Brutální Beardies: Foto kompilace

Po celou dobu, bez ohledu na pravidla a politiky muže nosil vousy, knír a sideburns.I když Peter zakázal vousy v Rusku, někteří muži si stále udrželi vlasy na obličeji.V dnešní době, v 21. století, se vous obecně zvýšil až na vrchol módy, mnoho filmových herců z Hollywoodu a Ruska, slavných mediálních osobností, sportovců, politiků a veřejných činitelů se stalo ztělesněním brutální vousy.

Vousatí muži, kteří jsou na celém světě známí, nejenže zdobili své tváře vegetací, ale stali se i příkladem pro obyčejné lidi.Mnoho fanoušků nyní napodobí jejich mazlíčky tím, že rámuje obličej s identickým vousem, knírkem a tanky.Významnou roli zde sehrály i názory žen na vousy, takže počet mužů s plnovousem výrazně vzrostl.Stačí se podívat na oblíbené hvězdy, které se také připojily k řadám vousatých mužů.

]

Muži a brutální vousy: foto

Za prvé, brutální vousy dělají člověkadobře, věří, silný, odvážný vizuálně.Za druhé, s pomocíSprávně zvolené vousy mohou napravit závady ve vzhledu a vady obličeje. Za třetí, módní stylový vous vždy přitahuje velkou pozornost, zejména od žen.Stačí, když se podíváme na fotografii takové vousy, abychom porozuměli jejím primárním rozdílům.

Brutální celebrity

Mnozí příznivci ruských showmenů a silných osobností si je v mnoha ohledech příkladem, včetně výběru vousů. Je třeba mít na paměti, že vousy nejsou jen doplňkem, jsou to vlasy, které vyžadují neustálou péči a zlepšení. Při pohledu na fotografie slavných a velkých lidí tohoto světa však můžeme pochopit, jak brutální vousy dokonale zapadají do obrazu úspěšného muže.

Jurij Beshchekov

Známý podnikatel v Rusku, který vousy považuje za příležitost k sebevyjádření a vlastnímu životnímu stylu.

Muž nese vlasy od obličeje od věku 25 let, aniž by přestal experimentovat s formami a druhy.

Timofey Kopylov

Skupina Record Orchestra je známá mnoha fanouškům za kvalitní hudbu a Timofey je její frontman.

Kromě toho se stal ztělesněním dokonalého vousu, brutální muž se stal ještě odvážnějším, když se objevil na tváři.

Alexander Lysenko

Světově proslulý mistr světaExtrémní síla říká, že jeho vous je základním prvkem života a úspěšné kariéry.

Hollywoodští vousatí muži

Brutální muži s hustými, elegantními vousy často blikají z obrazovky, kde jsou zobrazeny hollywoodské filmy.

Když se podíváte na nejvyhledávanější filmové herce, kteří změnili čistě oholenou tvář na vousy, můžete konečně dojít k závěru, že vousy radikálně mění svůj vzhled.

Ben Affleck

Již přitažlivý vzhled herce se podle názoru žen stal mnohem přitažlivějším a dokonce ještě výraznějším vzhledem k náznaku brutality jeho vousů.

Hugh Jackman

Tento herec si zachovává ráznost a kouzlo v obličejových rysech a se vzhledem vousů se stal sebevědomějším v sobě samém acharismatický.

Bradley Cooper

Hravý vzhled a veselá nálada se ideálně shodovaly s jeho novým způsobem vousatého muže.

Robert Pattinson

Idol milionů mladých dívek začal vypadat starší, silnější, odvážnější, a to nejen kvůli jejich popularitě a novým rolím, ale takéna úkor jeho nové vousy.

Jude Law

Tento herec zcela otevřeně přiznal, že s plnovousem cítí 100% muže, když se vous zcela změnil.jeho funkce.

Leonardo DiCaprio

Rozkošný a hezký Leo s věkem by nevypadal odvážně a vzdorně, kdyby nebyl pro svůj nový obraz.spojené s nošením vousů.

JakeGyllenhaal

Tmavé vlasy a jasné rysy obličeje se staly mnohonásobně výraznější, když byla tvář tohoto herce ozdobena hustým luxusním vousem.

Justin Timbereyk

Oblíbenost mladých dívek je nyní populárnější mezi staršími ženami, protože díky štětinám vypadá silněji, odvážněji a v určitém smyslu odvážně.

Závěr

Brutální muž je v poptávce mezi ženami několikrát více než hezký a hezký chlap. Studie potvrdily, že muži vousatí v očích krásné poloviny společnosti způsobují větší důvěru, laskavost, protože jsou ve své volbě spojeni s rodinou a vážností. A hvězdy z Hollywoodu a domácí show business pouze potvrzují, že vousy jsou významným přínosem pro obraz.