Co dát dívce první den, tak si to vzpomněla?

Úkolem člověka na prvním rande je ukázat se z nejlepší strany.Ten chlap stále zná svou přítelkyni špatně, a to i při dlouhých rozhovorech na internetu, živý dojem je základem vztahů.

Ten chlap má otázky: co dát dívce na první rande?Jak překvapit a zároveň neubližovat?Je možné pochopit záměry dívky na reakci na dar?Zvažte základní dárky pro dívku.

Hodnocení dárků uživatelůdívka na první den: vyberte si nejlepší dárek sami

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Květiny
Celkové skóre
12
-
+
]
12
Kino /divadlo /koncertní lístek
Celkové skóre
5
) 1
-
+
6
Plyšová hračka
Celkové skóre
5
1
-
+
6
Raffaello nebo bonboniéra
Celkové skóre
4
]
2
-
+
6
Nic!
Celkové skóre
3
-
+
3
Pohlednice
Celkové skóre
2
-
+
2
Peníze =)
Celkové skóre
0
2
-
+
2

Jak udělat dary dívce první den?

Řádné předložení daru by mělo být rozděleno na tři body.

  1. Zvažte další opatření tak, aby nebylo obtížné provést dar.
  2. Komplimenty doprovázející dárek.
  3. Samotný dar.

Doporučení pro výběr dárku

Předkládání prezentací v první den představuje vážné potíže.Komunikace může přesně říci o kvalitách a preferencích dívky.Internetová pomoc v takových situacích.Originální dárek by měl odpovídat vkusu dívky, tak se při první příležitosti zeptejte v sociálních sítích na preference v barvách, sladkostí.Tato otázka může být skrytá pod živou a bouřlivou komunikací, která pokrývá různá témata.Nebojte se, že dívka na prvním setkání odhalí vaše záměry.Žena bude jen ráda, že vás zajímá.

Pro informaci! Mnoho chlapců nepovažuje za nezbytné dávat dary na první rande, zcela nevědomé dívky.

Takový dar -druh rizika.I přes cenu dárku se musíte postarat o jeho řádnou prezentaci.Jakýkoliv dar v rozumu může být radost pro dívku se správnými slovy.

Dárek by měl vycházet z vkusu dívky. Pokud není možné zjistit něco od dívky, pak má člověk pár nápadů, co jí dát.Aby nedošlo k riziku poprvé, je lepší zvolit základní dárek - květiny, sladkosti.Mohou být původně prezentovány.

Je třeba zvolit dar pro první datum s přihlédnutím k dalším vztahům.Nicméně již od prvního pro známého se vyplatí přistupovat k výběru vážněji,dar by měl vyvolat emoce , pochopit vaše vážné úmysly nebo se stát velmi potřebnými.

Jak překvapit dívku.Nejoblíbenější nápady na dárky při setkání

Je důležité, abyste k datování přistupovali sami .Dívka může být překvapena místem a pohledem na setkání.Mohlo by to být pěkné setkání (v zimě v lese na lyžích, v kavárně s milostným tématem, procházka v parku na kolečkových bruslích, procházka v krásných místech města), romantická atmosféra (domy s vynikající večeří, sledování filmů, návštěva restaurace, planetárium), setkánína neobvyklých místech - lje lepší požádat dívku o její názor předem, aby nevzala riziko s místem(to může být místnost s romantickým tématem, jít ven z města do přírody, v létě není pláž nejlepším místem pro setkání, proto raději chodit na nábřeží).

Můžete překvapitneočekávané dary .Dívka neočekává, že budete aplikovat své znalosti o ní jako dárek.Je snadné stavět na povolání dívky, jejích zájmech.Možná má oblíbeného autora knihy, miluje impresionismus nebo studuje na lékařské fakultě.Například, dívka na lékařské fakultě může dát bonboniéru v podobě srdce. Pokud se o vás dozvíte dostatek fotografií a informací, můžete hodně pochopit o dívceze stránky sociálních médií.Z těchto informací můžete navázat a překvapit ženu.Možná je fanouškem nějakého zpěváka, pro kterého si můžete snadno koupit vstupenky.

Focení je zajímavým překvapením. Mnoho dívek chce nahrát fotografie a sledovat instagram.Ne-dotěrné první datum může sestávat z krátkého focení následovaného večeří.

Každá dívka s potěšením dostává dar ve formě květin .Nebojte se dát obyčejné dary, protože chlapci jsou z roku na rok přesvědčeni, že mnoho dívek preferuje květiny místo originálního dárku.Kromě květin si můžete vybrat kytici jahod, plněné čokoládou.Dívka bude překvapena neobvyklou kyticí skládající se z jejích oblíbených sladkostí nebo jídla.

Po procházce můžete dívku překvapit tajným a romantickým .Vezměte si batoh na procházku a položte tam krabici.Krabice může být naplněna čokoládou, ozdobnými ornamenty.Hlavním darem jsou vaše myšlenky na první setkání s dívkou.Řekni pěkné komplimenty na konci chůze.dívka a dát jí krabici. Můžete vytvořit zajímavé krabice s různým obsahem.

Sezónní vstupenky jsou oblíbeným dárkem . Předplatné do obchodu s kosmetikou, lázeňské procedury, obchod s oblečením - nejlepší volba. S ním si dívka sama vybere správné věci a děkuje vám za užitečný dárek.

Jaké jsou nějaké dárky pro dívku v první den?

Dárky na první schůzce jsou většinou standardní, protože člověk plně nezná svého spřízněného partnera a experimentování na první den je rizikem.

Pokud o dívce víte málo, nebojte se být obyčejný. Dar na prvním setkání je již odvážným krokem k dalším vztahům.

Pokud máte spoustu kreativních nápadů, nepřehánějte to. Žena by měla odpovědět na dar a vyjádřit sympatie k vám. Dárky a překvapení by měly být uspořádány ve vzestupném pořadí, aby nedocházelo k vyčerpání myšlenek. Je důležité, abypři prvním datu cena daru nebyla hlavním atributemt. Dívka musí pochopit vaše vážné záměry pro další vztahy, vaši lásku a péči o ni. Ten správný dárek v první rande umožní dívce, aby se cítila ve svém zájmu o její osobnost. Úsměvem a vzájemným kontaktem můžete pochopit, že dar na dívku zapůsobil.

Nezapomeňte doprovázet dar s komplimenty . Dárky lze rozdělit do několika kategorií: pěkný dárek, který vyhovuje všem dívkám (květiny, bonbóny), místu setkání (kavárna). Snažte se vybrat místo pro datování, trávit čas rozhovorem s dívkou,proto, kino, divadlo nejsou vhodné.

Kreativní nápady jsou vítány, ale buďte opatrní s odvahou tohoto daru.Dary dejte na první den, který bude vyhovovat každé dívce.Zvažte proto standardní dárky.

TOP 7 standardních dárků

Květiny

Nezapomeňte na nejdůležitější dárek pro ženu - květiny.Doporučujeme zjistit preference před schůzkou, ale pokud to není možné, neváhejte si koupit kytici s různými květinami, nebo se poraďte s přítelem.Zajímavé je, že se rozšiřuje paleta kytic.Stalo se módou dát kytice s jahodami, čokoládou, měkkými hračkami.

Pro informaci! Službu pro objednání kytice je třeba vzít předem, týden před datem a nastavit den.Připravte se na datum předem.

Vždy přemýšlejte o svých dalších krocích.V zimě, s kyticí jahod nebo květin, nechodíte po ulici, takže dejte kytici do restaurace, objednejte si taxi po večeři.V létě je také velmi těžké chodit dlouho s kyticí.Existuje několik možností: dát malou kytici pro dívku, nebo požádat přítele na konci dne projít kytici nepostřehnutelně.

Hračky

Tento dar patří do kategorie roztomilých dárků.Výběr hračky nemusí být neopatrný.Je důležité, aby volba plyšové hračky mohla říct o vaší postavě.Neberte si příliš velkou hračku, protože s ní není vhodné chodit.Vezměte si dobré zvíře a překvapte dívku.Hlavním doplňkem k dárku jsou květiny.Neříkejte, než dáte dárekhračka je jako holka. Žena může být uražena každou maličkostí, takže když dáváte dar, musíte být opatrní.

Krabice čokolády

Sladkosti jsou nádherný dar. Můžete překvapit dívku a takový dárek. Existuje mnoho lidí zapojených do zdobení a pečení cukroví na internetu. Krásný design je důležitou součástí cukroví. Když si člověk vybere pravidelnou krabici čokolády v obchodě a vybere si svůj vlastní design - různé věci. Nevybírejte dort nebo velké bonbóny. Vezměte si s sebou tašku a myslím, že se neroztaví.

Procházka v parku nebo na výstavě

Procházka v parku je rande, nezapomeňte ji vyzdobit. Jděte s dívkou do obchodu nebo během procházky, koupit květiny. Samotný proces chůze může pomoci poznat zájmy dívky a včas dát své oblíbené květiny Možná, že dívka miluje jezdit na ruském kole. Tato možnost je ideální pro intimní a romantickou konverzaci. Park je místo, kde se s dívkou můžete mluvit, dozvědět se více o ní. Je důležité, aby procházka v parku mohla být zvláštní. V létě můžete jezdit na kolečkových bruslích nebo na kole s dívkou. Kombinujte sportovní a romantickou atmosféru. Nezapomeňte se o ni postarat a pomoci při jízdě na kole nebo na kolečkách.

Suvenýr

Zajímavý dárek, pokud dívka nedávno přijela do vašeho města. Suvenýr může být z nějakého nezapomenutelného místa, ale stejně tak by vás a dívku mělo potěšit.

Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Obvyklý magnet chladničky je nejhorší nápad. Buď suvenýr musí být originální z důvodu místa jeho převzetí nebo z důvodu vzhledu.

Pohlednice s verši

Básně - dokonalý konec večera. Je důležité, abyste básně prezentovali správně a jsou napsány v dobré slabice na romantickém motivu. Kartu s básněmi je lepší skrýt v květinách, bonboniéra, a ne jen dávat přímo. Dívka by měla přijít domů a trávit čas kontrolou dárku. Správné básně mohou ovlivnit srdce dívky, takže hlavní pozornost by měla být věnována psaní básně.

Venkovní kluziště

V zimě můžete kombinovat romantiku a sladkou atmosféru. Slepý sněhulák, jít na venkovní kluziště. Bruslení je romantická atmosféra. Nicméně, měli byste být dobrý na bruslení. Nezapomeňte! Pokud se špatně bruslíte, dívka by se neměla bruslit tak dobře, že budete ukazovat jemné začátky, pomoci dívce ve vhodném čase. Nenechávejte dívku a snažte se cítit interakci. Vezměte dívku za ruku a užijte si zimní a romantickou atmosféru.

Závěr

Článek je napsán pro správné pochopení důležitosti prvního data. Ukazuje člověka z různých úhlů, jeho kvality a preferencí. Dárek je nádhernou příležitostí, jak překvapit dívku, když si vyberete, vezměte v úvahu všechny aspekty tak, aby v den, kdy není břemenem, alebylo potěšení.Věnujte pozornost svým vlastním prohlášením, člověk je překvapen nejen darem, ale i vlastní přípravou na rande, s komplimenty.Promyšlené datum dá první impuls vážnému vztahu.