Co dát přítelkyni narozeniny?

Být v dívčině kamarádce, musíte se zodpovědně zacházet s výběrem dárků při příležitosti různých svátků. Romantické, erotické, zbytečně osobní a drahé dárky zde nejsou vhodné. Řekneme vám, co dát přítelkyni kamarádovi tím, že vám nabídne hotový výběr nejlepších 10 nejlepších nápadů.

Jedná se o čerstvé květiny, lístky do kina, šperky z kategorie bižuterie, moderní pomůcky a doplňky pro ně, kabelku nebo kosmetickou tašku, vtipné suvenýry, obal ve stylovém designu pro smartphone, šperkovnici, certifikát do obchodu s kosmetikou, dárkovou knihu nebo CD. s její oblíbenou hudbou. Ukážeme vám také, jaké nápady byste se určitě měli vzdát.

Dárková přítelkyně k narozeninám

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Tímto způsobemvytvořila hodnocení od uživatelů.
Osvědčení v kosmetickém obchodě
Celkové skóre
6
-
+
6
Kniha v darovací variantě
Celkové skóre
5
) -
+
5
Peněženka nebo kosmetický sáček
Celkové skóre
5
-
+
5
Vstupenky na filmy
Celkové skóre [[PN 65]
3
1
-
+
4
Věcpro telefon
Celkové skóre
3
-
+
3

TOP 10 dárků pro přítelkyni z přítelské zóny

Narozeninový dárek pro kamaráda, který je poněkud odlišnýtsya co obvykle dávají milovaného partnera.Hlavními kritérii pro výběr prezentace jsou symboly dovolené a míra blízkosti vašeho vztahu.Aby bylo příjemné, ale nepřekročilo hranice přátelské zóny, nabízíme 10 nejlepších a originálních nápadů.

Květiny

Při výběru přátelské prezentace pro dívku, spoléhejte se na základní princip - nemůžete jít za hranice slušnosti.V každém případě by zvolená věc měla být doplněna čerstvými květinami, aby se zajistila dobrá nálada.Vzdát červené růže, symbolizující vášeň, vybrat jiné odstíny nebo květy.

Filmové jízdenky

Vynikající, ale zároveň nenáročná volba pro dárek k narozeninám - vstupenky na filmy za očekávanou novinkunebo premiéru.Ale nezapomeňte, že byste měli dát dvě vstupenky, a užDívka narozenin se rozhodne, s kým si vezme.Jistě, vy, jako její blízká přítelkyně, můžete také strávit zajímavý večer v kině.

Dekorace

Není dovoleno dávat šperky přátelům, je to příliš osobní a cenný dar, který lze nejednoznačně interpretovat.V tomto případě by byly vhodné kvalitní šperky, značkové ruční výrobky.Také dobrý nápad by byl přívěsek s kamenem, který je talisman pro přítele podle znamení zvěrokruhu.

Gadget: sluchátka, nabíjení

Jakýkoliv moderní přístroj a jeho příslušenství mohou být vynikající a originální.Pokud se nestaráte o finanční stránku, vyberte si pro narozeninovou dívku nový model smartphonu, tabletu nebo notebooku.A když je rozpočet omezený, můžete si vybrat monopod pro selfie, bezdrátové nabíjení a sluchátka, Power Bank, osobní flash disk atd.

Peněženka nebo kosmetická taška

Zdůrazněte vřelý postoj k narozeninámMůžete dar, který ukáže, že jste na ni a její životní styl pozorní.To může být stylový doplněk k její luk - kosmetička, kabelka, spojka taška nebo kabelka.Máte-li pochybnosti o výběru, můžete si koupit dárkový certifikát pro svého přítele, podle kterého bude nakupovat.

Skvělý suvenýr

Pro milovníka nečekaných a originálních překvapení můžete najít chladný suvenýr.Například nominální medaile za nejlepší roli přítele ve vašem životě, nebo stolní soška ve formě cenyse slovy "Nejlepší přítel" a něco takového. Je zde také mnoho zajímavých soch na téma přátelství, například vlk a pes v objetí z animovaného filmu „Tam kdysi byl pes.

Pouzdro na telefon

Hledáte-li pro přítele levný a originální dárek, nabízíme užitečné a oblíbené příslušenství - kryt pro mobilní telefon. Můžete si udělat objednávku na výrobu personalizovaného obalu, s fototiskem budoucího majitele nebo s nějakým vtipným obrázkem. Vyberte si vysoce kvalitní modely z odolných materiálů tak, aby kryt sloužil věrně co nejdéle a vzpomínal na dárce.

Těsnění

Všechno spravedlivé pohlaví miluje tajné trezory, boxy a multifunkční organizátory. Za prvé, je to druh interiérové ​​dekorace, která zdobí místnost, a za druhé, je to užitečné pro domácnost, které pomáhají skrýt malé věci z očí - šperky, knick-knacks, vlásenky. Vyberte si model s krásným neobvyklým designem nebo objednávkou dle vlastního uvážení.

Osvědčení v kosmetickém obchodě

Nepochybně si člověk nebude moci vybrat kosmetiku pro narozeninovou dívku, a to i se silnou touhou doplnit své zásoby kvalitními výrobky. Dárkový certifikát však bude ideálním řešením tohoto problému. Označujete dostupné množství pro nákupy a vaše přítelkyně později jde do obchodu a hledá vše, co se jí líbí.

Dárková kniha nebo disk s vaší oblíbenou hudbou

Pokud je milovníkem knihy a ráda čte, kniha v dárkové verzi s autogramem autora bude pro ni nejlepším překvapením.Chcete-li si vybrat edici, musíte znát její oblíbené umělce a žánry.Alternativou by byl disk s výběrem svých oblíbených skladeb.

Co nepotřebujete dát přítelkyni, aby nedošlo k jejímu nepochopení

Díky našemu výběru se vám již podařilo rozhodnout, co dát příteli dívku.Pojďme si promluvit o tom, jaké typy a kategorie dárků jsou v takovém formátu vztahů velmi irelevantní.Na černou listinu posíláme následující myšlenky:

  • romantické dárky- měkké hračky, míče, suvenýry ve tvaru srdce atd.;
  • erotické věci- spodní prádlo, všechny druhy hraček, věci s nápovědou ze sex-shopu;
  • hygienické výrobky- šampony, sprchový gel, masky na vlasy atd .;
  • nákladné věci- formát přátelství takové dary nepřijímá;
  • dary poukazující na nedostatky- předplatné fitness, krém proti vráskám, lék proti celulitidě, nápravné prádlo atd.

Pamatujte, že pro přítele můžete představitDokonce i vtipné a vtipné dárky, například plakát na papíře Whatman, štětec na čištění pupku, cihla na položení základu pro budoucí domov narozeninové dívky atd.

Závěr

Nestačí jen přijít se zajímavýmPředstava, jak blahopřát příteli k narozeninám, by měla odpovídat jejím cílům v životě, snech a preferencím.Ať je to cokoliv, přidejte k němu kytici.květiny, jako kompliment, stejně jako paměťovou kartu. A náš článek bude vaším průvodcem při hledání vhodných možností.