Co dát svému manželovi na Nový rok?

A přestože dospělí nevěří v existenci Santa Claus a magie, naprosto každý čeká na dárky na Silvestra.Obtíže vznikají v poslední chvíli, kdy je nemožné učinit správnou volbu v obrovském množství návrhů a nápadů na dar.

Nejtrápavější otázkou je, co dát manželovi na Nový rok, protože čím déle je manželství, tím méně nápadů zůstává.Článek nabídne originální a moderní nápady, které můžete dát svému manželovi na Nový rok.

Seznam nápadů na dárky pro manželaSilvestr

Kritéria pro výběr dárků pro všechny ženy jsou jiné - někdo potřebuje dárky levně, někdo je originální a neobvyklý, jiní hledají praktické a užitečné možnosti.Po opětovném sjednocení všech ženských požadavků zahrnoval novoroční seznam nejlepších dárků:

 1. Peněženka nebo peněženka- Italští a německí výrobci jsou považováni za nejlepší možnosti z pravé kůže.V mužské společnosti se předpokládá, že čím lepší a dražší je peněženka, tím úspěšnější je její majitel.
 2. Multitul- skládací sada nástrojů pro skutečného člověka v kompaktním případě.Mohou existovat nůžky, šroubováky, nůž, otvíráky na láhve atd. Každý člověk souhlasí s tím, že taková věc by měla být vždy po ruce.
 3. Vinařský souborje kompaktním balíčkem pro skladování několika lahví vína.V sadě vedle samotné krabiceobsahuje vývrtku, korek a korek pro pohodlné plnění nápojů, teploměr a kroužek na hrdlo láhve.
 4. Termo hrnekje objemový hrnek pro motoristy a ty, kteří jsou často mimo domov.Hrnek má pohodlnou rukojeť, víko bez rozlití a design podobný termosce.
 5. Klíčový kroužek pro hledání klíčůje nepostradatelnou věcí pro každého člověka, který bude zvonkem v situaci, kdy klíče mohou být ztraceny.V klíčenku je speciální systém, který reaguje na signály od majitele.
 6. Diplom "Hlava rodiny"- taková věc je učiněna na objednávku, s tím výsledkem, že člověk obdrží diplom v rámci s razítky a textem, kde budou jeho manželka a další členové rodiny vděční.
 7. Osobní šaty a pantofle- každý člen silnějšího pohlaví oceňuje pohodlí a útulnost, která mu poskytne teplou, dlouhou šaty s názvem na zadní straně a domácími pantoflemi.
 8. Soubor pro saunu a vanu- pokud se manžel v těchto zařízeních pravidelně uvolňuje, může mu manželka ukázat péči tím, že mu dá balíček s osuškou, houbou a dalšími pomocnými věcmi.
 9. Parfém- pro znalce drahých a vytrvalých vůní si můžete vybrat variantu od známých značek.Na vrcholu popularity dnes, výrobci takový jako Gucci, Antonio Banderas, Lacoste, Hugo šéf a jiní.
 10. Soubor ponožek v dárkovém případěje téměř nemožné najít muže, který neztratí pár ponožek.Tento problém můžete vyřešit jedním darem tím, že vášmu manželovi předložíte případ se spoustou ponožek.stejné barvy a barvy.
 11. Gravírovaný hrnek na autoje ideální pro motoristy. Tento hrnek může být připojen k zapalovači cigaret k vaření čaje nebo kávy na silnici. Rytinu si můžete objednat předem napsáním příjemných slov lásky.
 12. Deník- dárek ve formě poznámkového bloku by byl ideální pro podnikatele v oboru podnikání. A tak, že dar byl s láskou a individuálním slibem, může být ozdoben rytím. Dnes jsou k dispozici jak jednoduché, tak i pohodlné možnosti prodeje a luxusní zboží vyrobené z kvalitních materiálů.
 13. Tričko s nápisem- to může být sportovní tričko do posilovny a možná domácí příležitost. Počínaje cílem můžete vyzvednout originální, vtipný nebo milostný text.
 14. Hodiny s fotkou- velké stolní hodiny nebo nástěnné hodiny mohou být nejen praktické, ale také emocionálně podporované. Jako pozadí můžete použít rodinné fotografie, které sdělují nejlepší vzpomínky.
 15. Osobní set pro boty- který člověk neplatí čas a pozornost na čistotu a lesk bot. Na obalu se všemi potřebnými položkami si můžete objednat osobní rytinu. Uvnitř pouzdra bude tuk pro boty, kartáč, lžíce, ubrousek.

Jednoduché příjemné a levné dárky

Dokonce i nenákladné překvapení může být příjemným dárkem pro manžela, pokud jeho manželka přistupuje k výběru dárku s tvořivostí a láskou. Vezměte jako levnéale chladný dárek na Silvestra může být:

 1. Photogroup- můžete nakreslit fotografii rodiny nebo páru manželů na hrnek, podepsat pro „Milovaného manžela“ nebo jinou citaci s romantickou zaujatostí.Ideální pro romantické muže.
 2. Rodinný kalendář- tradice aktualizovat nástěnný kalendář každý rok drží krok s každým dalším rokem.Jako dárek si můžete objednat kalendář s fotografií celé rodiny.
 3. Zapalovač gravírování- existuje mnoho modelů a odrůd zapalovačů, na kterých je možné znázornit symbol roku, známky feng shui a mnoho dalšího.Pokud člověk kouří, bude to užitečný, praktický a originální dar.
 4. Soubory cookie s prognózamijsou nápadem na dárek, který si nemůžete koupit, ale učinit sami.Zaprvé zapisují předpovědi na malé kousky papíru, pak jsou zkrouceny a umístěny uvnitř cookie.
 5. Řemenje nepostradatelným doplňkem pro každého člověka.Proto si můžete vybrat stylovou možnost pro klasické kalhoty nebo ležérní džíny, s ohledem na styl preferencí svého manžela.

Závěr

Můžete si koupit dárek pro svého manžela nebo manželku na Nový rok, můžete si jej objednat, nebo si jej můžete sami vyrobit.Článek navrhl zajímavé nápady pro podnikatele, řidiče automobilů, romantické a praktické lidi.Při výběru se žena musí spoléhat na zájmy a charakter svého manžela a na svůj rozpočet.