutné dávat něco velkého a drahého, můžete si koupit nějaký mixér nebo mlýnek na kávu. Taurus žena by ráda dostala dobrý kávovar jako dárek,protože většina z nich prostě miluje ranní kávu.

Šperky .Šperky ze zlata nebo stříbra jistě potěší dívku Taurus, protože jsou skvělými znalci pravosti a nemají rádi zbytečné cetky.A roztomilý malý prsten zdobený malým drahokamem bude pro každou dámu obrovským překvapením.

Sada pro manikúru. To je dobrý dárek pro moderní dívku, protože to, co žena nechce pečovat o ruce a nehty?

Moderní přístroj. Téměř všechny dámy používají miniaplikace, z tohoto důvodu se dívce nebude vadit dostat inteligentní techniku ​​jako dárek, který bude jistě užitečný a užitečný v jejím životě.A protože dnes na trhu existuje velké množství různých moderních elektronických zařízení, není výběr takového dárku obtížný.

Krásné spodní prádlo .Co žena odmítne sadu elegantní spodní prádlo?Ano, ne!Koneckonců, všechny dívky milují krásné věci, a telata ještě více.Jen tady takové holky jako opravdu kvalitní značkové věci a levné padělky, určitě nebudou potěšeny.Proto, když si vyberete takový dárek, stojí za to zvážit skutečnost, že budete muset utrácet peníze ne nemocně.

Osvědčení v salonu SPA. Dívky Taurus milují hýčkat se s různým vybavením, a proto budou velmi rádi, že obdrží jako dárek certifikát v lázeňském salonu, kde stráví den obklopený příjemnými procedurami, které jim pomohourelaxovat a na chvilku odvrátit pozornost od vnějšího světa.

Vana. Mladá žena si jistě užije sadu voňavých nebo sprchových produktů.Pokud správně odhadnete vůni, pak ji dívka použije 100% a pokaždé děkuji za tak užitečný a příjemný dárek.

Parfumerie a kosmetika. Určitě bude muset získat pouze nejvyšší kvalitu a osvědčenou značku.Protože to je dar, který dívka bude používat každý den.Pokud neznáte preference ženy v kosmetice nebo vaší oblíbené vůni parfémů, bude lepší koupit si například dárkový certifikát nebo se zeptat na její vkus od přítele nebo matky.

Romantická večeře. Taurus miluje chutné jídlo a také se nikdy nevzdá romantiky, takže nebude dobré kombinovat dobré s příjemným.Není nutné „táhnout se“ k bláznivé drahé restauraci, abyste překvapili a „nakrmili“ vaši paní.Doma si můžete zařídit "romantickou" přípravou nebo objednáním večeře a zdobení místnosti (může to být cokoliv a kdekoli: balkon, střecha, park atd.) S různými svíčkami nebo světly.Můžete zapnout jemnou hudbu, rozptýlit okvětní lístky růží - hlavní věcí je zapnout fantasy.

Anatomický polštář. Velmi užitečný a poměrně drahý dárek, který dívka po prvním použití ocení.

Cestování. Skvělý dárek pro ty Býky, kteří milují cestování, nebo pokud víte, že dívkasny o návštěvě této země.

Čistič vzduchu. Vzhledem k tomu, že Taurus jen zbožňuje přírodu a čerstvý vzduch, bude pro ně tento dárek příjemným překvapením.Z takového daru je nepravděpodobné, že by byli schopni odmítnout a určitě ho použijí doma.

Sada příborů. Tento dárek ocení zástupce takového znamení zvěrokruhu.S takovým darem bude nesmírně spokojená a určitě ji bude používat i v budoucnu.Například Taurus může být prezentován jako dárková sada krásných pokrmů nebo sada nádob na koření.

Složení s květinami. Vzhledem k tomu, že dívky jsou telata milovníky přírody, nejlepší možností by bylo předložit jim koše květin ze skla nebo keramiky místo přírodních květin.Nebo jim můžete předložit krásnou sošku.Tento dárek je nejen krásný, ale i velmi praktický, protože jeho přítelkyně může v interiéru použít své hnízdo.

Sada pro péči o vlasy. Velmi pěkný a užitečný dárek pro každou ženu.Rozhodně všechny dívky milují své vlasy a snaží se o ně pečovat.Sada kvalitních přípravků na péči o vlasy vás určitě potěší.Takové soupravy mohou například zahrnovat: masku na vlasy, dobrý šampon, výživné sérum a olej pro zlepšení růstu.

Odborné stanovisko
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Dívky Taurusláska, když do hlavního daru dát trochu hezčí cetku. Z tohoto důvodu nebude zbytečné doplňovat svůj dárek krabicí jejích oblíbených bonbónů nebo lahví dobrého šampaňského.

Co by nemělo být ženě podáváno

Jak již bylo zmíněno, ženy Taurus jsou velkými znalci praktických a drahých věcí, takže je rozumné předpokládat, že nebudou rádi, když dostanou řadu dárků jako dárek:

  • Jednoduché knock-knacks(spravedlivý sex tohoto znamení zvěrokruhu upřednostňuje vysoce kvalitní a drahé bižuterie, takže určitě nebudou mít rádi obyčejné a levné šperky).
  • Dárky s humorem(ne všechny holky Taurus ocení veškerý humor, který se jim rozhodnete sdělit svým darem, takže se mohou snadno urazit).
  • Čerstvé květiny(dívky narozené ve znamení zvěrokruhu "Taurus" milují přírodu a proto nebudou tolerovat špatný přístup k ní).
  • Oblečení z „podzemních družstevníků“(protože dívky jsou Taurus - znalci kvalitních a značkových výrobků, nemají rádi něco špatně a levně. Věřte mi, že špatně vyrobená kabelka nebo blůza je nepravděpodobné, že by potěšila nějakou dívku).
  • Dámské romány(Taurus žena je ze své podstaty „realistou“) a tyto knihy jí připadají jako nějaká porucha a nesmysl).
Pro informaci!Taurus dívky nerozumí vtipy a kritikům vůbec, proto není to nejlepší řešení, jak dát takové dámědárky s vtipnou zprávou.

Taurové také nebudou oceňovat absolutně zbytečné předměty, které nebudou zmatené a zbytečné jako dar. Navíc to není nejlepší možnost dát takovým dívkám něco, co by jim mohlo způsobit odpor. A než něco dáte, je lepší nejprve zjistit, co preferují a milují.

Závěr

Získat vhodný dárek pro krásnou ženskou Taurus není snadný úkol. Pro tyto dámy však bude něco, co bude darovat, aby se dar ukázal jako nejvíc vítané a dlouho očekávané překvapení, které určitě ocení. Hlavní je vybrat si dárek s duší a naprostou vážností. Kromě toho, Taurus ženy budou vždy rádi dostanou dar a bez jakéhokoliv důvodu, hlavní věc je, že vy sami chcete potěšit svou milovanou ženu. A všechno ostatní nemá velký význam, protože i malá cetka bude pro ženu příjemným překvapením, pokud dar dala její milovaná osoba.