Co dát dívce na Valentýna: dárek od srdce

Většina lidí miluje prázdniny, protože dostávají dary nebo mají možnost dát je svým blízkým a blízkým.Prakticky jakýkoliv slavnostní den s sebou přináší symboliku a nějaký hluboký význam, například den milenců je určen pro rodinné a milující páry, 8. března pro ženy a 23. února pro muže atd. Pro většinu mužů je to vždy zajímavé, ale zároveň obtížné.vybrat dárek pro dívku v den milenců.

Není těžké pro ostatní oslavovat Valentýna s jakýmkoliv romantickým překvapením, ale výběr dárku pro dívku na její narozeniny se jeví jako neřešitelný úkol.Psychologové říkají, že tento dar musí být vybrán, počínaje povahou a životním stylem dívky, pikapery radit předem, aby prozkoumali zem a zeptali se dívky, co chce.To pomůže najít nápady na dary top seznamu nejlepších dárků od mužů k jejich milenci.

Co dát dívceDen svatého Valentýna?

Navzdory skutečnosti, že Den svatého Valentýna není státním svátkem Ruska, ho většina rodin a párů v lásce slaví.Jak ukazuje praxe, jsou to dívky se zvláštní netrpělivostí, že na něj čekají, aby si užívali romantiky a příjemných dárků.Inrůzné země mají své vlastní tradice své oslavy, jedna věc se nemění - je věnována všem zamilovaným párům.Poprvé se svátek začal slavit v Římě a v Rusku byl uznán na počátku 90. let minulého století.

Specialisté sestavili top žebříček nejlepších nápadů, které dají dívce den milenců.Seznam zahrnoval následující položky:

 1. Červené růžejsou klasiky žánru, protože naprosto všechny dívky milují květiny.A aby kytice nezapomenutelná, můžete dát kartu s deklarací lásky v něm, prsten jako drahý dárek nebo návrh ruky a srdce.
 2. Šperky- ideální dárek pro každou dívku by byl šperk s přihlédnutím k jejím preferencím.Můžete věnovat pozornost její existující šperky, vyzvednout nový produkt k nim v podobném stylu.
 3. Spodní prádlo- nic ženského těla a postavy není ozdobeno krásným a drahým spodním prádlem.Chcete-li začít, muž musí podívat na její použité sady velikosti prádla na štítku, a pak vyzvednout novou verzi.
 4. Parfémy a kosmetika- nejpoužívanější prostředky v každodenním životě ženy, samozřejmě kosmetiky a parfémů.Pokud člověk chápe její chutě a preference, můžete jí dát sadu kosmetiky, různých kosmetických výrobků nebo dobrých značkových parfémů.
 5. Domácí spotřebiče- tuto variantu dárku častěji používají manželské páry, protože pouze manžel ví, které věci žena potřebuje pro pohodlnéubytování.Může to být vysavač, myčka, sada nádobí nebo mobilní pomůcky.
 6. Suvenýry- tyto dárky kupují muži, kteří ještě nemají vážný a dlouhodobý vztah, resp. Neznají její vkus a preference.To může být klíčenky v romantickém stylu, figurky ve tvaru srdce, holuby, nebo můžete jen dát sladkosti.
 7. Romantické randeje ideálním dárkem pro ženu, která nebyla dlouho oddána do kina, do restaurací a dalších míst k datování.Můžete si pronajmout kino, vyzvednout si svůj oblíbený film, uspořádat večeři se svíčkami.
 8. Cestování- žádná dívka odmítne cestovat do jiné země, do moře, do lyžařského střediska nebo do stejné Paříže.
 9. Párová trička- mohou ukázat společné fotografie párů, různé texty v romantickém motivu, rozpoznání pocitů a mnoho dalšího.
 10. Lightboxs fotkou dívky - tento nápad je ideální pro příznivce originálních dárků, jistě, světelná skříň bude tou nejlepší výzdobou v dívčím pokoji.
]

Ve skutečnosti se nejedná o úplný seznam hodných dárků pro dívku v den milenců.Hodně záleží na jejích chutí a koníčcích, muži často dávají dívkám malé domácí mazlíčky, předplatné lázní, měkké hračky a všechny druhy sladkostí.

Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Zvláštní pozornost při výběru dárku je třeba věnovat tomu, jak blízký je muž a dívka, jejich vztah je dlouhý a vážný.Pokud je pár relativně nový, dar by měl být levný, spíše romantický.S časově prověřenými a silnými pocity mohou páry dávat drahé a cenné, ale praktičtější dary.

Narozeniny?

Narozeniny jsou pro každého člověka osobním svátkem, a proto je nesmírně důležité individuálně přistupovat k výběru dárku pro muže narozenin.Je-li pro přítelkyni vybrán dárek, je opět důležité, aby člověk vzal v úvahu všechny své zájmy, priority a preference, jakož i míru závažnosti vztahu mezi nimi.Pro usnadnění výběru dárků je odborníci zařazují do několika skupin - drahé a levné, originální a dárkové.

Pokud je tedy chlap ve vážném vztahu se svým vyvoleným, na její narozeniny musíte vybrat květiny a drahý dárek.Top seznam drahých dárků zahrnuje následující možnosti:

 • šperky - přívěsek ve tvaru klíče nebo srdce, náramek nebo prsten s rytím;
 • mobilní gadget - může to být nový model smartphonu nebo tabletu;
 • taška - značková kabelka za velké množství peněz;
 • kožešinové výrobky - může se jednat nejen o kožich, ale také o vestu nebo kabát z přírodní kožešiny;
 • cestování - jízdenky na cestu do zahraničí nebo do Paříže, Benáteka dalších romantických koutů světa.

Pro dívku, se kterou se člověk potkal v nedávné době, si můžete vybrat dobrý, ale levný dárek, například:

 • ruční mýdlo ve formě srdcí, labutí a jiných romantických forem;
 • cestovní kufřík nebo krásná kosmetická taška pro praktickou osobu;
 • držák klíče s přívěskem ve tvaru srdce nebo rytý;
 • cukrovinky, ať už je to bonboniéra, osobní dort na objednávku nebo bonboniéra;
 • krásný deštník pro počasí;
 • monopod pro mobilní telefon pro fotografování selfies.

Pokud se dívce nelíbí banalita a nuda a člověk je zvyklý na její překvapení tvůrčími nápady a činy, můžete si pro její narozeniny vyzvednout i velmi originální dárek, například:

 • deštník a pár nebo s originálními nápisy;
 • ložní prádlo a polštáře se společnými fotografiemi páru nebo celou fotografickou koláž různých momentů v jejich vztahu;
 • spárované mikiny nebo trička s fotkou jeho a ní, nápisy, křestní jména a příjmení;
 • rukavice pro dva;
 • 3D lampa v krásném romantickém designu.

Nejoblíbenější jsou však dary, dojmy, které nenosí materiální hodnoty, ale způsobují bouři emocí v dívce. Například:

 • pár seskoků padáku;
 • let balónem;
 • jízda na koni;
 • výlet do lázní;
 • účast na hledání;
 • let v aerodynamickém tunelu;
 • noční výletměsto v limuzíně.

Květy musí být připevněny k jakémukoliv daru, jak si vybrat kytici pro dívku, budou podněcovány květinářstvím a chutí narozeninové ženy.Ne všechny dívky milují růže, milovníky divokých květin a často se nacházejí i hrnkové rostliny.

Co dát dívce na Nový rok?

Kdyby se člověk zajímal, co dá dívce, která se jí líbí, na Nový rok, můžeš se jí přímo před svátkem zeptat, jaké dary miluje.Pokud se dívka nemohla rozhodnout, můžete se uchýlit k univerzálním nápadům, které příjemně překvapí a potěší každou dívku.To znamená, květiny, sladkosti, šampaňské nebo dobré drahé víno.Rozhodněte se, jak si vybrat kytici, která bude v souladu s dárkem.

Praktické a užitečné dary jsou také vynikající pro dárek na Silvestra.Například, pokud se dívka unaví v práci, můžete jí dát masážní nebo masážní křeslo.Pokud chce běhat, ale na to nemá dostatek času, bude se simulátorem velmi spokojená.Seznam skutečných ženských dárků bude vždy zahrnovat produkty péče, kosmetiku, parfémy, různé inovace, jako jsou chytré hodinky.

Co můžete dát svému milovanému stejně?

Můžete si vybrat květiny a dárek pro svou přítelkyni nejen při příležitosti nějaké akce, ale také jen za účelem potěšení a vyvolání pozitivních emocí.Můžete prokázat pozornost a péči tím, že si vezmete dárek v souvislosti s jejím životním stylem a koníčkem.Konkrétně:

 • sportovkyněMůžete si dát batoh nebo tašku na trénink, láhev pod vodou, fitness náramek, atd.;
 • Cestovní stírací karta bude vyhovovat mapě světa, zeměkouli a cestovnímu vybavení;
 • sladký zub je lepší dát dort, bonbón nebo dort;
 • fashionistas může dát předplatné módnímu časopisu, předání módní přehlídce;
 • Obchodní žena ocení malý dárek ve formě značkového pera, figurek na pracovní ploše nebo pohodlného deníku;
 • Švadlena může prezentovat spotřební materiál, časopis s mistrovskou třídou a nové nápady pro kreativitu.

Mnoho dívek tráví většinu svého času v kuchyni, takže na toto téma určitě rádi přijmou dary.To může být řezání desky v jasném designu, formy na pečení, spotřebiče, sady nádobí nebo nástrojů, atd.

DIY dárek

Každá dívka ocení tento dárekVe které byla uzavřena duše a osobní čas, úsilí a tvořivost člověka.Mluvíme o darech vyrobených vlastníma rukama, které prokazují zodpovědný a individuální přístup ze strany mužů.Mezi nejlepší nápady pro vlastní dary patří následující možnosti:

 1. Fotokoláž- můžete si vzít papírový papír a nalepit na něj spoustu společných fotografií nebo vytvořit koláž v grafickém editoru.tvaru srdce.
 2. Fotorámeček- na internetu můžete najít hlavní třídu, jak vytvořit snímek z fotografie z improvizovaných prostředků.Na konci musíte vybrat společnou fotografii s dívkou pro tento snímek.
 3. Srdce nebo kytice sladkostí- sladký cukr ocení takový dárek, který je vyroben z pěnové gumy, skotské, jehly s nití a cukroví.
 4. Deník- můžete si koupit připravený diář, po kterém jej můžete vyplnit v chronologickém pořadí s obecnými fotografiemi, pod každou fotografií podepsat událost a pocity pro člověka k jeho miláčku.

Pokud se dívce projeví úzkost a láska ke zvířatům, můžete se jí dotknout do hlubin své duše, pokud darujete štěně nebo kotě. Takový dárek bude vyhovovat mladým párům, které začaly žít společně, a péče o nového člena rodiny a péče o ně sjednotí mladé lidi více než kdy jindy.

Závěr

Ve skutečnosti otázka, co dát dívce, zahrnuje takové obrovské množství nápadů a možností, které je obtížné vybrat z nejvhodnějších možností nejúčinnější. Pokud se člověk cítí silné pocity pro dívku, dělá plány do budoucna s ní, nemůžete šetřit a vybrat několik možností pro dárky z různých klasifikací najednou. Hlavní věc je, že dárek by měl být vhodný a příjemný, stejně jako korespondovat s dovolenou a nést emocionální poselství.