Boxy a manžetové knoflíčky - záruka trvanlivosti příslušenství

Pro stylové muže, kteří rádi nosí košile s manžetovými knoflíčky, je toto příslušenství velmi důležité.Ale vzhledem k tomu, že tyto výrobky jsou příliš křehké a snadno se poškrábají, vyžadují zvláštní péči a správné skladování.Krabička na manžetové knoflíky musí být nutně v každém opravdovém člověku, aby každý detail jeho šatníku vypadal dokonale.

V tomto článku se podíváme na to, které krabice a pouzdra pro uložení manžet jsou dnes výrobci reprezentovány.Na kterém modelu je lepší se zastavit a jak skladovat drahé příslušenství tak, aby po mnoho let vypadalo jako nové.Tak jsme tady.

Vlastnosti při skladování

Manžetové knoflíky jsou velmi jemné příslušenství, které vyžaduje zvláštní skladování.To je důležité zejména u modelů, které jsou vyrobeny z drahých kovů, jako je stříbro a zlato.

Po každém použití se šperk otře měkkým speciálním hadříkem od prachu a prachu a umístí se do speciální krabice nebo obalu.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Doporučuje se šetřit peníze a upřednostňovat krabici pro ukládání manžetových knoflíků od známé značky Philippi nebo Dalvey.Bude to skvělý doplněk k omezené a elegantní.mužský styl.

Boxy a pouzdra na manžetové knoflíčky: typy

Každý kufřík a krabička na manžetové knoflíčky je navržena tak, aby maximalizovala péči o šperky.Jsou rozděleny do několika oddílů, takže každý pár manžetových knoflíků je složen do samostatné buňky.Vnitřní strana každé krabice je potažena měkkým materiálem, aby se zabránilo poškození uložených předmětů.


Některé modely rakev jsou vybaveny malým zrcátkem pro snadnější použití.Všimněte si, že krabice pro uložení manžetových knoflíků jsou nepostradatelné nejen doma, ale v případě potřeby se vydejte na výlet a nemusíte se starat o bezpečnost svého oblíbeného příslušenství.Kvalitní skříně musí být odolné, aby se jejich obsah bezpečně udržel.Pro muže se nebojí dát nejdražší manžetové knoflíčky.

Pro informaci! Obecně platí, že silní sex lidé milují klasiku, takže dávají přednost krabic a krabic ve standardních černých nebo hnědých barvách.V obchodech však najdete originální model jasně modré nebo tmavě třešňové barvy.

Moderní pouzdro pro manžetové knoflíky určené k uložení různých množství zboží.Existují modely, které se vejdou jen do dvou párů šperků, a existují možnosti, jak ušetřit čtyři, šest nebo více párů manžetových knoflíků.Můžete také najít univerzální pouzdra pro uložení manžetových knoflíků s hodinkami.

Pravidla výběru

Při výběru krabice na manžetové knoflíky se doporučuje podívat se na značku.Mohou být vyrobeny ze dřeva, kovu nebo kůže, ale hlavní je, že výrobek je spolehlivý a kvalitní.

Závisí na tom bezpečnost šperků.Je nutné vyhodnotit kvalitu kování a materiálů.Model by měl být také pohodlný a univerzální.Můžete si koupit krabici, ve které můžete uložit nejen manžetové knoflíčky, ale také hodinky a kravaty.

Poradenství! Dokonce i pro uložení jednoho manžetového knoflíku je třeba zakoupit pouzdro.Nechť to není příliš drahé, ale s výhodou z měkkých přírodních materiálů.Nejlepší volba - z kůže.

Kde nakoupit a cenu

V obchodě, kde si kupujete manžetové knoflíčky, si můžete zakoupit veškeré související příslušenství, to platí i pro šperkovnice.Také toto příslušenství lze zakoupit ve specializovaných internetových obchodech.Cenová politika krabic a skladovacích boxů je velmi široká.

Přímo závisí na výrobci a na materiálech použitých k jeho výrobě.Můžete najít levné možnosti od 1500 rublů, a můžete si koupit kvalitní krabici ze dřeva a kůže za 16 000 rublů.Volba je na vás a záleží na ceně manžetových knoflíků a hodinek, které budete v této krabici ukládat.

Důležité! Pokud chcete koupit krabici, ve které můžete uložit několik párů hodinek, manžetových knoflíků a dalších šperků.Zároveň to bylo vysoce kvalitní a zamčené, musíte utrácet peníze.Taková věc a priori nemůže být levná!

Závěr

Pokud již máte ve svém arzenálu více než dva páry manžetových knoflíků, stačí se obávat jejich umístění. Jinak je budete neustále hledat a starat se o dokonalý vzhled drahých dárků. Box zdobený v klasickém nebo originálním stylu vám umožní udržet všechny vaše šperky na jednom místě bezpečné a zdravé. Současně je krásná pánská šperkovnice nejen praktická, ale i krásná, takže ji můžete bez obav prezentovat jako dárek i nejvlivnějšímu a sebevědomému člověku!