Biomanix pro muže: přehled o léku

Žádný člověk není imunní vůči problémům souvisejícím s reprodukčním systémem, takže odborníci neustále vyvíjejí a prodávají drogy pro potenci.Jedním z nich je Biomanix pro muže, lék ve formě doplňku stravy pro jemné a postupně se obnovující sexuální aktivity.

Bioaditiva již prokázaly svou nejlepší stránku, zejména pokud jde o přípravky pro účinnost.Biomanix je relativně novým a již populárním prostředkem rozsáhlého působení a jeho složky mají příznivý účinek nejen na urogenitální systém, ale také na celý organismus.Zbývá pouze zjistit složení a princip použití přísady.

Co je Biomanix: popis a složení

Biomanix je doplněk stravy od společnosti Prime Pharm, jehož cílem je eliminovat jakékoli sexuální dysfunkce lidského těla.K dispozici ve formě kapslí, uvnitř které se nachází sada rostlinných výtažků a výtažků.Konkrétně:

 • Extrakt Tribulus Terrestris- tato látka zlepšuje mikrocirkulaci krve v oblasti mužského genitálu, což přispívá k plné saturaci tkáníkyslík a živiny, jakož i rychlý úspěch erekce ;
 • L-karnitin- tato přírodní látka v těle člověka stimuluje další produkci testosteronu;
 • Tongkat Alije rostlina z východních zemí, jejíž složky přispívají k obnově a regeneraci buněk tkání a svalů penisu;
 • Výtažek Muira Puamaje brazilská rostlina, jejíž chemické složení přirozeně zvyšuje libido člověka a jeho přitažlivost k opačnému pohlaví;
 • Prášek z kořenů rostliny Maca- tato látka výrazně zvyšuje účinnost a vlastnosti všech ostatních látek ve složení kapslí.

Všechny látky v kompozici mají výhradně přírodní a rostlinný původ, a proto poskytují měkký a postupný účinek na urogenitální systém a organismus jako celek.

Drogová akce a dávky

Biomanix není léčivý, ale spíše homeopatický lék přírodního původu, který jemně, bez vedlejších účinků, ovlivňuje lidské tělo. Účinek léku působí v několika směrech najednou, a to:

 • v těle zvyšuje produkci oxidu dusnatého, přispívá k expanzi stěn krevních cév, což člověku umožňuje snadněji dosáhnout erekce;
 • v důsledku normální cirkulace v cévách a stabilizace krevního složení tkáně penisu je lépe nasycena živinami a hodnotnými látkami;
 • Spouští se také komponenty kapslídalší produkce testosteronu, udržení optimální rovnováhy hormonů v těle;
 • svalový tonus a posilování cév v oblasti penisu se také zvyšují.

Komplexní účinek na všechny procesy, které jsou zodpovědné za sexuální aktivitu a reprodukční zdraví, zaručuje člověku stimulaci účinnosti a erekce, jakož i zvýšené libido. Pozitivní aspekty léku Biomanix jsou v následujících odstavcích:

 • posílení a obnovení síly po průběhu terapie;
 • zlepšování kvality sexuálního života člověka;
 • zvýšení aktivity spermií, jakož i zvýšení kvality ejakulátu;
 • prevence onemocnění prostaty;
 • zvýšený sexuální apetit a mužské libido;
 • zvyšují citlivost penisu bez problému předčasné ejakulace;
 • zvětšit délku a průměr penisu kvůli zesílení erekce.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Léčivo Biomanix poskytuje pouze příjem kursu pro účely kumulativního a postupného účinku, po vysazení kapslí se výsledek udržuje po dlouhou dobu, což znamená, že lék nemá syndrom závislosti.

Svědectví

Navzdory přirozenému složení a bezpečnosti léku by mělo být užíváno pouze tehdy, existují-li k tomu důvody, tedy důkazy. Indikace jsou následující jevy:

 • nestabilní a slabá erekce;
 • pokles libida a přitažlivost;
 • předčasná ejakulace;
 • nedostatek úplného pohlavního styku;
 • onemocnění prostaty;
 • impotence na pozadí obezity nebo změn souvisejících s věkem.

Pokud člověk nemůže dosáhnout erekce při užívání antikoncepce nebo při intoxikaci alkoholem, existuje každý důvod, proč podstoupit domácí léčbu tobolkami Biomanix.

Jak se má užívat?

Přirozené složení rostlinných výtažků a výtažků nepopírá důležitost používání léčiva přesně podle pokynů. Návod k použití je připojen k tobolkám Biomanix, v nichž je uvedeno, že tobolky musíte užívat dvakrát denně, ráno a večer po dobu 3 týdnů.

Po prvním cyklu léčby by měla být provedena týdenní přestávka, po které se podle potřeby léčba opakuje další 3 týdny. Pro prevenci problémů s potencí se lék užívá také 3 týdny, 2 kapsle denně, ale přestávka trvá 21 dní.

Kontraindikace

Lék je určen výhradně pro muže starší 18 let, mladistvé a mladé muže Biomanix kontraindikován. Je také zakázáno užívat lék u žen, stejně jako u mužů s přecitlivělostí složek ve složení tobolek. Zbytek léku je naprosto bezpečný.

Je to důležité!Nezneužívejte instrukce a používání tobolek, a to navzdorypřirozené složení, předávkování a vedlejší účinky. Proti předávkování mohou být příznaky alergické reakce - vyrážka, svědění, podráždění.

Kde koupit?

Hlavní otázkou, kterou si muži kladou, je, kde koupit BioManics? Faktem je, že se bioaditiv objevil v prodeji poměrně nedávno a ještě nemá přístup k distribuci v lékárnách. Přesto jsou kapsle nakupovány s velkou rychlostí přes internet na oficiálních stránkách výrobce.

Toto je místo, kde si můžete koupit certifikovaný skutečný lék, mnoho dalších zdrojů často prodávají řemesla pro báječné částky. Díky nákupu drogy přes internet má každý člověk absolutní anonymitu. Lék je balen v černé plastové nádobce, ve které je uloženo 42 tobolek modré barvy.

Cena

Dalším důvodem, proč výrobce lék prodává výhradně prostřednictvím internetu, je dostupná cena bez známek obchodů a lékáren. Cena jednoho balení se 42 kapslemi je 990 rublů. Pokud je to cena v lékárně, bude to samozřejmě mnohem vyšší.

Reálná zpětná vazba a účinnost

Než výrobce uvedl lék na trh, byly provedeny opakované klinické studie. Během experimentů bylo zjištěno, že 100% testovaných mužů nejenže prokázalo zvýšení účinnosti, ale také zvýšení velikosti reprodukčního orgánu. Za tímto účelem byly kapsle odebrány výměnou.

Recenze mužů, kteří již ukončili léčbu tobolkami Biomanix, dokazují, že lék ve skutečnosti zvyšuje vytrvalost a sexuální aktivitu.Někteří muži se dokázali vyrovnat s předčasnou ejakulací, jiní si všimli silné a stabilní erekce.A pouze 1% z hodnocení bylo zjištěno alergické reakce.

Závěr

Biomanix - tobolky ve formě potravinového doplňku, jejichž cílem je zlepšit sexuální funkce mužů.Po dokončení kurzu je pozorováno zvýšení účinnosti při 32% a vyšší.Navíc, tím, že posílí erekce, muž může pozorovat zvětšení velikosti penisu.