Bob účes pro chlapce

Módní pánské účesy se staly populárními nejen mezi dospělými muži, ale také mezi chlapci předškolního a školního věku. Účinně na chlapce vypadají možnosti pro střední a dlouhé účesy, zdůrazňující bezprostřednost a přitažlivost dětí. Například, účesy pro chlapce bob dokonale zdůrazňuje důstojnost ve vzhledu dítěte a upravuje tvar obličeje.

Bob kadeřníci a stylisté se odkazují na modely chlapce účesy střední délky, to se vyznačuje objemné vlasy a krátké chrámy. To je považováno za univerzální účes, protože se vejde do mnoha typů vlasů a tvaru obličeje dětí. Kromě toho je kombinován se všemi styly oblečení a vypadá efektně na chlapce jakékoli mentality a charakteru.

Odrůdy účesů

V současné době je bob ostříhat v několika variantách podle délky srsti. Vzhled, tvar a metoda řezání bob podobá se tématu Cossack “oseledets” když vlasy mohou být střední délky v oblasti koruny, a zkrácený na zadní straně hlavy a chrámy. Z kontrastu mezi délkou a úrovní srsti je dnes bob ostříhat do tří typů - střední bob,krátké a prodloužené fazole.

Pro informaci!Odborníci poznamenávají, že bob účes byl vytvořen speciálně pro muže a chlapce s vlasy měkké struktury. V tomto případě mohou být vlasy dítěte ve volném pádu dokonale rovné nebo kudrnaté.

Střední bob

Ve skutečnosti, kromě tří variant bob účesu - krátký, střední a dlouhý účes, dnes holiči mají asi 10 variant fazole. Středně dlouhý bob je často nazýván zkrácenou verzí „čtyřnohého“ účesu. Vlasy jsou oříznuty s odstupňováním délek, čímž se vytváří maximální objem v oblasti korunky. Dále, postupně v několika úrovních, je délka zmenšena na zadní stranu hlavy a chrámů. Délka srsti od korunky je přenesena na okraj, který musí být nutně poněkud nad linií obočí. Ideální účes je vhodný pro všechny typy obličeje kromě kulatého tvaru.

Krátký bob

Pro atletické a aktivní chlapce odborníci doporučují vybírat krátké účesy. V případě krátké variace fazole zanechává holič v oblasti koruny malou, ale objemnou hromadu vlasů, a whisky a zadní část hlavy řezají stroj co nejkratší tryskou. Díky tomuto kontrastu vám účes umožňuje upravit tvar obličeje. Krátký bob nebude fungovat pro chlapce s protáhlým tvarem obličeje, protože objemová koruna ho vizuálně natáhne ještě více.

Prodloužená fazole

Pokud se předpokládá dlouhý účes pro chlapce, pak v takovém případě musí být prodloužený aAsymetrické rány, zdůrazňující individualitu dítěte a smysl pro styl.Podélná verze fazole se vizuálně podobá bobovému ostří, kdy dlouhé vlasy z korunky padají pod linii uší a na zadní stranu hlavy, ale zároveň díky víceúrovňové technologii stříhání vlasů zůstávají vlasy objemné a tlusté.Kadeřníci doporučují tuto formu účesu těm chlapcům, kteří potřebují upravit tvar obličeje, ale není vhodný pro tenké a řídké vlasy.

Asymetrická bob

Nová interpretace obvyklé fazole je asymetrická.V tomto případě mohou mít vlasy střední nebo maximální délku uvnitř bobového modelu.Holič zastřihne vlasy víceúrovňovým, rozcuchaným způsobem, česáním po celém obvodu hlavy a v zóně třesku.Tento účes vyžaduje styling tak, aby asymetrické a roztrhané prameny vyčnívaly z obecné hlavy vlasů a zdůrazňovaly originalitu účesu.Pro odvážné a módní děti, kadeřník může vytvořit nějaký druh asymetrie v délce vlasů, prodlužovat to mírně na jedné straně.

Odstupňovaná fazole

V případě tříděné verze ostříhat bobů holič stříhá vlasy podle kaskádové techniky, tj. Střídavě snižuje jejich délku.Díky této dovednosti bude maximální množství řezu umístěno na korunce, ale blíže k horní části hlavy.Vizuálně, účes bude vypadat texturou a trochu kreativní s nepořádkem, délka vlasů může být krátká nebo střední.

Hladké fazole

Je-li chlapecjsou pozorovány husté a husté vlasy, které přirozeně mají dostatek přirozeného objemu, můžete vytvořit bobovou ostří s hladkou texturou, tj. bez asymetrických linií, přechodů kaskádových délek a roztržených pramenů. Vizuálně se ostříhat podobá jednoduchým čtyřem druhu, ale bob může být různých délek, od krátkých nahoře as oholenou šíji, končícími těsně pod linií uší. Vlasy jsou hladce položené, hladké a rovné rány jsou povoleny.

Kdo by vyhověl takovému účesu?

Vlasy ostříhané je ideální v tom, že se vyrovnávají s úkoly korigování tvaru obličeje a dalších prvků v exteriéru chlapce. Kadeřník může vyzvednout určitý typ fazole pro určitý tvar chlapcovy tváře.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Například krátké verze fazole budou vyhovovat všem typům ploch, s výjimkou prodlouženého tvaru. Středně dlouhá bob je nejvšestrannější možností efektivního pohledu na jakýkoliv typ obličeje.

Bob je hladká a rovná hlava vlasů vhodná pro chlapce s hustými a hustými vlasy, s výjimkou těch, kteří mají protáhlý nebo oválný tvar obličeje. Stejným principem zvolte dlouhou variantu fazole. Mnohem více záleží na struktuře vlasů, kudrnaté vlasy v bob účes zjemní oválný a protáhlý obličej dítěte, a rovné hladké účesy opraví kulatý a trojúhelníkový tvar obličeje. Otrhané a asymetrické verze stříhání vlasů jsou vhodné pro tvary ve tvaru kosočtverce a čtverce.

Fotogalerie

]


Závěr

Výběr účesu pro účesVaše dítě, rodiče prostě podívat na fotografie všech variant účesů, stejně jako konzultovat s kadeřníkem.Pro chlapce v předškolním věku odborníci častěji doporučují dlouhé modely fazole, zkrácená verze je vhodná pro sportovce i aktivní děti.Střední, otrhané a asymetrické fazole jsou vhodnější pro kreativní charakter.V každém případě záleží na preferencích dítěte.