Co dát dívce svého syna?

Je vždy příjemné dělat překvapení pro přátele a příbuzné, ale někdy je to obtížné kvůli nedostatku představivosti a inspirace.Přemýšlel o tom, co dát dívce synovi při příležitosti jejích narozenin?Nabízíme cenné rady, jak doprovázet první seznámení a následné společné svátky.

Výběr top 10 se stane skutečným množstvím skvělých a moderních nápadů na narozeniny.Tam jsou květiny, orientální kadidlo a originální svíčky, krásné ozdoby a ozdoby, moderní pomůcky, ručně vyráběné krabice, parfémy a kosmetika, certifikát na značkový obchod s oblečením, bonboniéra, sada pro vyšívání a kotě s lukem kolem něj.

Obsah
 1. Hodnocení uživatelů dárků dívce svého syna
 2. Co dát dívce synovi, když se poprvé setkali, a potřebuješ i dárek pro takovou příležitost?
 3. TOP 10 dárků pro dívčího syna k narozeninám
 4. Květiny
 5. Orientální náušnice a originální svíčky
 6. Pěkný cetka, dekorace
 7. Gadget
 8. Výhradní kolonka
 9. Dobré parfémy a kosmetika
 10. Osvědčení o značkovém dámském oděvnictví
 11. Krásná bonboniéra
 12. )Kotě s lukem kolem krku
 13. Souprava pro vyšívání nebo jiné hobby
 14. Závěr
[[] 5]

Vlastní hodnocení dárků dívce svého syna

Máte3bodů.Můžete si dát klady a zápory u vybranýchmožnosti našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Krásná bonboniéra
Celkové skóre
6
-
+
6
Exclusive Casket
Celkové skóre
5
-
+
5
Orientální kadidlo
Celkové skóre
4
2
-
+
6
Dobrá parfumerie
Celkové skóre
4
-
+
4
Kotě s lukem kolem krku
Celkové skóre
3
1
-
+
4

Co dát dívce synovi, když se poprvé setkala, a pokud pro tuto příležitost opravdu potřebujete dárek?

Žádný důvod pro dar by neměl být opomíjen, a to ani pokud jde o setkání s dívkou. Neexistují žádné zvláštní požadavky a povinnosti, které by v zásadě daly dívce, když se poprvé setkáte s dívkou. Hodně záleží na iniciativě a respektu k volbě syna.

Jaká kritéria by měla být zohledněna při hledání nápadů k prezentaci:

 • věk- to, co by mladá žena chtěla, aby zralá žena ocenila a naopak;
 • typ činnosti- vynikající možností by byla věc, která je užitečná ve škole nebo v pracovním prostředí;
 • koníčky a zájmy- další vždy relevantní kategorie se týká dárků pro koníčky, které podporují rozvoj a nové tvůrčí úspěchy;
 • důvod- pokud je to jen známý, univerzální, symbolický aLevná dárky, při příležitosti vážné dovolené stojí za to najít něco osobního a cenného;
 • povaha vztahu- také stojí za to vyzvednout dary, počínaje od toho, kdo je dárce, k příjemci, jak blízko jsou k sobě, jaký vztah mají.

Hlavním problémem v souvislosti s prvním seznámením s budoucí snachou je nedostatek povědomí o mnoha výše uvedených kritériích. Proto doporučujeme zvolit něco univerzálního a relevantního bez ohledu na podmínky a okolnosti. V každém případě s takovým gestem ukážete radost z vzhledu dívky ve vašem domě, nastavíte všechny v přátelském duchu.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Univerzální dary budou kouzelnou hůlkou pro každou příležitost. Nabízíme tyto nápady - všechny druhy doplňků, suvenýrů a figurek, květin, dárkových certifikátů. Jakékoliv z vašich vybraných nápadů bude výhrou bez ohledu na to, komu a na jaké příležitosti ji představíte.

TOP 10 dárků pro dívčího syna k narozeninám

Narozeniny jsou již vážnějším důvodem pro výběr dárek pro dívčího syna. Do této doby pravděpodobně víte o její činnosti, koníčky, vkus a preference, byli schopni položit psychologický portrét o ní. Na tomto základě bude mnohem snazší najít něco osobního, cenného a relevantního pro dívku narozenin. Pomůže v tomnáš výběr nejlepších 10 nejlepších nápadů.

Květiny

Která dívka nemá rád květiny? To je ten, který je nikdy nedostal. K narozeninám můžete dát luxusní kytici růží, květinový sortiment v koši nebo kompozici ve speciální dárkové krabičce. No, pokud budou květiny připojeny k podepsané kartě, a ještě lépe, pokud je to doplněk k hlavnímu daru.

Orientální kadidlo a originální svíčky

Originální a zároveň cenově výhodný dárek je sada skládající se z orientálních vonných svíček v různých zajímavých formách a kompozicích. S pomocí těchto zařízení bude narozeninová dívka později schopna uspořádat doma relaxaci ve stylu lázní, přičemž si koupelnu vezme při svíčkách. To bude také velký pomocník při vytváření romantické datum nastavení.

Sladká cetka, dekorace

Pokud nemáte žádné informace o narozeninové holčičce a zároveň se bojíte udělat špatnou volbu s dárkem, nabízíme univerzální variantu - jakýkoli roztomilý knockknack, například prasátko v původním designu, figurku, obrázek nebo různé suvenýry. Pro mladou dívku bude vždy důležitá i dekorace z kategorie kvalitních šperků.

Gadget

Pokud máte dost peněz, moderní přístroj by byl vynikající volbou pro pozdrav k narozeninám. Co lze považovat za nápad? Vše od nejnovějších modelů smartphonů nebo tabletů až po cool chytré hodinky,profesionální fotoaparát, notebook.

Exclusive Casket

Všechno spravedlivé pohlaví je krásné a esteticky přitažlivé.Proto nabízíme další aktuální variantu - krabici pro uložení drobných předmětů, kosmetiku v zajímavém neobvyklém designu.Bude to ještě lepší, když v jedné kopii najdete exkluzivní ručně organizovaný organizátor.

Dobré parfémy a kosmetika

Parfémy a kosmetika budou pro každou dívku užitečným a vždy nezbytným dárkem.V prvním případě je důležité mít alespoň sebemenší představu o jeho chutích, preferencích v pachech a značkách výrobců.Ve druhé, můžete se dostat ven, vyzvednout univerzální produkty, jako jsou výrobky pro péči o pleť, hotové dekorační kosmetické sady, atd.dívka přináší nové oblečení a možnost nakupování.Chcete-li takovou radost oslovit narozeninovou dívkou, podejte dárkový certifikát do módního butiku dámského oblečení.Je lepší zvolit si obchod s přihlédnutím k jeho vnějším vlastnostem, stylu a obrazu, věku a povolání.

Krásná bonboniéra

Co milují všechny dívky?To je pravda, sladkosti a dezerty.Příčinou radosti a potěšení bude proto čokoláda.Abychom však nebyli triviální, představte si krásnou a neobvyklou čokoládovou krabici nebo si vyrobte individuální čokoládu.Můžete udělat cukroví krásnékoš, připojené k nim květiny a kartu.

Kotě s lukem kolem krku

Pokud pravděpodobně víte, že narozeninová dívka miluje zvířata, ale nemá v tuto chvíli žádnou příležitost, můžete si z ní udělat exkluzivní dárek - zvířátko. Například roztomilé čistokrevné kotě, zdobené lukem na krku. Takové překvapení jistě způsobí nesmazatelný dojem a potěšení hrdiny této příležitosti.

Souprava pro vyšívání nebo jiné hobby

S vědomím, že narozeninová dívka se zabývá určitým druhem tvořivosti nebo koníčka, povzbuzujte její zájmy odpovídajícím darem. Může se jednat o hotový kit pro vyšívání, kde budou materiály, nástroje, diagramy a nové nápady pro kreativitu. Skvělý nápad by bylo představit vstupenku do mistrovské třídy na rozvoj talentů nebo předplatné literatury na toto téma.

Závěr

Nevíte, že můžete při příležitosti narozenin dát dívku synovi, protože se dobře neznáte? Náš článek nabídl nejen top 10 univerzálních a zajímavých nápadů, ale také doporučení, která kritéria předurčují volbu. Kromě samotné prezentace, věnujte pozornost tomu, jak přesně vám ji podáte, jaká slova provázíte. Pamatujte, že je to skvělá příležitost navázat vztahy do budoucna.