Celebrity a hvězdy s plnovousem: galerie a fotografie

Vousy - atribut, který získal obrovskou popularitu mezi muži a jen líný se nesnažil dát si brutalitu pomocí vlasů na obličeji. Vousy se staly i předměty touhy žen.

Hvězdy také začaly používat tyto nástroje sexuality. Muži z Hollywoodu se spojili zejména s trendem vousatých mužů. Pro některé je to tváří v tvář, ale pro některé je to příliš nevhodné.

Hvězdicovití

Vousy se staly magickým nástrojem pro ty, kteří sní o brutalitě a alfa samcích z Hollywoodu, jak o tom nikdo neví. V 80 letech někteří z nich nevypadají jako staří muži, ale jako zralí muži. Podívejme se na ty, kterým se podařilo vytvořit dokonalý obraz s pomocí vousů.

Tip!V každém případě se snažte pěstovat vousy - vyhrajete.

Brad Pitt

To je jeden z těch, kteří jsou v milionu, když se člověk mladší, když si oholil vousy. Brad se nedávno zbavil vlasů a stal se skutečným sexuálním symbolem.


AntonioBanderas

Tento hollywoodský pohledný muž je dobře a bez vousů as ní je prostě nádherný. Z romantického chlapce se změnil na chytrého a solidního muže.

Důležité!Pohledný muži s plnovousem nemusí příliš důvěřovat.

Jim Carey

Bylo komicky nutné se zbavit tohoto obrazu a zvolil si obraz nepřekonaného člověka. Bez vousů, on je také ne špatný, nicméně, s ní on je už ne to legrační Jim, ale vážný, dokonce brutální alfa muž.

Robert Pattinson

Hollywoodský zlomenec srdce po „Twilight“ se stal nejmladším mužem. Musím říct, že jeho vousy se pokazily. Hlavní věc je, že ho nespustil na velikost Hottabych.


Danila Kozlovsky

Danila má inteligentní husté vousy. Je tak sytá, že vypadá jako černá díra. Chci se do toho zabalit a zahřát se kolem něj v chladných zimních večerech.

James Franco

Je mladý a sexy. Vousy z něj činí skutečného muže. A ať to není tak silné, ale vzácnější, ale dobře to s ním jde.

Zach Halifianakis

Jeho slavný vous se stal předmětem napodobování. Po „bakalářské straně“ začali mnozí pěstovat vousy na principu Zacha. Ale ne každý je tak svěží a luxusní.

Pro informaci!Pěstování vousů není obtížné - hlavní věcí je včas a řádně se o něj starat.

Hugh Jackman

Posh muž s elegantní vousy. Udělala mu opravdu sexuální symbol. Nyní jsou tyto vousy v trendu. Toto není Yakubovichův knír, který dlouho ztratil svou popularitu. Bearded herec požádal o vousatý trend.

Keanu Reeves

Po „Matrixu“ Keanu pustil vousy a stal se skutečným vousatým mužem. Někdy se o ni nestaral a šel ven do paparazzi s neřezanou vegetací. Ale teď se napravil a stal se elegantním mužem.

Zpěváci s plnovousem

Mezi vousatými muži jsou nejen hollywoodské hvězdy, ale také ruské popové zpěváky.

Dima Bilan

Dima se stala opravdovým mužem, když vyrostl vousy. To není bradka, ale dobře upravené, krásné neoholené světlo. Oh, on se stal skutečným hrdinou.

Timati

Rapper zná cenu svého vousu. Je opravdu luxusní - středně svěží, středně dlouhá, středně tmavá. Obraz rámu se stal ideálním řešením pro mnohé fousy. A tady je případ, kdy jsou vlasy vhodné.

Vousy - nový trend

Dnes je vousy módní piskot mezi muži. A to není překvapující. Holičství se již stalo módním, v němž muži nabízejí služby péče o vousy.

To znamená, že brzo vousatí muži jednoduše podmaní svět svou brutalitou a vousatým šarmem.